1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

حجاب محدودین نیس معصنیت است..................دروغه

شروع موضوع توسط marzi ‏Aug 26, 2013 در انجمن مذهبی

1. marzi

marzi

116
    476
    174
    :smile::smile::smile::smile::smile::smile:

★ سونامی ★ و آنه شرلی از این پست تشکر کرده اند.
  2. Goln@r

Goln@r هیچ....

2,983
    5,827
    12,663
    راست میگه! ببین دو حالت داره: 1) چادر رو حفظ می کنی که خیلی چیز های دیگه هم برات داره که خوبه... همون مصونیت و داستان! اما این کار ها رو نمی کنی چرا؟ چون اینا کار دختر های خوب نیست! چه معنی داره دختر جاو نامحرم بخنده؟ درخت بالا بره؟ اصلا بد مینتون بازی کنه؟ چه معنی داره دختر دوچرخه سوار شه؟

من به قوانین جامعه ام احترام می ذارم، هیچ وقت نتونستم چادر سرم کنم، اصلا بلد هم نیستم (همیشه تو حرم اما رضا کشته میشم از دست چادر!) همیشه شال و مانتویی ام! مانتو های گشاد و بلند همیشه رنگ روشن می پوشم شالم هم رنگیه... یه مانتو و یا شال سیاه که چه عرض کنم، قهوه ای و سبز تیره هم ندارم! در حال حاضر تو شهر ما به من به چشم دختر بد نگاه می کنن! چون اینجوری لباس می پوشم! چون عقل همه به چشمشونه! هیشکی باطن نه من، نه شما و نه هیچ آأم دیگه رو نمیبینه...

پس شما هم ظاهرت رو حفظ کن! عیبی نداره.. شاید تو جامعه جلومون رو بگیرن، اما جلوی افکار و قلب مون رو نمی تونن بگیرن... :28:

Mahtab♡، ★ سونامی ★ و marzi از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. marzi

marzi

116
    476
    174
    من میگم باید به همه احترام گذاشت نمیشه ب کسی بی احترامی کرد حتی اونی که با ظاهری خیلی بد میره اونم 1 سری اعتقاداتی واسه خودش داره اونم خدارا میشناسه شاید شرایط مجبورش کرده ک اینطوری باشه

Mahtab♡، ★ سونامی ★ و Goln@r از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. Goln@r

Goln@r هیچ....

2,983
    5,827
    12,663
    خوشحالم که اینجوری فکر می کنی... بیا یه کلاس برای بیشتر همشهری های عزیز من بذار... (یه سری خاص هم هستن که مث شما فکر کنن... بچه های هفتادی و اواخر شصتی ها رو شامل میشه...)

★ سونامی ★ و marzi از این پست تشکر کرده اند.
  5. ♥♥JooJoo♥♥

♥♥JooJoo♥♥ زندگی مانند گلی است که عشق عسل ان است

121
    310
    128
    من که زن نیستم که دخالت کنم.

★ سونامی ★ از این پست تشکر کرده است.
  6. marzi

marzi

116
    476
    174
    من پایم چ کلاسی ؟
    بگو تا بزاریم

★ سونامی ★ و Goln@r از این پست تشکر کرده اند.
  7. Goln@r

Goln@r هیچ....

2,983
    5,827
    12,663
    اول باید بفرستونیمشون عقاید غلط رو از درست تو اون مغزشون از هم جدا کنن... بعد یه جایی که اون غلط ها رو پاک کنه و بعد کلاس دینی، که دین اسلام رو دوباره ببینن و بشناسن، کلاس خدا شناسی، بهشت شناسی، تا بفهمم فقط جهنم نیست! فقط زور نیست! خوب هست! می تونه آزادی باشه! می تونه مهربونی باشه! اگه کسی زبان انگلیسی شعری رو می خونه یه جوری نگاش نکن که انگار : این شیطان پرست رو چی کارش کنیم؟
    همه چی رو دوباره باید توشون inestall کرد...

8. marzi

marzi

116
    476
    174
    اری
    وحشتناک قبول دارم

9. ★ سونامی ★

★ سونامی ★ منم یکی از اون 1000 تام

3,071
    9,231
    1,845
    :96::96:

marzi از این پست تشکر کرده است.
  10. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,425
    12,240
    7,324
    عزیز من این هایی که فرمودی در شأن یه دختر مسلمون نیست...همونطور که ان شرلی گفت تو دین و عرف جامعه ی اسلامی تعریف نشده ک یه خانوم تو خیابون جلوی اونهمه نامحرم بدوه...یا بدمینتون بازی کنه...
    واسه این کارا جاهای مخصوص با شرایط مشخص وجود داره...
    موفق باشی

★ سونامی ★ و marzi از این پست تشکر کرده اند.