1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خاطرات خنده دار 2

شروع موضوع توسط taylor swift ‏Jul 4, 2014 در انجمن خاطرات خنده دار

1. گفت وگوی دبیر شیمی با دانش اموز (اره بازم کلاس شیمیو بازم سوتی): منظور از حلالیت ماده چیه?
    جواب اون:منظور مقدار ماده ایه که تو صد گرم اب حل میشه مثلا وقتی میگیم حلالیت ماده ای یک کیلو گرمه ینی تو صد گرم اب یک کیلو از اون ماده حل میشه.
    من:جوووووون?
    معلم تو افق.
    اصلا بحث علمیش به کنار بحث عملیش رو در نظر بگیر تو یک کیلو رو چجوری میخوای تو صد گرم جا کنی????

sky girl، hosseiN.1 و ❤ katy perry ❤ از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. مراسم خواستگاری داداشم بود.هرچی خانواده اصرار کردیم که چند تا از فامیلامون که خوش صحبتن با ما بیان بابام قبول نکرد.میگفت خودم بلدم چجوری تو مراسم حرف بزنم
    ما هم گفتیم چشم شما خودت حرف بزن.وقتی رسیدیم خونه عروس بعد از احوال پرسی و پذیرایی همه خیره شدن به تلویزیون که کبری۱۱ نشون میداد
    من:بابایی نمیخوای شروع کنی؟:smile:
    بابا: نه صبر کن ببینم فیلم چی میشه:smile: یه ربع بعد
    من:بابایی زشته ما که نیومدیم سی نما خو شروع کن:(
    بابا:باشه صبر کن .
    نیم ساعت بعد.من:بابایی...
    بابا:باشه خو .صبر کن
    هیچی دیگه تا اخر فیلم همه ساکت به هم لبخند میزدیم بابامم فیلم نگاه میکرد وقتی فیلم تموم شد بابا: خوب دیگه خوش گذشت پاشین بریم
    من o__0
    داداشم :((((
    بابام:smile:
    آخرم داداشه عروس شروع کرد به صحبت :279:
    یکی نیست بگه خب پدر من تو که نمیتونی چرا اجازه نمیدی کسیو بیاریم:279:

3. ریا نباشه تا 5 سالگی فکر میکردم اسمم"ماشالاست "
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    هرکی میدیدم میگفت ماشالا چقدر خوشگل و بامزس
    :35:)))))

4. سرر سف واساده بودسم ناطمه اومد با اعتماد به نفس بالایی گف اقا وضعیت مدرسه خعلی بده. همی مسه سگ گربه دعوا میکنن.
    من ب تون میگم اگع اولیا بیاد دفتر برای بی نظمی زنگ میزنیم اولیاش. منم داد زدم باو مامان بزرگمو چ کار داری تازه فهمید اما یکم دیر بوود کله مدرسه ترکیده بود ار خنده...

5. دیشب ساعت طرفای 1 و نیم بود من هنوز نخوابیده بودم مامانم بلند شد رفت آشپزخونه برقو روشن کرد گفت اوای برق چرا قطعه. من ی لحظه خون ب مغزم نرسید برگشتم تند تند میگم خاک بر سر شدم مامان حالا صب گوشیم زنگ نمیخوره من خواب میمونم ^_^
    مامانم ی نگاه عاقل اندر سفیه کرد به من رفت خوابید o_@

sky girl و hosseiN.1 از این پست تشکر کرده اند.
  6. اومدیم ایستگاه یکی از بچه ها رو بگیریم
    هفت هشت تایی رفتیم پیشش گفتیم جوک جدیده رو شنیدی ؟
    گفت نه بگید ببینم چیه ، من گفتم " نونوائه میره نون بخره میبینه خمیر نیست!" :279:
    در یک حرکت از پیش تایین شده یهو هشت تایی زدیم زیر خنده و مشغول جویدن در و دیوار شدیم !!!
    عاغا یهو دیدیم این دوستمون یک جوری ، یک جوری خندید کل کلاس برگشتن سمت ما ، آقا یه دقیقه دو دقیقه پنج دقیقه دیدیم کل کلاسو داره میجوئه ! قرمز شده بود بس خندیده بود دیگه رفت میز دبیرو بجوئه که پرتش کردن بیرون !!!
    کرمه دیگه کاریشم نمیشه کرد ! :284:)

7. یادش بخیر رفته بودیم اردو از طرف دانشگاه
    یه دختره بود به شدت ازش بدم میومد و کلأ بی اعصاب بود.پنجره اتوبوس رو باز کرده بود برگشتم به دوستام گفتم هرکی پاشه بره پنجرشو بنده 20تومن میدم.2تاشون گفتن 100تومن هم بدی ما از این گ..و ها نمیخوریم همینجوری که داشتم با چند نفر دیگه سر قیمت چونه میزدم بغل دستیم از خواب پا شد گفت سعید 200تومنی داری گفتم آره دادم بهش یهو پا شد رفت پنجره دختره رو بست.تا اومد نشست دختره باز پنجره رو باز کرد.گفت سعید 500 بده.پا شد رفت باز بست برگشت بهش گفت اگه بازم باز کنی میام از پنجره میندازمت بیرون.
    من o_O
    دوستم*_O
    دختره ؟؟
    200 تومنی,500تومنی !!!!

8. تو نمایشگاه کتاب غرفه دار بودم ، دهنم کف می کرد انقدرررر حرف می زدم !
    تو یه روز شلوغ اومدم زودی قامت ببندم نماز بخونم تا دوباره شلوغ و وحشتناک نشده برم سر کار ، به خودم اومدم دیدم دارم میگم ۴ جلد نماز ظهر می خوانم قربتاً الی الله !

9. دوستم میگفت رفتیم آنتالیا کنار دریا یکی از دوستان اذیت کرد منم فحش فارسی بدی دادم دیدم همه اخم کردن فهمیدم همه ایرانی هستن!‏

10. الان بنزs500اومدجلوی مغازم پارک کردخودش نمی دونم کجارفت بعدمنم عشق ماشین رفتم جلومغازه یه نگاه به ته خیابون انداختم دیدم (دختری که چندوقت پیش رفیق بودم وبعدش باهام بهم زد)ازدورداره میاد...منم فشنگ رفتم تومغازه یه دستمال برداشتم اومدم بیرون رفتم کنارماشین شروع کردم به تمیزکردن شیشه ماشین جذبه گرفتم درحدلالیگا...
    .
    .
    دیدم دختره که نزدیکم شدچنان داره بهم نگاه میکنه دهنش وازمونده بودفکرکردتازه خریدیم خودم خرکیف شدم آی نمیدونی چه فازی داد....دلشوآب انداختم فکرکنم الان زنگ میزنه ولی ج نمیدم بسوزه

فرستنده :

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید