1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

حاج آقا دولابی...

شروع موضوع توسط دختری آسمونی ‏May 1, 2015 در انجمن مذهبی

1. دختری آسمونی

دختری آسمونی نوکری پیش حسین است که شیرین باشد

2,787
    27,982
    60,272
    مرحوم دولابی: اگر یک شخص غنی که به او اطمینان و اعتماد داری به تو بگوید نگران نباش و غصه بدهی هایت را نخور ، خیالت راحت باشد ، من هستم .

ببین این حرف او چه قدر به تو آرامش می بخشد و راحت می شوی . خدای مهربان که غنی و توانا است به تو گفته است الیس الله بکاف عبده : آیا خداوند برای کفایت امور بنده اش بس نیست ؟ یعنی ای بنده من ، برای همه کسری و کمبود های دنیوی و اخروی ات من هستم . این سخن خدا چه قدر انسان را راحت می کند و به او آرامش می بخشد . لذاست که فرمود : الا بذکر الله تطمئن القلوب : دل ها با یاد خدا آرامش می یابند .

مرحوم دولابی در جایی دیگر: تا می گویم شما آدم خوبی هستید، شما می گویید خوبی از خودتان است و خودتان خوبید. خدا هم همین طور است. تا به خدا می گویید خدایا تو غفّاری، تو ستّاری، تو رحمانی و .. خدا می فرماید خودت غفّاری، خودت ستّاری، خودت رحمانی و… کار محبت همین است.

diamondpower، MILAD TABRIZ، (تبسم) و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. دختری آسمونی

دختری آسمونی نوکری پیش حسین است که شیرین باشد

2,787
    27,982
    60,272
  3. واسه موفقیت میگیم ...کار استا کریم بود ........
    در موقعه مشکلات...میگیم ....خدا ..کریمه...

فدایی رهبر، خاک پای حضرت زهرا... و دختری آسمونی از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. یه لطیفه برام اومده بود که: فرق بروفن با استامینوفن اینه که بروفن میگه مگه من مردم سرت درد بگیره، اما استامینوفن میگه حالا توکل بخدا... ببینیم چی میشه
    صرفه نظر از خندش دیدم راست میگه یه ادبیات غلط بین ما جا افتاده که هروقت میخایم چیزی رو بپیچونیم میگیم توکل بخدا...
    در حالیکه ادبیات مذهب ما این نیست،با توکل بخدا میشه از رو آب رد شد و حتی در اوصاف سربازان امام زمان داریم:مردانی که اگر به کوه ها حمله کنند جابجا خواهند شد

فدایی رهبر، خاک پای حضرت زهرا...، MILAD TABRIZ و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.