1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

جکه

شروع موضوع توسط TODELYA ‏Jan 11, 2015 در انجمن مطالب طنز

1. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    از غضنفر میپرسن بنفش چه رنگیه؟ میگه: قرمز دیدی؟! آبیش

2. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    یکی از برادران سنگ مینداخته تو صندوق صدقات، ازش میپرسن: حاجی این چه كاریهمیكنی؟! میگه: میخوام به انتفاضه كمك كنم!

3. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629

غضنفر میره مسابقه بیست سوالی، رفقاش از پشت‌ صحنه بهش میرسونن که: جواب برجایفله، فقط تو زود نگو كه ضایع شه. خلاصه مسابقه شروع میشه، غضنفر میپرسه: تو جیبجا میگیره؟ میگن: نه. غضنفر میگه: ...ها! پس حتماٌ برج ایفله!

4. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    غضنفر میره موزه لوبر فرانسه. بعد از چند ساعت خسته میشه یه صندلی خالی می‌بینهو میره میشینه. مامور موزه با سرعت به طرفش میاد و بهش میگه: آقا پاشو ، پاشوببینم. این صندلی ناپلئونه. غضنفر میگه: خیلی‌خُب بابا! هر وقت اومد بلندمیشم.

5. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    یه بابایی ده هزار تومن تو جیبش بوده می خواسته بره مشروب بخره. تو راه نیروانتظامی رو میبینه، پولا روپرت میكنه تو جوب!

6. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    از یه تازه داماد میپرسن: نظرت در باره دوران نامزدی چیه؟ میگه:‌ ای بابا! مثلاینه كه بابات برات دوچرخه بخره ولی نگذاره سوارش بشی!

7. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    به طرف میگن: در رو ببند، هوای بیرون سرده. میگه: مثلاً من درو ببندم، هوایبیرون گرم میشه؟!

8. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    غضنفر توی خیابون تنگش می‌گیره، در خونه یه یارو رو میزنه میگه: آقا شرمنده، منخیلی وضعم خرابه! میشه بیام برم دستشویی؟ یارو هم میگه بیا برو تو اون اتاقِ دستچپی كارتو بكن. غضنفر میره كارشو می كنه و كلی از یارو تشكر می‌كنه ومیره پی كارش. بعد از دو ماه با رفیقش داشته از همونجا رد میشده كه رفیقش تنگش میگیره . غضنفرمیگه: بیا من اینجا یه خونه سراغ دارم كه توالتش حسابی تر و تمیزه، اصلاً طلاییهجون تو ! رفیقش میگه باشه،‌ بریم. میرن در خونه یارو دوباره در میزنن، صاب‌خونه تاغضنفر رو مبینه دادمی‌زنه: روزبه! بیا اون یارو كه توی ترومپتت ریده بود رو پیداكردم!

9. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    یارو رفت تماشای رقص باله، از اول تا آخرش خواب بود. بعد ازش پرسیدن: چه طوربود؟ گفت: آدمای خیلی خوبی بودن! دیدن من خوابم رو نوک انگشت راه میرفتن.

10. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    یارو میخواسته یك كبریت سوخته رو روشن كنه، هرچی میزد روشن نمیشد. رفیقش بهشمیگه: بابا خوب شاید كبریتش خرابه! میگه: نه بابا، همین پنج دقیقه پیش روشن شد.