1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

حذف تبلیغات اینترنتی

شروع موضوع توسط Admin ‏Feb 22, 2013 در انجمن نرم افزار و سخت افزار

1. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,524
    24,695
    63,080
    دیگه کمتر سایتی پیدا میشه که تبلیغات از توع فلش یا gif نداشته باشه.البته خوب حق هم داریم ما کلی هزینه کردیو و وقت گذاشتیم روی سایت نهایت بتونیم پوله خودمونو دربیاریم.[​IMG]
    امروز برای شما extension را معرفی می کنم که بالغ بر ۶میلیون کاربر داره و برای شما کاره مهمی را انجام میده.تبلیغات در مرورگر شما نشان نمی ده.یعنی وارد یک سایت میشید و خودبه خود تبلیغات خذف می شوند.این کار ۲مزیت داره.
    ۱-سریع لود و بارگذاری شدن صفحه

بخاطر این که این تبلیغات که اکثرا عکس,فلش,gif هستند بارگذاری نمی شود و سریع تر اون سایت به اصطلاح بالا میاد.
    ۲-خالی شدن صفحه از عناصر اضافی

صفحه ی اول سایت میهن بلاگ رو مشاهده کنید همراه با تبلیغات
    شاید شما متوجه نشین ولی چشم شما مطلب رو راحت تره تو سایت پیدا می کنه و وب سایتو خیلی بهتر مشاهده می کنید. حالا سایت میهن بلاگ را بدون تبلیغات و فعال کردن این گسترش(extension) مشاهده کنید.
    وقتی این extension فعال باشد یک آیکون کوچک سمت راست آدرس بار شما می آید که می توانید غیرفعال کنید و آن سایت را با تبلیغات ببینید.البته منظور تبلیغات اضافی می باشد.شاید شما سایت تبلیغات یک محصول را باز کنید.آن مشکل ندارد متن ها تصاویر توضیحات می آید.منظور ما تصاویر غیر مرتبط است که در گوشه کنار سایت نشان داده می شود.
    این برنامه بر روی مرورگر گوگل کروم و فایرفاکس و دیگر مرورگرها قابله نصبه.برای نصب به

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

این نرم افزار برید و رایگان نصب کنید !

rezaco2196، مهربون، اتنا .. و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Seyed Mahdi

Seyed Mahdi من عاشق محمد (ص )هستم....

1,868
    5,930
    1,312