1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

حرفای کسی که از نظر شناسنامه 17 سالشه

شروع موضوع توسط nYma ‏Mar 25, 2014 در انجمن درد دل

1. nYma

nYma سر جمع یه یاغی ام که تا تشو رفته..

387
    2,251
    309
    شاید وقتی این متنو بخونید پیشه خودتون به من بگید برو تیله بازیتو بکن باو این حرفا به تو نمیخوره...(ولی اگه جای من بودید..آخ آخ آرزو میکنم هیشکی جای من نبود)
    من نیما 17 ساله تو محله ی دروازه شمرون .قدیمی ترین محله ی تهران نفس میکشم..
    خونوادم 32 ساله توی این محله زندگی میکنن.تا 4 5 ساله پیش تو محله وقتی راه میرفتم همه بخاطر خانوادم بهم محل میدادن ولی امروزه اوضاع عوض شده.فهمیدم که هر چقد احترام بزاری بهت محل میدن البته اینجا خیلی خرم میره توی تمام تهرانم رفیق زیاد دارم.
    فهمیدم وقتی به ناموس محلت محل نمیذاری سرتو میندازی پایینو رد میشی مردای محل سرشونو بالا میگرن بهت میگن چاکریم نوکریم.
    فهمیدم مردی به این نیس بپری سوار موتور شی 2 تا داد بزنی دعوا کنی و دخترام نیگات کنن.فهمیدم تا اونجا که از دستت بر میاد برای اطرافیانت کار کنی 10 برابر برات کار میکنن.فهمیدم وقتی که به چیزی میرسی که لح لحشو میزدی بعد 3 4 روز کاملا برات عادی میشه اما این مسله راجع به عشقت فرق داره.فهمیدم همه اونایی که سیگار میکشن واسه این نیس که مردیشونو نشون بدن واسه اینه که درداشونو تو خودشون پنهان کنن البته کسایی هستن که واسه نشون دادن سیبیلاشون سیگار میکشن.مردی به این نیس کتونی آدیداس بپوشیو یه تیشرت لشیو یدونه شلوار پولو و کلاه کپی بزاری سرت و گردنبد زنجیر گنده بندازی گردنت راه بری تو محل(راسشو بگم شاید 2 یا 1 سال پیش منم مینداختم اما از وختی فهمیدم دیگه برام عادیه)فهمیدم هر کی بیشتر دخترا سمتش باشن همه ازش دور میشن بازم این مسله اگه با عشقت باشی فرق داره...فهمیدم وقتی خیلیا پشت سرم حرف زدن و خیلیا دیگم بهم گفتن که پشت سرت حرف زدن اون موقس که نباید چیزی به رو خودت بیاری اونا خودشون به روت میارن...
    فهمیدم وقتی داری هر جایی راه میدی هر چقد بد دهنو باشیو فحش بدی همه ازت فرار میکنن...بخدا هر چقد ادب داشته باشی دورتو میگیرن من خیلی امتحان کردم...فهمیدم هر چقد گله از این دنیا و مردمش داری با نیم ساعت راه رفتن رو آسفالت خیابونا حل میشه...(خیلی چیزا فهمیدم و خیلی چیزای دیگه که جاش نیس...مرسی که خوندید این متنو)

kajal، anti love، ••ÐêMōn•• و 8 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. •KOSAR•

•KOSAR• Lady Of Autumn

2,451
    13,438
    5,966
    منم فهمیدم هیچکسی در تمام طول عمرش هیچ وقت کسیو نداره....نای تنها..
    خوبه که از این دید به زندگیتون نگاه میکنین...:smile:

anti love و setareh از این پست تشکر کرده اند.
  3. flor@ns

flor@ns دعا کن برای منو آرزو هام....

767
    2,105
    317
  4. Vida

Vida روهــــــــــم رفته..روحــــــــم رفته!!!

2,454
    9,031
    558
    قشنگ بود...

5. anti love

anti love از بس لج کردیم با همه دنیا هسیم لش ترین آدم دنیا

2,096
    6,475
    1,009
    عالی بود خیلی خوشم اومد مرسی