1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

جک-18 خاهشا بیجنبه نباشین و بن نکنین

شروع موضوع توسط analy ‏Sep 11, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. analy

analy Night Evil

241
    4,787
    10,043
    فیلم اکشن نگاه میکردم ی دفعه بابام ی لگد جانانه بم زد گفتم چرا زدی گفت خاستم 3بعدی وقعی شه...باخودم فک کردم خوب شد سوپری چیزی نبود...والا!!
    .
    .
    .
    .
    دختره گفت حرفای پایی تنه ممنوع منم از سینه هاش شروع کردم بعد بلاکپم کرد گفتم خو آخه مگه سینه هات رو پاته!؟ جز پایین تنته!؟؟
    .
    .
    .
    .
    پشت هر زنی باید برجسته باشه جلوشم باید 75 باشه دیگه خیلی موفقه....
    .
    .
    .
    .
    آدم سالادو دوس داره واسه سسش دخترو دوس داره واسه !!؟؟؟؟؟؟
    .
    .
    .
    .بیتربیت مهربونباش ...
    .
    آدن تفنگو دوس داره واسه تیرش پسرو دوس داره واسه "؟؟؟؟؟؟؟
    .
    .
    .
    .
    بیتربیت مهربونباش ....
    .
    .
    .
    .
    واحد شمارش س.ک.س :
    دست / بار / دور / ساعت / راه /مرتبه ...
    مثلا چند بار چند مرتبه چند دور ...
    .
    .
    .
    .
    بچه ی سرخ پوست از مامانش پرسید چرا اسم بابام گرگ سفیده مامانش گفت چون بابات گرگ سفیدبو کشته گفت چرا داداشم اسمش آفتاب تابانه !؟ گفت چون زیر آفتاب نابان دنیا اومده گفت چرا اسن خاهرم گندم زار طلاییه !گفت چون ماتو گنم زار طلایی درستش کردیم حالا هم دیگه سواد اضافی ممنوع ک.ا.ن.د.و.م پا.ره سوالل اضافی نکن ...
    .

.
    ..

ی روز سوار تاکسی بودم راننده هه تصادف کرد ازماشین پیاده شد و گفت من این جا وایمیسم و وای خاهم ساد...طبق آخرین اخبار تمامی استید ادبیات دسته جمعی خودکشی کردن ...
    .
    .
    .
    با خاهرم دعوا کردم بابام میگه بابام نیگه بیخیال برو آشتی کن منم درومدم گفتم ببخیال گور بابای خرش خلاصه دکترا گفتن با ی سال و 3ماه پلاتین و عمل احتمال دوباره حرکت کردن دستم هس ...
    .
    .
    .
    .
    آخه این اسمای این مضحک چیه دخترا میذارن مهسا جوجو ! سحر گوگول / اذیتا جووون خجالت بکشین با این اسمای آیدی هاتون خوبه ما پسرا هم بذاریم تیمور کلفت / سیا خوش ت.خ.م / رضا دیر ا.ر.ض.ا ... خخخ

.
    .
    .
    داشتم واسه دختره از لذت سرپا دستشویی کردن میگفتم گفت ک گفت نمیدونیچ حالی میده شب س.و.ت.ی.ن.ت.و درمیاری س.ینه هات هوا میخورن...
    اصن احساس حقارت کردم مگه سینه شوخی بازیه !؟؟؟؟
    .
    .
    .
    .
    ناتانیاهو رییس اسراییلیا همچین میگه هم جنس بازا تو ایران آزادی ندارن ک چی ... انگار چند بار اومده تو باغ و اینا ... بیاد ی بار ایران همچین ب وسط یا ته باغ نرسیده ب.ذ.ا.رنش ک حالییش بشهههه ... بعله شوخی ک نیس این جا ایرانه ...
    .
    .
    .
    .این جا قم مرکز کشت پنبه برداشت آخوند صدای جمهوری اسلامی ایران وی لاو یو پی ام سی ....)توهین نباشه (
    .
    .
    .
    .
    پسره ب دختره میگه دوسم داری دختر میگه آره پسره میگه ثابت کن دختره لباساشو درمیاره .ب پسره میگه دوسم داری ... هیچی دیگه زد و دختره حامله شد...بهله این جا ایرانه ...مگه شوخیم داریم !؟؟
    .
    .
    .امید وارم خوشتون اومده باشه... ببخشید مورد داشت.

parimah، ali.le، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و 8 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. รђเ๓ค

รђเ๓ค تمنای هادی عزیز دل عسگری پس نگارا بفرما کجایی؟

5,209
    15,159
    22,150
  3. ღҲ̸☜ نیـمــ☠ــا ☞Ҳ̸ღ

ღҲ̸☜ نیـمــ☠ــا ☞Ҳ̸ღ @! حقیقــت فــاز بــدی میـــاره طرفـــت !@

1,948
    10,062
    26,435
  4. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,479
    33,493
  5. قربون دلای آمادهـ...:17:

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───، stranger، analy و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. ♥Mahdi♥

♥Mahdi♥ پلاک آدم ها گذر موقت است...

351
    3,030
    980
  7. analy

analy Night Evil

241
    4,787
    10,043
    کوفته ....بذار شادبشن...یکمی هم تنوع باشه ...

×امیرمحمد ×، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و stranger از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── ツ▂▃▄▅▆▇█▓▒░♥♥ی دخی چت مخ و شیطون♥♥░▒▓█▇▆▅▄▃▂ツ

12,018
    103,092
    134,981
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخ ایولاع عزیزدلم جون جونیه من جیگریم!

analy از این پست تشکر کرده است.
  9. parimah

parimah P & S

1,314
    7,166
    5,044