1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خاطرات خنده دار 2

شروع موضوع توسط taylor swift ‏Jul 4, 2014 در انجمن خاطرات خنده دار

1. آقا، رفیق من امیرحسین شب کنکوریه . . . .
    میگفت در حالی که یه کانال داشت "فرصت برابر" نشون میداد کانال دیگه "کنکور آسان است"، زده شبکه پویا داره باب اسفنجی میبینه . . .!!
    رفیق درس خونه من دارم . . . ؟!!

sky girl، hosseiN.1، ❤ katy perry ❤ و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. عاغا آبجیم صب زود که میخواد بره دانشگاه (ساعت 6 راه میوفته که 8 برسه)
    همین که چشاشو باز میکنه میشینه رو تخت برا دلداری دادن خودش که اون موقع مجبور بره
    بلند بلند میخونه
    مــــــــــــــــــــــــــن ادامه میـــــــدم با یه قــــــــلب پر از حقیقتای تــــــلـخ
    (جاهایی که کشیدمو باصدای کشداره بلند بخونید)
    بعد شب که بهش میگم شعر یاس و صب خوندی از بس که صبا تو کماست یادش نمیاد
    انقدم با درد اینو میخونه اصن جیگرم آتیش میگیره.

3. ديروز حسابى خوشتيپ کرده بودم و به خودم کلى رسيده بودم, مٽه هميشه سواره مترو بودم ولى هیچوقت تو زندگیم اینجوری نشده بود بیش از ۱۵۰ تا دختر به من نگاه کنن و منو نشون بدن و در گوش هم پچ پچ کنن !!!
    سرم رو از خجالت انداختم پايين, ٱخه چشمام شغال داره و هرکى ببينه عاشقش ميشه ,خودمو با تسبيح و ذکر مشغول کردم که گناه نکنم ولى بعدش نظرم عوض شد, یه جورایی مونده بودم از کدومشون شروع کنم و بهشون شماره بدم ,تو همين فکرا بودم که يهو ماموره مترو يه پس گردنى و دوتا لگد زد بهم گفت گوسفند اومدی واگن بانوان چه گوهی بخوری???
    گمشو واگن خودتون!!! :279: ^_^
    عباس قهوه اى ^_^

4. یه بار با یکی از دوستامون که دانشجوی صنایع غذایی و خیلی نخبه است رفته بودیم خرید ، این می خواست یه سری لوازم آزمایشگاه بخره برای محل کارش برگشته به فروشنده می گه آقا استوانه مجرد دارین ( استوانه مدرج !!!!!! ) فروشنده هم خیلی با خونسردی گفت یدونه داشتیم پارسال شوهرش دادیم الانم پا به ماهه :35:))))))))))))
    هیچی دیگه من و اون یکی دوستم کل دیوارها و کف فروشگاه رو جویدیم ......

5. تو کارگاه رایانه نشسته بودیم.
    مدیرمون هی میومد به یه چیز گیر میداد(کل روز خیلی گیر میداد)
    یدفعه رفت و برگشت به معاونمون گفت:آقای .... اینجا چکار میکنی؟؟پاشو با یکی دوتا از بچه های سال اول این کولرو نفت کنید.
    وای که این میزهای تو کارگاه چه مزه بدی میداد.
    منتظر سری سوتی های مدیر باشید.

6. آقا نشسته بودم تو تاکسی صندلی جلو که یه دفه ماشین راه افتاد گفتم یا خدا. یونس الان سرنوشت این ماشین دست توئه.نفسم رو تو سینه حبس کردم دست بردم دستی رو کشیدم.
    که یه دفه صدای راننده تاکسی در اومد.فهمیدم راننده از قصد خلاص کرده ماشین رو هول بده ببره جلو تر.
    هیچی دیگه با خاک کوچه یکسان شدم.
    داغونم

7. الان ده ماهه ك سرباز معلمم،یه كلاس 6 نفره دخدر:16:بهم دادن تا درسشون بدم...
    جلسه سومی ك رفتم سر كلاسشون میخاستم جمع و تفریق مبنای 16 درس بدم(بچه كامپیوتریا میفهمن چی میگم)...
    هیچی گفتم اول یه مقدمه چینی كنم و یه مثال ساده براشون بزنم بعد برم سر اصل مطلب...
    يه لحظه جو كلاس منو گرف حواسم پرت شد...
    اومدم 14 رو منهای 15 كردم 9 تام باقی آوردم:279:
    اینقد بهم خندیدن:(:smile:((
    در ضمن كلاس كنكورم بود.خخخخخخخخخخخ
    فك كن اینارو باید برا كنكور آماده كنم:35::35:

8. دیشب بابابزرگم هم تب داش هم اسهال،آبجیم رفته سایت چقدر گشته تا بفهمه نشانه های کدوم بیماریه.بعد از سه چهار ساعت اومده میگه فهمیدم بابابزرگ داره دندون در میاره
    خیر سرش دانشجویه
    مدیونید اگه فکر کنید دندوناشو تو دهنش خورد کردم.‏(‏امیر بی اعصاب‏)‏

9. بابام میگه توکه چشات ضعیفه همش میخوری درو دیوار هر نیم ساعت میری دستشویی یعنی کلیه هاتم خرابه ماهی 20 روز اسهال داری پس روده درستی ام نداری تپش قلبم که داری هروقتم صدات میکنم نمیشنوی مغزم که مطمئنم نداری
    آخه این کارت اهداء عضو چیه گرفتی؟

10. واااااااااااای نمیدونین جمعه خونه ما چه خبر بود...یه خواهر دارم هر وقت میره بیرون یه چیزی بخره قحطی میاد...آقا مامانم جمعه فرستادش نون بگیره گفت تا گیر نیاوردم نمیام...آقا این هشت صبح رفت ما هم هی منتظر نشستیم نیومد.ده شد نیومد..آقا همه نگران شدیم.گوشیشم نبرده بود تازه...وای یازده شد نیومد.حالا خانواده هم هی نفوس بد میزدن:تصادف کرده...دزدیدنشو....مرده..؟؟؟؟؟اصن یه وضعی...همه نگران بودن رفتن دنبالش یکی اینور یکی رفت بیمارستان بابامونم که زنگ زده صدوده میگه : آقا بچه ما رفته نون بگیره نیومده هنوز چیکار کنیم؟؟؟..خخخخخخخ مامانمونم هی اسم امامارو صدا میزد خلاصه همه دیوونه بودن...دوازده دیدیم اومد نون گرفته بود یه عالمه..شفتوک تو صف نون بوده چار ساعت///دیگه الان یه جای سالم نداره بنده خدا.خخخخخخخخخخ