1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

حدادعادل از انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد

شروع موضوع توسط Admin ‏Jun 10, 2013 در انجمن اخبار سیاسی

 1. Admin

  Admin ديوانگى ها از آمدنِ تو شروع شد ... عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

  13,104
  26,948
  74,049
  غلامعلی حدادعادل ضمن انصراف از کاندیداتوری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری از مردم خواست با رعایت معیارهای مورد نظر رهبری معظم انقلاب به کسانی رأی دهند که از گفتمان انقلاب اسلامی و ارزشهای مورد نظر امام و رهبری حمایت کنند.

  به گزارش فارس، غلامعلی حدادعادل ضمن انصراف از کاندیداتوری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری از مردم ایران اسلامی خواست با رعایت معیارهای مورد نظر رهبری معظم انقلاب به کسانی رأی دهند که از گفتمان انقلاب اسلامی و ارزشهای مورد نظر امام و رهبری حمایت کنند. متن نامه انصراف حدادعادل به این شرح است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  بیانیه انصراف دکتر حداد عادل از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری

  ملت شریف ایران

  در روزهای حساس و سرنوشت ساز یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری توجه شما مردم عزیز را به نکات زیر جلب میکنم:

  1- اینجانب که از سال 1341 با کاروان نهضت امام خمینی(ره) همراه بوده و از بهمن 1357 تا کنون در صحنههای انقلاب و مسئولیتهای مهم و سنگین اجرایی و قانونگزاری حضور داشتهام ، روش و بینش «اصولگرایی» را در عرصه سیاست با تعالیم اسلام و قرآن و آرمانهای امام راحل و اهداف انقلاب اسلامی و منافع و مصالح کشور منطبق و موافق میدانم و خود را اصولگرا میشناسم و به این صفت افتخار میکنم.

  2- پیروزی اصولگرایان را در انتخابات ریاست جمهوری هدف اصلی خود میدانم و معتقدم با استمرار اصولگرایان حقیقی میتوان آرامش و امنیت و عقلانیت را که لازمه ایجاد حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی است بر کشور حاکم کرد و بر این اساس خود را موظف میدانم از هر اقدامی که با واسطه یا بیواسطه به شکست اصولگرایی در این انتخابات منجر شود پرهیز کنم.

  3- شرکت اینجانب در ائتلافی که به«ائتلاف سهگانه» یا «ائتلاف پیشرفت» موسوم شد دقیقاٌ برای آن بود که نامزدهای اصولگرا در رقابت با یکدیگر سبب شکست اصولگرایان نشوند. ما با هم برای تلاش در راه پیروزی اصولگرایان عهد و پیمان بستهبودیم و من دقیقاً بر آن عهد و پیمان استوار ماندهام.

  4- با نزدیک شدن به ایام ثبت نام نامزدها و حوادثی که در آخرین ساعت روز آخر ثبت نام روی داد و نگرانیهایی از باب تکرار حوادث تلخ سالهای گذشته بهویژه فتنهی سال 88 را پدید آورد لازم دیدیم منتظر مشخص شدن آرایش سیاسی نامزدها بمانیم و پس از آن به مصلحت دیدیم که با شرکت در تبلیغات انتخاباتی و خصوصا با استفاده از فرصتهای صدا و سیما و مناظرهها، دیدگاهها و برنامههای خود را به اطلاع ملت برسانیم. اینجانب تصمیم گرفتم مواضع خود را در مناظرهها و برنامههای صداو سیما به روشنی و صراحت اعلام نمایم و حتی در این مناظرهها از بیان نقد نسبت به مواضع بعضی از نامزدهای اصولگرا نیز دریغ نورزم.

  5- اینجانب در سخنان خود در چند ماه گذشته و بهویژه در هفتههای اخیر ضمن تأکید مکرر بر اینکه مشکل عمدهی امروز مردم مشکل اقتصادی است و وظیفهی اول دولت آینده حل این مشکل میباشد، همواره کوشیدم تا از دادن وعدههای فریبنده و غیر عملی که تنها به قصد جلب رای مردم داده میشود خود داری کنم. سعی کردم از سیاه نمایی و نادیده گرفتن دستاوردهای انقلاب و خدمات دولتها بپرهیزم و موجب یأس و ناامیدی مردم نشوم. کوشیدم تا سخنی بر خلاف مصالح کشور و امنیت ملی بر زبان نیاورم و دل دشمنان انقلاب را شاد نکنم. تلاش کردم آرمانهای امام راحل(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری را که از دل و جان به آنها اعتقاد دارم فراموش نکنم. امیدوارم در آنچه گفتهام توانسته باشم رضای خداوند و رضایت مردم را جلب کرده باشم.

  6- اکنون بر پایهی این مقدمات، امروز دوشنبه 20 خردادماه 1392 با در نظر گرفتن واقعیتهای پیش رو در صحنهی انتخابات و با توجه به نیت و انگیزهای که از آغاز حضور در ائتلاف داشتهام به عهد خود وفا میکنم و انصراف خود را از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران اعلام مینمایم تا به سهم خود به پیروزی اصولگرایی در این انتخابات کمک کرده باشم. امیدوارم سایر نامزدهای اصولگرا نیز در این لحظهی خطیر و حساس به وظیفهی خود عمل کنند برادرانه و مشفقانه توصیه میکنم مردم عزیز با تصمیم درست خویش کاری کنند که یا اصولگرایان در مرحله اول انتخابات پیروز شوند و یا چنان شود که در صورت کشیده شدن انتخابات به مرحلهی دوم، رقابت میان دو اصولگرا باشد.

