1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

حمله میرزاپور به فیروز کریمی

شروع موضوع توسط girl turk70 ‏Aug 28, 2012 در انجمن اخبار ورزشی

 1. کریمی هدفش از این مصاحبه فقط تخریب من بوده. آقای کریمی مگر شما نبودید که 2 ماه قبل به من زنگ زدید و گفتید به گهر نرو چون این تیم به لیگ یک سقوط می کند و خراب می شوی
  به گزارش گل- ابراهیم میرزاپور دروازه بان اسبق تیم ملی که با باشگاه دسته اولی سنگ آهن بافق به توافق نرسید،حالا علیه فیروز کریمی موضع تندی گرفته و حرف های او احتمالا با واکنش آقا فیروز روبرو خواهد شد.
  میرزاپور در خصوص اظهارات فیروز کریمی که گفته بود این دروازه بان را به دلیل عدم آمادگی فنی در تیم دسته اولی بافق رد کرده می گوید:« نمی خواستم جواب حرف های کریمی را بدهم ولی دیدم که او با صحبت هایی که کرده در جامعه ذهنیتی علیه من بوجود آورده که هم به شخصیت فنی و هم اجتماعی من لطمه زده و از دستش خیلی ناراحتم. همه می دانند در این سالها هیچ وقت علیه هیچ مربی حرف نزدم ولی نمی توانستم سکوت کنم تا شخصیتم را تخریب کنند.»
  او ادامه می دهد:« من اصلا قراردادی با باشگاه بافق نبسته بودم که بخواهند فسخ کنند. کریمی بعد از این که چند ماهی بود می خواست به تیمش بروم، به من زنگ زد و گفت که سرتمرینات تیمش بروم. من بعد از شرکت در چند جلسه تمرینی، با آنها بر سر قرارداد به توافق رسیدم اما شنیدم که چند روز قبل علیه من مصاحبه کرده که به خاطر عدم آمادگی فنی قراردادم را فسخ کردند.»
  گلر فصل پیش شهرداری تبریز تصریح می کند:« کریمی هدفش از این مصاحبه فقط تخریب من بوده. آقای کریمی مگر شما نبودید که 2 ماه قبل به من زنگ زدید و گفتید به گهر نرو چون این تیم به لیگ یک سقوط می کند و خراب می شوی. در صورتی که دامادش سرمربی گهر است. او می خواست از اسم چند بازیکن لیگ برتری سوء استفاده کند و با تیم بافق قرارداد خودش ببندد.»
  میرزاپور در قسمتی از حرف هایش می گوید:« آقای کریمی من مشکلی نداشتم اما مشکل من با شما این بود که اجازه ندادید برای بستن قرارداد با مسئولان باشگاه حرف بزنم و اصلا نگذاشت که آنها را ببینم. مربی چکاره است که قرارداد بازیکن را ببندد؟ بعدها فهمیدم که اول فصل پول باشگاه ظاهرا به حساب یکی از نزدیکانش واریز می شود تا برای باشگاه خرج شود. برای من جای سوال است که چرا باید پول باشگاه دسته اولی که مدیریت و سرپرست و عضو هیات مدیره دارد به حساب یکی از نزدیکان این مربی واریز شود؟ ظاهرا کریمی همه باشگاه را تحت کنترل خود گرفته. اگر من مشکل داشتم پس مشکل میرقربانی و هاشم زاده چه بود که آنها رفتند؟ نمی دانم چه مسائلی پشت سر این قراردادها بود که یک نفر به من زنگ زد و گفت آنها می خواهند قرارداد سفید ببندی ولی تو قبول نکن.»
  او تاکید می کند:« آقای کریمی چرا باید همیشه چنین حرف هایی پشت سر شما باشد ولی چرا پشت سر جلالی، مایلی کهن، دایی و دیگر مربیان این حرف ها را نمی زنند؟ چرا 2 مربی به بافق بردید که اصلا اجازه فعالیت ندارند و جالب این که همه کارها را این 2 نفر انجام می دهند؟ مشکل من عدم آمادگی نبود بلکه وقتی دیدید من از این مسائل پشت پرده سردرآوردم خواستید مرا تخریب کنید.»
  میرزاپور که به شدت عصبانی است تاکید می کند:« سالی که در استقلال اهواز سرمربی بود، به من گفت چرا با مدیرعامل قرارداد بستی که من در جواب گفتم مگر باید با تو قرارداد می بستم که ناراحت شد و حتی چند روزی نیما نکیسا را سرتمرین آورد ولی در نهایت نمی دانم چه اتفاقی افتاد که دوباره سراغ من آمد. آقای کریمی شما مربی هستی که قابلیت بالایی داری. اگر در این سالها روی مسائل فنی تمرکز می کردید می توانستید به فوتبال خدمت کنید ولی باکارهایی که کردید، از لیگ برتر دور شدید.»
  [Broken External Image]:

  برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید