1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

جکه

شروع موضوع توسط TODELYA ‏Jan 11, 2015 در انجمن مطالب طنز

1. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    یارو و زنش دعواشون شده بوده، ‌با هم حرف نمی‌زدند. زن وقتی شب میره بخوابه، یک یادداشت برای شوهرش می‌گذاره که: منو فردا ساعت 6 بیدار کن. صبح زنه ساعت 10 از خواب پا میشه، ‌می‌بینه شوهرش براش یک یادداشت گذاشته که: پاشو زنیکه! ساعت شیشه!

mary 75، Admin و alireza1377 از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    غضنفر میفته تو جزیره آدم خورا، آدم خورا می‌گیرنش، رئیسشون میگه: اینا رو پوستشون رو میکنیم باهاش قایق درست میکنیم. غضنفر هم یه چاقو ور میداره می‌گذاره رو شکمش، میگه: جلو نیاید وگرنه ‌قایقتونو سوراخ میکنم!

MANI.، Admin و alireza1377 از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    یارو خودشو دار می‌زنه، بعلت ضربه مغزی می‌میره! میان می‌بینند با کِش خودشو دار زده!

mary 75 و Admin از این پست تشکر کرده اند.
  4. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    یه جایی جشن بوده، یه یارو همینجوری میره تو و شروع میکنه به رقصیدن و بخور بخور. یکی ازش میپرسه: ببخشید! شما رو کی دعوت کرده؟ یارو میگه: من از خونواده عروسم. طرف میگه: ببخشید، ولی اینجا جشن تولده!

Admin و alireza1377 از این پست تشکر کرده اند.
  5. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    یارو زبونش میگرفته میره داروخونه میگه: آقا اشپیل داری؟ میگه: اشپیل دیگه چیه؟ میگه: بابا اشپیل دیگه. یارو میگه: یعنی چی؟ درست تلفظ کنین من بفهمم. یارو میگه: بابا جان اشپیل، دیگه! یارو میگه: آقا من که نمیفهمم شما چی میگین، بگذارین به همکارم بگم شاید اون بفهمه. رفیق یارو هم زبونش میگرفته، میاد. بهش میگه: آقا اشپیل دارین، یارو هم میره براش یه چیزی میاره بهش میده و میره، بعد همکارای یارو ازش میپرسن: این چی میخواست؟ میگه: اشپیل! میگن: بابااین اشپیل دیگه چه کوفتیه!؟ اصلاً برو یکم از این اشپیل ور دار بیار ببینیم چیه. یارو میره و بر میگرده میگه: اشپیل تموم شد!

mary 75، Admin و alireza1377 از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    عربه میره مغازه با لهجه میگه:‌آقا رُبععع دارین؟ یارو میگه:‌ داریم، ولی نه به این غلیظی!

Admin و alireza1377 از این پست تشکر کرده اند.
  7. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    شیره‌ایه میخواسته تاکسی بگیره، ‌به یک تاکسی میگه: مُشتقیم! تاکسیه،‌ پنج متر جلو تر نگه میداره. یارو میگه:‌ ای بـابـا! من که می‌خواستم اونجا پیاده شم!

Admin از این پست تشکر کرده است.
  8. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    غضنفر تو مسابقه بیست سوالی شرکت میکنه، قبل از مسابقه بهش میگن: ببین جواب ژاندارمریه ولی همون اول نگی که ضایع بشه، یه چند تا سوال اولش بکن بعد جوابو بگو. مسابقه شروع میشه، غضنفر میپرسه: جانداره؟ مجریه میگه: نه. غضنفر میگه: مِریه؟ میگه: نه. غضنفر میگه: جاندارمریه؟

MANI. و Admin از این پست تشکر کرده اند.
  9. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    غضنفر رفته بوده استخر، مسؤول اونجا می‌خواسته واسه شاشیدن تو آب جریمش کنه. غضنفر داد و بیداد می‌کنه که:‌ خوب بابا همه تو آب می‌شاشند! یارو میگه: ‌آره، ولی نه از رو دایو!

MANI. و Admin از این پست تشکر کرده اند.
  10. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    غضنفر تو اتوبوس واستاده بوده، یهو میبینه بند کفشش بازه. به کنار دستیش میگه: آقا قربون دستت، ‌یک دقیقه این میله رو نگردار من بند کفشم رو ببندم!

Admin از این پست تشکر کرده است.