1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

جک:))

شروع موضوع توسط Earthian_2 ‏Jun 12, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. یعنی فقط کافیه تو خونتون بفهمن که امتحان دارین، اونوقت بخوای بری توالتم
    میگن کجا؟؟؟ مگه تو امتحان نداری؟؟؟:35:

meshkat1371، hossin، εℓεŋą-ε و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. میازار موری که دانه کش است... در مورد مورچه ای که دانه همراه اش نیست فتوایی صادر نشده می توانید بیازارید...!!!:35:

meshkat1371، hossin و Aryamehr از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. تلویزیون داره سیرک نشون میده که چهارتا گاو میان از رو طناب میپرن و میرن! مامانم یه نگاه به تلویزیون میندازه و بعدش یه نگاه به من! میگه : اینا گاو تربیت کردن ما هنوز تو تربیت تو موندیم...!!!
    :35:

meshkat1371، hossin، Aryamehr و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. دکتر از دیوانه پرسید: تو رو برای چی به تیمارستان آوردند؟ دیوانه گفت: بدون هیچ دلیلی، فقط به

خاطر اینکه من معتقدم جوراب نخی خیلی بهتر از جوراب نایلون هست. دکتر گفت: این که دلیل

نشد، منم معتقدم جوراب نخی بهتر از جوراب نایلون هست. دیوانه گفت: چه جالب! راستی شما

جوراب نخی رو با سس سفید می‏خورید یا با سس گوجه فرنگی؟:35:

meshkat1371، hossin، εℓεŋą-ε و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. جاتون خالی دیشب رفته بودم شهر بازی و فقط به یه نتیجه رسیدم: توی شهر بازی تو بعضی از این وسایل بازیش باید یه دکمه ی "غلط کردم" هم بزارن...!!!:65::35:

meshkat1371، hossin، Aryamehr و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. آقا واقعاً من موندم! جمعیت دخترا اینقد زیاده ... پس چرا شماره شانسى میگیرى همش پسر جواب میده؟!!:35:

meshkat1371، hossin و ........par!sa از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. بدترین قسمت توالت فرنگی؟؟ اینه وقتی سیفون میکشی به جای این که اقدامی در رابطه با حذف عامل بیگانه بکنه، بعد از چرخ چرخ عباسی، صاف زل میزنه تو چشات میگه: عمو یه دور دیگـــه...!!!:10::10::10::35:

8. ماکارونی عزیز با سلام!!! لطفا از قیمه یاد بگیر، اونم مثه تو نارنجیه ولی دور دهنمونو به شعاع 5سانت رنگ امیزی نمیکنه!!!!!!:35:

9. Jud/Abbot

Jud/Abbot دختر همیشه خندون

10,718
    18,011
    48,955