1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

جدا از تعصبات...

شروع موضوع توسط Admin ‏Jan 10, 2013 در انجمن سایر کانون های هواداری

1. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,508
    24,610
    62,723
  2. Admin

12,508
    24,610
    62,723
    b696d8ce1c3c35425246e74bdec2ca5f.
    سايت گل- چند روز پیش محمد ابراهیمی در نظرسنجی هواداران تراکتورسازی به عنوان محبوب‌ترین بازیکن این تیم انتخاب شد. این مهاجم تند و تیز و محبوب درباره این انتخاب می‌گوید: «دست تک تک هوادارانی که به من رای دادند را می‌بوسم. هواداران تراکتورسازی خیلی خوب جواب زحمات مرا دادند. به بهترین شکل ممکن. من با جان و دل برای تیم بازی می‌کنم و ممنونم از آنهایی که مرا به عنوان مجبوب‌ترین بازیکن تیم انتخاب کردند.»
    مهاجم تراكتورسازان صحبت‌هايش را اين‌طور ادامه مي‌دهد: «من دنبال محبوبیت نیستم اما عاشق مردم آذربایجان هستم. ضمن اینکه باید بگویم این انتخاب به خاطر تکنیک یا گلزنی من نیست بلکه به خاطر رفتاری است که بیرون از فوتبال با مردم دارم. احترام متقابلی که بین من و مردم است باعث شده تا آن‌ها به من لطف داشته باشند و این‌گونه لطف‌شان را نشان بدهند. اگر دقت کنید من در چند بازی گذشته بازی نکرده‌ام. فقط روبروی مس چند دقیقه بازی کردم. پس باید بگویم ملاک هواداران بازی و حرکات تکنیکی نیست. خودم که به خودم رای ندادم، مردم به من رای دادند و از تمام آن‌ها تشکر می‌کنم. من همیشه ارادتم را به مردم نشان می‌دهم و نوع برخوردم با آن‌ها باعث شده تا دوستم داشته باشند.»
    او درباره صحبت‌های نصرتی که گفته بود نمی‌داند ملاک انتخاب ابراهیمی به عنوان محبوب‌ترین تراکتوری چیست می‌گوید: «همه بازیکنان تراکتورسازی محبوب هستند. نصرتی هم جزو محبوب‌ترین هاست. او از بهترین بازیکنان فوتبال ایران است و من افتخار می‌کنم چند سال از دوران فوتبالم را کنار او گذرانده‌ام. به همبازی بودن با نصرتی افتخار می‌کنم. فکر می‌کنم در این بین سوءتفاهم به وجود آمده. همین جا می‌گویم که نصرتی هم برای تراکتورسازی زحمت می‌کشد و جزو محبوب‌ترین‌هاست.»
    هواداران تراکتورسازی به ابراهیمی لقب اف ۱۴ داده‌اند. او درباره این لقب می‌گوید: «این لقب را مردم تبریز به من دادند و من افتخار می‌کنم که چنین لقبی دارم. با این لقب زندگی می‌کنم و وقتی مردم مرا صدا می‌زنند انگیزه‌ام چندبرابر می‌شود. طرفداران تراکتورسازی عادت دارند برای بازیکنان قدیمی لقب انتخاب کنند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. مردم می‌دانند در این چند سال از پیشنهاد بازی در تیم‌های بزرگ گذشتم تا در تراکتورسازی بمانم. آن‌ها شک نکنند که تا ابد برای تراکتوری‌ها اف۱۴می‌مانم و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد فوتبالم را در این تیم به پایان می‌برم.»
    ابراهیمی درباره اینکه روبروی مس هم نیمکت‌نشین بود می‌گوید: «حاضرم یک دقیقه بازی نکنم و از روی سکو‌ها و کنار تی‌تی‌ها تیم را تشویق کنم ولی تراکتورسازی قهرمان شود. بازی کردن یا بازی نکردن من موضوع مهمی نیست، مهم موفقیت تراکتورسازی است. بخیل و حسود نیستم که آرزوی مصدومیت هم‌پستی‌ام را بکنم. می‌توانید این سوال را از جواد کاظمیان بپرسید. قبل از بازی با مس در حالی که او جای من در ترکیب اصلی قرار گرفته بود به او گفتم امروز گل می‌زنی، برای شادی گل سمت من بیا که خیلی منتظر گلزنی‌ات هستم. او هم از این حرف‌های من تعجب کرده بود و می‌گفت مگر می‌شود یک تیم چنین جوی داشته باشد. می‌گفت مگر امکان دارد یک هم‌پستی برای هم‌پستی‌اش این‌گونه خوشحال شود. من حاضرم یک دقیقه هم بازی نکنم ولی تراکتورسازی موفق باشد. این را از ته دل می‌گویم.»
    ابراهیمی درباره تونی اولیویرا می‌گوید: «افتخار می‌کنم که شاگرد مربی بزرگی مثل تونی هستم. من قبلا مشکلاتی نه با او بلکه با برخی دیگر داشتم و حرف دلم را زدم. آن زمان هم مشکلی با تونی نداشتم. هم اخلاق تونی را دوست دارم و هم کار فنی‌اش را. امیدوارم او و بازیکنان دست به دست هم دهیم تا تراکتورسازی قهرمان لیگ شود.»

Shiva و اتنا .. از این پست تشکر کرده اند.
  3. Admin

12,508
    24,610
    62,723
    عکس های اول مربوط به نظرسنجی پیج "کل کل لیگ ایران"(که از همه ی تیم ها توش یه ادمین هست) هستش

نظرسنجی اول هم که تو مطلب دوم بهش اشاره شد مربوط به سایت تراکتور اف سی بود

مطلب دوم هم آخرین مطلب ارسالی سایت گل تا این لحظه هستش

Shiva از این پست تشکر کرده است.
  4. mesi

mesi

684
    1,478
    352
    shak nadaram nafare avale in nazarsanji karimi boode
    dadashemoon rafte az ghesmate por 1esh aks gerefte k ...
    he!!!

saghar73 و اتنا .. از این پست تشکر کرده اند.
  5. Admin

12,508
    24,610
    62,723
    وقتی شروع کردم عکس بگیرم 430 تا نظر بود
    تا 3 تا عکس بگیرم شد 930 تا
    به نظرت امکان گرفتن عکس از همشون هست؟

فیسبوک که داری؟ برو پیج "کل کل لیگ ایران"
    خودت ببین

mesi از این پست تشکر کرده است.
  6. mojt@ba

mojt@ba داداش کریس

3,108
    6,715
    488
    ببین داداش من ...
    مدیر جان ...
    سامان جان
    هیچ وقت محمد ابراهیمی به پای کریمی جادگر ایران و فرهاد مجیدی نمیرسه محوبیت اینها مثال نزدنیه !!!
    اینا همش از روی تعصب هست قبول کن ...

mesi و Shiva از این پست تشکر کرده اند.
  7. :55:(مخصوصا فرهاد مجیدی:whistling:)

Shiva و mojt@ba از این پست تشکر کرده اند.
  8. mojt@ba

mojt@ba داداش کریس

3,108
    6,715
    488
    کلا بحث کل کل نیست ..
    اما هم علی کریمی و هم فرهاد مجیدی محبوبیتشون مثال نزدنیه !!!!!:biggrin:

mesi، Shiva، اتنا .. و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.