1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

جرارد : مشتاقانه منتظر بازگشت به تمرینات هستم

شروع موضوع توسط حاجی 7 خط ‏Jun 29, 2013 در انجمن اخبار ورزشی

1. حاجی 7 خط

حاجی 7 خط منتظرکدوم خوشی بمونم...دنیامگه چی داشته رو نکرده

4,725
    16,107
    712
    اپیتان قرمزها به تازگی از ناحیه شانه تحت عمل جراحی قرار گرفته بود
    سایت گل – استیفن جرارد ، هافبک با سابقه تیم فوتبال لیورپول انگلیس در صحبت هایی اعلام کرد که بی صبرانه منتظر دیدن خریدهای جدید باشگاه لیورپول است.
    توره ، آسپاس، لوییس آلبرتو و سیمون میگنلت خریدهای جدید باشگاه لیورپول و برندان راجرز در تابستان امسال بوده اند و جرارد در این رابطه گفت :" من واقعا مشتاقانه منتظر بازگشت به تمرینات از هفته آینده و دیدن خرید های جدید باشگاه هستم . آنها می توانند توان و قدرت تیم ما را در نبرد برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم اول افزایش دهند."
    جرارد همچنین ادامه داد : " این بسیار مهم است که بتوانید بازیکنان جدیدی را به خدمت بگیرید .آنها می توانند در تمام پیش فصل همراه ما باشند و با بازیکنان دیگر تیم و ایده های مربی آشنا شوند.در اینجا (لیورپول) همه بازیکنان هیجان آور هستند."
    جرارد همچنین در پایان گفت :" من شناخت زیادی از بازیکنان جدید ندارم اما به کارها و تصمیمات راجرز اعتقاد دارم و اطمینان دارم تصمیمات او درست هستند. "
    گفته می شود راجرز همچنان به دنبال بازیکنان جدید دیگری برای تیمش است که مهم ترین آنها هنریک میختاریان ، بازیکن تیم فوتبال شاختاردونتسک اوکراین است.

2. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,482
    33,495