1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

جک

شروع موضوع توسط analy ‏Aug 9, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. analy

analy Night Evil

241
    4,787
    10,043
    بابام اومده بالا سرم میگه خاک توسرت - واس چی خو !؟- اصن برنامه ریزی نداری - منظورررر!؟؟ - جغدا رو میبینی شبا بیدارن دنبال غذا و اینا هسن روزا خابن .... حالا تو شبا فیس بوک صبحا واتس آپ ...
    .
    .
    .
    با مامانم داشتیم انباری تمیز میکردیم بعد ی جعبه قرمز رنگ و برداشت گفت اینو میبینی ؟! میدونی چیه - نه - مدادرنگیه ... هه ...اینو خریده واسه دوم راهنمایی کارنامت20 شد بت بدمش ولی خاک تو سرت عرضه نداشتی ...
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    داشتم رد میشدم از کنار گوزیلای فامیل ک داشت نماز میخوند گفتم از کی تاحالا نماز خون شدی ؟!؟به به دیدم نمازشو قط کرد گفت تازه روزه هم هسم ....
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    نشسته بودم پای ای پدم انگری بازی میکردم بعد بابام اومده محکم میزنه پس گردنم میگه نچ نچ نچ 3/5میلیون دادم این رفته کفتر بازی میکنه میدونسم هیچی نمشی .... اصن من میگی
    من :-|
    شرکت اپل :-/
    استیو جابز o_O
    ای پدم :O
    .
    .
    .
    .
    دوس داداشم تعریف کرد :
    آقا ی روز تو حمام داشتم شعر میخوندم واس خودم اونم با صدای بلند بعد بابام زده ب در حمام میگه دختر همسایه گفت خراط ها نخون خوشش نمیاد . مازیار فلاحی یا پاشایی بخون ... خدایی نمیدونین چ ریختی بودم اون لحظه !

MahdiyarMJD، Mahnia، ILMAH_68 و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Jud/Abbot

Jud/Abbot دختر همیشه خندون

10,718
    18,012
    48,956
  3. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,482
    33,495
  4. ILMAH_68

ILMAH_68 خدایا شکرت