1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خاطرات خنده دار 2

شروع موضوع توسط taylor swift ‏Jul 4, 2014 در انجمن خاطرات خنده دار

1. چند روز پيش زنگ زدم بيمارستان و خواستم وصل كنند به اتاق حسابداري كه برادرم اونجا كار مي كنه هيچي ديگه اپراتور محترم اشتباهي وصل كردن به زايشگاه و اونجا يه خانومه گوشي رو برداشت و گفت:يه لحظه گوشي، منم پشت خط بودم كه صداي داد و بيداد خانومايي كه داشتند زايمان مي كردند خيلي راحت شنيده مي شدنزديك 8 يا 9 نفر داشتن از درد زايمان جيغ و داد مي كردند هيچي ديگه من تهنا كاري كه بجز خنديدن مي تونستم بكنم اين بود كه دعا كنم بچه هاشون "پسر" باشه.

sky girl، hosseiN.1 و ❤ katy perry ❤ از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. اولش در حد بازی کردن بود بعد کم کم رفت سراغ اینترنت دای اپ بعد رفت سراغ اینترنت پر سرعت و در اخر در کمال نا باوری رفت سراغ فیلتر شکن

این حکایت اشنایی پدرم با رایانه

3. صبح هوا خنک بود ، کت تنم کردم رفتم سر کار. ظهر که داشتم بر می گشتم هوا گرم شده بود. وقتی از وسط خیابون رد می شدم ، یکی داد زد : هی عمو. برگشتم دیدم با منه . گفتم بله .گفت: خر تب کرده گاو سینه پهلو. گفتم بله؟ گفت: این چیه تنت کردی هوای به این گرمی؟
    بعد هم رفت و در افق ناپدید شد.
    الان چند وقته وقتی کت تنم می کنم توی خیابون به اطرافم نگاه می کنم اون مرده نباشه

4. یه سری با چند نفر از دوستان رفته بودیم بیرون...
    بعدش رفتیم آب میوه بخوریم....
    خلاصه هر کی یه چیزی گفت!
    آب البالو _ آب هویج _آب پرتقال و....
    منم تو حال خودم بودم برگشتن به من گفتن:
    مهتا تو چی میخوری؟!
    در کمال خونسردی گفتم: آبــــــــــــــــــــــــــــــــ مـــــــــــــــوز.... :smile:
    دوستام :35:) D:
    من :279:
    آقاهه 0_0

5. امروز تو مدرسه بودیم یعد یکی از دوستام برگشته میگه بچه ها کی نرم افزار نرو رو داره?
    اون یکی میگه نرو واسه گوشی میخوای یا کامپیوتر!!!!!!!!!!!!!!!
    یکی نیس ازش سوال کنه اقا اگه تو حرف نزنی میگن لالی??????
    هفتصدو پنجاه و سه دقیقه سکوت...

6. مخاطب خاصم زنگ زد:الو سلام خانومم.چطوری?
    من: سلام آقاییم مسی .کجایی زود تند سریع جواب بده?
    مهدی:پیش رفیقمم
    من: آهاااا باشه پذیرفته میشود
    مهدی: از دست تو. راستی مری( اسممو مخفف میکنه میگه مری )اسم این آهنگ جدید 2afm چیه رفیقم میخاد?
    من: چی شد صدا قطع شد
    مهدی: نمیدونم فک کنم آنتن رفت
    من: چی میگی تو میگم چی شد صدا قطع شد
    مهدی: به جون مریم مغازه دوسمم تو پاساژ میخای ز بزنم از مغازه ببینی آخه چرا اینطوری میگی قطع نشد که اصلا
    من : ااااااااا مهدی میگم اسم آهنگش چی شد صدا قطع شد هس
    مهدی: ااااااااا هه هه هه هه هه آخه اینم اسم آهنگه با این آهنگاشون زندیگیم داشت نابود میشداااا
    من که دیگه جایی نبود گاز نزده باشم بنده خدا آقامون داشت سکته میکرد والا با این آهنگاشون

فرستنده :

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

7. تو ماشین نشسته بودیم
    من گفتم:
    اه اه اه چه بوی فاضلابی میاد تو این محله
    یه کم دقت کردم دیدم همه ی شیشه ها بالاست و کولر روشنه
    بیشتر دقت کردم دیدم یکی از سرنشینای ماشین قرمز شده
    داداش گلم منو ببخش
    خواهش میکنم برگرد
    بعید میدونم افق دیگه جا داشته باشه!

8. سال سوم بودیم تولد یکی از بچه ها بود براش تو کلاس جشن گرفتیم :
    اولش که همه خیلی ریلکس و آروم نشسته بودن داشتن شیرینی میخوردند که یه دفه یکی از بچه اسپیکرشو روشن کرد و در یک ان همه ی اون بچه های باکلاس ریختن وسط رقصیدن اونم کجا ، تو کلاسی که طبقه پایینش اتاق مدیره و کلاس های اطراف هم دارن درس میدن . خلاصه مشغول رقصیدن بودیم که یه دفعه دیدیم معلم حسابانمون که تو کلاس با ما بود محکم درو گرفته گفتیم چرا اینکارو میکنی گفت مدیر پشت دره . 0 - 0
    یه چند دیقه آقا معلم درو نگه داشت تا مدیر رفت پایین . یه چند دیقه بعد ما هم دیگه جم و جور کردیم مراسمو که یه دفعه مدیرمون تو میکروفون داد زد بچه های کلاس سوم ریاضی بیاید پایین تو حیاط ما هم خودمونو آماده کرده بودیم برای رفتن به مدرسه جدید.
    ولی آقا معلم (م . ص) رفت تو کتاق مدیر نمیدونم داشت نازشو میکشید که اخراجمون نکنه ولی یه جیزی بهش گفت ترکید از خنده مدیرمون . خدا خیرش بده این معلممون رو خیلی با حاله خیییییییییلی . اخراج نشدیم هیچ یه توپ از دفتر کش رفت برامون اون زنگو فوتبال زدیم .

9. آقا امروز برای روز معلم دعوت بودیم باغ بماند به عنوان کوچکترین استاد جمع چقدر آتیش سوزوندم
    ولی بهترین قسمتش وسطیش بود رییس دانشگاه طوری با توپ زدم تا آخرش لنگ میزد بهم چپ چپ نگاه می کرد
    طناب کشیم که طناب از وسط پاره شد
    ولیبالم توپ زدیم توسر مدیر گروه
    هیچی دیگه کلا ترم دیگه دنبال یه داننشگاه جدیدم

10. اقا پریروز تو اتاق دراز کش در حال فورجوک گردی بودم دیدم بابام داره یکیو دعوا میکنه گفتم خدایا کسی ک خونه نی داره سره کی غرغر میکنه رفتم دم در اتاقش چشمتون روز بد نبینه داشت سره پو غرغر میکرد .حالا مکالمش..:خجالت بکش کم تر دستشویی کن خستم کردی یا گشنته یا بوووق ازون خواهره چلمنت یاد بگیر صبح تاشب پای گوشیو لپ تابشه صداش در نمیاد ^_^
    اصلا ی وضفیه