1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خاطرات خنده دار 2

شروع موضوع توسط taylor swift ‏Jul 4, 2014 در انجمن خاطرات خنده دار

1. چن وقت پیش توکلاس زبان بودیم تیچرمونم یه مرد28سالس که البته متاهله درسمونم راجع به be going toبود تیچره گفت باهاش یه چنتامثال بزنید یکی ازبچه ها که تازه هم عروسی کرده بودبه انگلیسی گف من وشوهرم می خایم2سال دیگه بچه دارشیم!!!
    قیافه ی ما@@@@
    حالا این وسط یکی ازبچه ها که یه پسرم داشت گف ا اینو که من می خاستم بگم ما هم می خایم 2سال دیگه بچه بیاریم!!!
    قیافه ی تیچر بدبخت^_^البته نذاشت دیگه ادامه بدن
    اخه classmatesخوب من ایا مطرح کردن مسایل بی ناموسی درکلاس زبان انهم درحضورتیچرمرد جوان وclassmateهای چشموگوش بسته ی مجردکار خوبیست؟؟؟!!!!
    ملت ازدست رفتن.....

sky girl، hosseiN.1، ❤ katy perry ❤ و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. داداشم اومده ميگه از يكي خوشم اومده بريم خواستگاري، مامانم اومده بپرسه چندسالشه ميگه چندكيلوئه!!!!!
    من
    داداشم
    وزن زنداداش آينده
    رژيم زنداداش آيندم
    مامانم
    .......

3. یه روز به داداشم اسمس دادم که (دو کیلو گوجه بخر) نگو اسمس اشتباهی رفته برای داییم
    من@@@@@
    گوجه++++++
    /////:smile: /:smile: :smile:
    هیچی دیگه بقیشو خودتون بگید۰۰۰

4. امروز صبح نشسته بودم تو غذاخوری دانشگاه داشتم درس میخوندم بعد یکی از پسرای کلاسمون اومد نشست کنارم(از اون پسرایی که همش دخترا رو ضایع میکنن ),منم مثلا محلش ندادم با اعتماد به نفس کامل کیک رو باز کردم شروع کردم کیکُ با شیرکاکائو خوردن پسره هم هی زیر لب حرف میزد نمیشنیدم. هی چاشنی فیس و افاده رو زیاد میکردم  بعد که خوردم دوستم زنگ زد گفت ما میز کنار دَر نشستیم پاشو بیا. کتابمو گذاشتم تو کیفم و با یه ناز و اَدا داشتم میرفتم که یهو یادم افتاد من یه ساعته اینجا منتظرم که دوستام بیان باهم بریم چایی بگیریم بخوریم o_O
    کیک وشیرکاکائو پسره رو خورده بودم!!کُپ کرده بودم انقدر خجالت کشیده بودم برگشتم رفتم جلو گفتم اِِِِِِِِِِِاِاِاِاِ ببخشید بخدا حواسم نبود شیرکاکائوتونو خوردم
    کصافطططط زد زیر خنده گفت دیدی ؟دیدی؟ خودت آتو میدی دستم امروز سوژه کلاسی اون شیرکاکائو هم نوش جونت 
    اومدم ضایع کنم ضایع شدم :((((

5. نامزد داداشم زنگ زده میگه کامران کامیار چند روز که سرد و ناراحته ، ببین کجا میره چکارمیکنه آمارشو درار
    من : باشه 0‎_o
    حالا بعد از ظهر زنگ زده میگه کامران آمارشو بده ؟
    من : آمارش بده بد -_-
    اون : عیب نداره تحملشو دارم بگو
    من : صبح تا حالا اسهال داره تو دستشویه :35:)) بو گندش خونه رو ورداشته ،بابا هم در دستشوی داره میاد و میره و داد میزنه لعنتی بیا بیرون ، فکر کنم الاناس تو خودش ب ر ی ن ه ^_^
    اون : خخخخ کوفتتتت دیوونه
    من :مریم راستی دیشب یه چند تا خلاف بد کرده
    اون : یا خدااا ، معتاد شده ؟
    من :نه باو از این بد تر
    اون :چی ؟
    من : دیشب یه صدا هایی ازش میومد
    اون : گریه میکرد ؟
    من : اونشو نمیدونم ولی همراه با صدا ها بوی بدی هم میومد فکر کنم تخم مرغی میزد ^_^
    اون : خخخخ بیتربیت
    من : ولی مریم خارج از شوخی تو خواب یه حرفایی میزد
    اون : چی میگفت ؟
    من : میگفت سمانه عاشقتم بی تو میمیرم سمانه ، تازه کار به حرفای بیتربیتی هم کشید
    اون : سمانه کیههه ؟
    من :دختر همسایمونه
    اون : کامران راست میگی ؟
    من : نه به خدا فقط خواستم لج ترو دربیارم ^_^
    اون : کامران ن ن ن ن ن باید زنگ بزنم الهام نشونت بده دیوونههههه تو داداشت دیوونه اید دیوونه اید جیغغغ
    الهام بانو ببین چه مظلومم دلت میاد منو بزنی ؟

6. یکی بهم اس داده میگه :
    س خ .. چ خ ؟؟؟
    گفتم چی میگی ؟!!!
    میگه : سلام خوبی ؟ چه خبر ؟؟
    منم گفتم : ل خ گ !!!
    گفت : چی ؟؟؟
    گفتم : لامصب خیلی گشادی !!!!

7. امروز معلم شیمیمون عصابش خورد بود ازش پرسیدم خانوم چیشده ؟؟؟میگه عاخه من از دست این بچه های هنرستان چه کار کنم-_- میگیم خو برا چی؟؟
    میگه از اول سال تا حالا بهشون میگمCنماد شیمیاییه کربنه اونوخ میخوننش درجه سانتی گراد
    ما که کف کلاس بودیم ینی:35:)))))):284:))))))
    پاسکال:O_o:
    مندلیف*_^
    (تعریف از خود نباشه سمپاد میخونم:16:)

sky girl، hosseiN.1 و ❤ katy perry ❤ از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. اندر حکایت نابغه ها:
    سر کلاس استاد میخواست با ویدیو پروژکتور پاورپوینت نشون بده تصویر روی پرده کج بود یکی از ته کلاس(البته به قصد شوخی) گفت: استاد لپ تاپتون رو کج گذاشتید ترازش کنید

sky girl، hosseiN.1 و ❤ katy perry ❤ از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. قسمت همه بشه انشاالله..
    آغاقسمت شدبعد3 سال بریم مشهدپا بوس آقا.به دوستم پیام دادم خوبی بدی دیدی حلال کن اگه برنگشتم.دوستم سریع پیامک داده برگشتی حلالت نمیکنم:O_o:

10. چند روز پیش مخاطب خاص ابجی کوچیکم با خونمون تماس گرفته که مشرف بشن واسه خواستگاری برداشته به بابام گفته میخوایم بیاییم واسه دخترتوننشون بذاریم بابای منم که اصلا فکر نمی کرد دختر کوچیکش به این زودی براش خواستگار بیاد(البته ابجیم15 سالشه)به خیال خودش واسه خواهر دومیم دارن میگن(ما سه تا خواهریم)گفته نه اقای محترم دختر من الان یک ساله که عقد کرد است
    بیچاره پسره خیال کرده بابام میخواد بپیچوندش
    ابجیم که دیگه نگو داغونه روشم نمیشه به بابام بگه که از پسره خوشش میاد نه خداوکیلی این باباست ما داریم اصلا نمیپرسه واسه کدوم دخترم میخواین نشون بذارید....