1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

جوکستان

شروع موضوع توسط پوآرو ‏Mar 31, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. سوالات متداول از مامان:گرسنمه...شام کی حاضر میشه!؟سردمه!!پیرهنم کجاست!؟اون شلوار مشکیمو شستی!؟نمیتونم پیداش کنم!!ناهارچی داریم!؟این چرا اتو نداره!؟سوالات متداول از بابا:مامان کجاست؟

نفس جوووون، setareh، flor@ns و 7 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. به بغل دستیم میگم اگه چیزی نوشتی، برسون!میگه هیچی ننوشتم هنوز حرفش تموم نشده بود،به استاد میگه اگه می شه یه برگه ی اضافه بهم بدین!!!هیچی دیگه فقط خواستم بگم خیلی دیوثه

نفس جوووون، setareh، ali.le و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. اگر دختری در ستاره ثریا هم باشد، مردانی از سرزمین پارس برای او بوق خواهند زد

نفس جوووون، setareh، flor@ns و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. تو کلاس داشتم با دوستم پچ پچ میکردم استاد اومد با خط کش بهم اشاره کرد و گفت:تهِ این خط کش یه آدم ابله وجود داره...منم گفتم: استاد منظورتون کدوم تهشه...:279:نمیدونم چی شد که اخراجم کرد!!!

نفس جوووون، setareh، flor@ns و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. کودک درونم خعععلی بیشور شده!!!..........تازگیا به ندای درونم شماره داه

نفس جوووون، setareh و hossin از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. مامانم مسافرته زنگ زده میگه:خونه رو تمیز کن شاید با خالت اینا بیایم!خبرنداره بعد از 2ساعت که داشتم از تشنگی تلف میشدم آخرش از آب گلدون خوردم!توقعاتی دارناااااا

نفس جوووون، setareh، ali.le و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. همسایمون برای دخترش پرشیا صفر خریده.....!!!!فک کنم دیگه وقتشه از تنهایی درش بیارم سایه ام رو سرش باشه!!!!

8. پسری که وسط تمرین تو باشگاه بدنسازی جواب تلفنتو میده...پسر نیست که ... " مرد زندگییییی"

9. این درسایی که آدم سر کلاس خوابش میبره،لامصب ساعتم انگار خوابش میبره :279:نیم ساعت چرت میزنی نگا میکنی میبینی 5 دیقه گذشته

نفس جوووون، ali.le و hossin از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. وقتی بچه بودم پسر همسایمون تنهایی توی باغچه شون ماشین بازی می کرد ، منم اونور با دخترا دکتر بازی می کردم حالا که بزرگ شدیم اون دکتر شده داره دخترا رو معاینه میکنه ، منم اینور تنهایی با یه ماشین مسافر کشی می کنم..فک کنم اشتباه شغلی رخ داده...

نفس جوووون، ali.le و hossin از این ارسال تشکر کرده اند.