1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

حرف های نا گفته...روحت

شروع موضوع توسط nYma ‏Aug 3, 2014 در انجمن درد دل

1. nYma

nYma سر جمع یه یاغی ام که تا تشو رفته..

387
    2,251
    309
    در دنیایی که نقطه ی مشترک آدم های شهرهایش آسمان آبی پر دود بالا سرشان است همه به دنبال منفعتشان هستند عدهای هم نیز پیدا میشوند که هنوز...که هنوز شب ها تنها برای این از خانه بیرون می آیند ک مرهم درد رفیقش شوند...
    هنوز آدمهایی به ندار ها کمک هایی میکنند و کسی ان ها را نمیشناسد ...در شهری که جوان هایش از کنار با نگاه چپ رد میشوند منتظره دعوا و ....هستند البته بگم خودم هم بودم وکتمان نمیکنم...
    داشتم میگفتم ...زندگی در دنیایی ک همه به فکر جیب و رسیدنه به غنیمت در جنگ هستند زندگی همواره تکراریست
    ...همواره غم انگیز دلخراش است که برای ساده ترین آرزوهایت باید بجنگی...
    میفهممت...هنگامی ک سرت را روی بالش گرم و نرمت گذاشتی و از سختها و درد های روزت رها شدی غرق در رویاهای شیرین شدی...اون لحظه ها انگار واقعی بود و تو حسش میکردی اما بزرگترین شکستت آن موقع بود ک از رویاهایت بیرون آمدی گفتی عععععععع چقدر فاصله....درسته اما تو رویا همیشه ی خدا حقیقت گمه...
    رویهایت دست یافتنی انتخاب کن تا برایش بجنگی و هنگام به دست اوردنش لذت ببری...روحت زخمیست میدانم...جسمت درد دارد میدانم...اوضاعت خوب نیست درکت میکنم...اما بخدا از ما بدبخت تر هم هست ان قدر نا امید نباش...اینها جملاتیست ک هر شب تکرار میکنیو میبینی خداییش من لامصب بدبخت ترینم...دوست داری آهنگی گوش کنی که در گوشهایت فریاد بزند و تو را دیووانه و مست کند تو را به دنیای دیگرری دنباله این جور چیزهایی...تو روحت را به دنیای رویاهات بردی روحت جسمت را اما من جسمم را واقعی نگه داشتم و روحم گم شد...)ادامه دارد...نوشته های خودم

simin ghr و ❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀ از این پست تشکر کرده اند.
  2. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    زیبا بود.تبریک میگم بخاطر این کارت.واقعا قشنگ بود