• این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اخبار سایت حذف اکانت کاربران ثبت نام کرده در سایت های مشابه

• شروع کننده موضوع Admin
  • تاریخ شروع

Admin

ديوانگى ها از آمدنِ تو شروع شد ...
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
لایک ها
26,598
با سلام خدمت کاربران عزیز
امیدوارم که حال همگیتون خوب باشه
با توجه به افزایش میزان تبلیغات سایت های مشابه در پیام های خصوصی و ثبت نام برخی از کاربران در این سایت ها، برای حفظ امنیت کاربران و با توجه به اینکه سیستم اکثر سایت ها مشابه بوده و امکان لو رفتن اطلاعات توسط سایت های نو ظهور و ناشناخته بالا می باشد، تیم مدیریت تصمیم دارد کاربرانی که به هر دلیلی در سایت های مشابه ثبت نام میکنند را اخراج و در مواردی کامل از روی سایت دهه هفتادی ها حذف نمائید تا امکان به خطر افتادن امنیت سایت و سایر کاربران به حداقل میزان برسد.
لذا کاربران توجه داشته باشند در صورت ثبت نام در سایت های مشابه تبلیغات شده در پیام های خصوصی و ... برای حفظ امنیت و دیکد نشدن رمزها، بدون توجه به نوع و سطح کاربری کاربر ثبت نام کننده، اکانت ایشان از روی سایت حذف خواهد شد.

آخرین ویرایش:

meshkat1371

بانوی آبی آبان و آسمانツ
لایک ها
5,221
با توجه به افزایش میزان تبلیغات سایت های مشابه در پیام های خصوصی و ثبت نام برخی از کاربران در این سایت ها، برای حفظ امنیت کاربران و با توجه به اینکه سیستم اکثر سایت ها مشابه بوده و امکان لو رفتن اطلاعات توسط سایت های نو ظهور و ناشناخته بالا می باشد، تیم مدیریت تصمیم دارد کاربرانی که به هر دلیلی در سایت های مشابه ثبت نام میکنند را اخراج و در مواردی کامل از روی سایت دهه هفتادی ها حذف نمائید تا امکان به خطر افتادن امنیت سایت و سایر کاربران به حداقل میزان برسد.
لذا کاربران توجه داشته باشند در صورت ثبت نام در سایت های مشابه تبلیغات شده در پیام های خصوصی و ... برای حفظ امنیت و دیکد نشدن رمزها، بدون توجه به نوع و سطح کاربری کاربر ثبت نام کننده، اکانت ایشان از روی سایت حذف خواهد شد.
شاید کاربر ندونه اون سایت مشابهه.سایت مشابه یعنی فضای چت داره؟

Admin

عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
لایک ها
26,598
شاید کاربر ندونه اون سایت مشابهه.سایت مشابه یعنی فضای چت داره؟
سای مشابه انجمن هایی که دقیقا مشابه اینجا ساخته میشن و صرفا اینجا تبلیغ میکنن تا کاربران برن اونجا
اکثر کاربران هم رمزهای یکسان قرار میدن که باعث به خطر افتادن امنیت اکانت خود کاربر + سایت میشه

meshkat1371

بانوی آبی آبان و آسمانツ
لایک ها
5,221
سای مشابه انجمن هایی که دقیقا مشابه اینجا ساخته میشن و صرفا اینجا تبلیغ میکنن تا کاربران برن اونجا
اکثر کاربران هم رمزهای یکسان قرار میدن که باعث به خطر افتادن امنیت اکانت خود کاربر + سایت میشه
سپاس گزارم از پاسختون

لایک ها
6,494
سلام
یه مورد عجیب برام پیش اومده
منظورت از میزان تبلیغات..... در پیام های خصوصی چیه؟ مگه تو پیام خصوصی های کاربرانت رو چک میکنی ادمین سامی؟
تا جایی ک من یادمه همیشه می گفتی که همچین کاری نمی کنی و خلاف اخلاقیات و ایناهاس
ولی اینجا الان شبهه ایجاد شد توی حرفای خودت

واسه من دلیل نیار من میدونم چی به چیه ولی برای کاربرای جدید اینجا این شبهه رو برطرف کن تا مطمعن تر به فعالیتشون ادامه بدن
با تچکر Mr Ehsan

Admin

عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
لایک ها
26,598
سلام
یه مورد عجیب برام پیش اومده
منظورت از میزان تبلیغات..... در پیام های خصوصی چیه؟ مگه تو پیام خصوصی های کاربرانت رو چک میکنی ادمین سامی؟
تا جایی ک من یادمه همیشه می گفتی که همچین کاری نمی کنی و خلاف اخلاقیات و ایناهاس
ولی اینجا الان شبهه ایجاد شد توی حرفای خودت

واسه من دلیل نیار من میدونم چی به چیه ولی برای کاربرای جدید اینجا این شبهه رو برطرف کن تا مطمعن تر به فعالیتشون ادامه بدن
با تچکر Mr Ehsan
مقایسه تعداد گزارش هایی که بعضی کاربران مسئولیت پذیر میزنن + تعداد کاربران ثبت نام کرده روزانه در سایت های مشابه با هفته و ماه قبل نشون میده میزان تبلیغات به چه میزان افزایش داشته

لایک ها
6,494
مقایسه تعداد گزارش هایی که بعضی کاربران مسئولیت پذیر میزنن + تعداد کاربران ثبت نام کرده روزانه در سایت های مشابه با هفته و ماه قبل نشون میده میزان تبلیغات به چه میزان افزایش داشته
صحیح است،موچکرم از این که شبهه ایجاد شده رو برطرف نمودی
Mr Ehsan

لایک ها
34,326
این اصلا دلیل قانع کننده ای نیست
شما اگه بخواهید چنین کاری رو پیشه کنید مجبورید اکثر کاربرا رو بن کنید (البته اگه بخواهید عادلانه رفتار کنید )
نصف این انجمن تو انجمنای مشابه عضوند آمارشونو دقیق دارم !

*ĦØRÂ*

☆°H○Ra°☆
لایک ها
11,051
من قبل از اینجا تو چنتا انجمن دگ هم عضوم
ولی خب وقتی اینجا ثبت نام کردم اونجاها کمتر میرم
ولی خب رمزام همش متفاوته باهم
این قوانین شامل منم میشه با این شرایط؟؟

بالا