  7- با انصراف خود از مردم عزیز میخواهم معیارهای مورد نظر رهبری معظم انقلاب را در رای دادن به نامزدها دقیقا رعایت کنند و به کسانی رأی دهند که به مبانی جمهوری اسلامی معتقد بوده و شجاع و بانشاط و توانمند باشند و از گفتمان انقلاب اسلامی و ارزشهای مورد نظر امام و رهبری حمایت کنند و پاسدار خون شهیدان و فداکاریهای ایثارگران عزیز و خانواده معظم شهدا باشند تا درخشش انقلاب اسلامی در فضای ظالمانه و ظلمانی نظام سلطهی جهانی روز به روز افزونتر گردد.

  8- وظیفه خود میدانم از عموم برادران و خواهرانی که در سراسر کشور در ستادهای انتخاباتی اینجانب صمیمانه و صادقانه تلاش کردهاند و یا در اجرای برنامههای صدا و سیما مرا یاری نمودهاند سپاسگزاری کنم. از اینکه نمیتوانم با هیچ زبان و قلمی از عهدهی شکر محبتهای آنان برایم از همگان پوزش میخواهم.

  9- وظیفه دارم از شورای محترم نگهبان که اینجانب را واجد صلاحیت نامزدی انتخابات ریاست جمهوری تشخیص دادهاند تشکر کنم. همچنین موظفم ازصدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که فضای مناسبی برای بیان دیدگاهها و برنامههای نامزدها بوجود آورده سپاسگزاری نمایم. از عموم نمایندگان رسانهها، چه رسانههای مکتوب و چه رسانههای مجازی که در ایام انتخابات با انتشار اخبار مربوط به این جانب اطلاع رسانی مفید و سازنده کردهاند نیز تشکر میکنم.

  10- امیدوارم ملت مسلمان و با بصیرت و شجاع و انقلابی ایران با حضور پرشور و باشکوه در انتخابات جمعه 24 خردادماه 1392 حماسهی سیاسی ایجاد کنند و با برگزاری یک «انتخابات خوب » به یک «انتخاب خوب» دست یابند و زمینه را برای خلق «حماسه اقتصادی» با مدیریت دولت آینده و وحدت و همت ملت فراهم سازند. امیدوارم حاصل همهی تلاشها و نتیجهی انتخاب همگان به خیر و صلاح کشور باشد و مایه عزت و ارجمندی بیشتر ملت ایران و تضمین کنندهی دوام و بقای استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی.

  والعاقبه للمتقین

  غلامعلی حداد عادل
   
  sara و مهربون از این پست تشکر کرده اند.
 2. Shiva

  Shiva

  5,458
  12,358
  1,642
  به نفع کی رفتن کنار؟؟:68:
   
 3. مهربون

  مهربون تخریبگر!! امید وارم امیدوار...

  3,500
  6,664
  2,572
  میگه اصولگرا افتخار میکنم و به گفتمان انقلاب اسلامی رای بدبد منظور جلیلیه؟!!!
   
  فرزانه و Shiva از این پست تشکر کرده اند.
 4. sara

  sara ♥ مـــلـــکــه انـجـمـن ♥

  3,121
  7,372
  1,029
  اا چرا رفت؟!!
  دلم سوخت براش!
   
  مهربون از این پست تشکر کرده است.
 5. مهربون

  مهربون تخریبگر!! امید وارم امیدوار...

  3,500
  6,664
  2,572
  میدونست از آخر اوله واسه نگه داشتن شان خودش رفت دیگه تازه یه کمک بزرگم به اصولگرا ها کرده با این کارش تا رای ها نشکنه!
   
 6. sara

  sara ♥ مـــلـــکــه انـجـمـن ♥

  3,121
  7,372
  1,029
  اره کار درستی کرد
  زنده باد حداد زنده باد جلیلی :whistling::36:
   
  مهربون از این پست تشکر کرده است.
 7. مهربون

  مهربون تخریبگر!! امید وارم امیدوار...

  3,500
  6,664
  2,572
  از دسته تو !! جلیلی !!! یه برنامشو بگو بینیم چی داره آخه می خوای رایتو بدی بهش شاید نظره ماهم عوض شد بهش رای دادیم!!
   
  sara از این پست تشکر کرده است.
 8. sara

  sara ♥ مـــلـــکــه انـجـمـن ♥

  3,121
  7,372
  1,029
  با سیاسته کاربلده متعهده
  همین که اونوری نیس (مثه خیلیا) خودش خیلیه
   
  مهربون از این پست تشکر کرده است.
 9. مهربون

  مهربون تخریبگر!! امید وارم امیدوار...

  3,500
  6,664
  2,572
  ببخشید سارا جان چون مربوط به اون یکی پست میشد گذاشتم اونجا!!!
   
  sara از این پست تشکر کرده است.
 10. sara

  sara ♥ مـــلـــکــه انـجـمـن ♥

  3,121
  7,372
  1,029
  صاحب اختیاری thumbsup
   
  مهربون از این پست تشکر کرده است.