1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

جیمز در آستانه ثبت یک رکورد جدید

شروع موضوع توسط Mehdi 3 ‏Nov 5, 2013 در انجمن توپ و تور

1. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005
    لبران جیمز در آستانه ثبت یک رکورد دیگر در لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا قرار دارد. فوروارد تیم میامی هیت در 499 بازی گذشته برای تیمش در هر بازی حداقل 10 امتیاز گرفته است و حالا در آستانه رویارویی با تورنتو رپتورز قصد ثبت رکورد 500 بازی متوالی با امتیازی 2 رقمی را دارد.

لبران جیمز که 4 بار به عنوان باارزش‌ترین بازیکن NBA رسیده اگر در بازی با رپتورز هم بتواند بیش از 10 اامتیاز بگیرد بعد از 4 بازیکن بزرگ لیگ یعنی کریم عبدالجبار (787 بازی متوالی)، مایکل جردن (866 بازی متوالی)، کارل مالون (575 بازی متوالی) و موزس مالون (526 بازی متوالی)، پنجمین بازیکن تاریخ NBA است که توانسته در 500 بازی متوالی امتیازاتش را 2 رقمی کند.

جیمز می‌گوید: رکورد جالبی است ولی نظری درباره آن ندارم. خوشحالم که هنوز سالم هستم و می‌توانم هر آنچه تصمیم دارم در زمین اجرا و به تیمم کمک کنم.
    جیمز در پنجم ژانویه سال 2007، 8 امتیاز مقابل میلواکی و شب بعد از آن 19 امتیاز مقابل نیوجرسی کسب کرد تا از همان شب رکورد او شروع شود. او فقط در 161 بازی در همان کوارتر اول 10 امتیاز کسب کرد. جیمز در مجموع 917 بازی خود در لیگ 898 بار بیش از 10 امتیاز کسب کرده است.

لبران جیمز می‌گوید: من فقط سعی می‌کنم بسکتبال را مفید بازی کنم و بهترین شوت‌ها را بزنم. من یک بازیکن قدیمی هستم و فرق بین شوت خوب و شوت عالی را می‌دانم. من در وضعیت فعلی خیلی راحت هستم.