1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تهمینه میلانی: هیچ نامه‌ای به گلشیفه فراهانی ننوشتم

شروع موضوع توسط New_Sense ‏Jan 14, 2015 در انجمن اخبار هنرمندان

1. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431
    3822484ed5f51572dd88c11f88c6790d.

تهمینه میلانی؛ کارگردان سینمای ایران؛ با انتشار متنی اعلام کرد مطالبی که از وی در بعضی شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود؛ صحت ندارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ در متنی که ازسوی میلانی در اختیار ایلنا قرار گرفته آمده است: در هفته‌های اخیر مطالبی از قول من باعنوان "نامه‌ای به دخترم گلشیفته فراهانی" در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که کاملا تکذیب می‌شود و صحت ندارد.

این مطلب و مطالب مشابه آن به منظور ترور شخصیت فرهنگی و هنری اینجانب منتشر می‌شود و بدینوسیله اعلام می‌دارم که مطالب منتشر شده ربطی به من ندارد.

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

همچنين در هفته‌هاي اخير مطالبي از قول تهمينه ميلاني با عنوان «نامه‌يي به دخترم گلشيفته فراهاني» در شبكه‌هاي اجتماعي منتشر شد كه اين كارگردان سينما ضمن تكذيب اين نامه گفت: نگارش اين نامه از طرف من به هيچ عنوان صحت ندارد. اين مطلب و مطالب مشابه آن براي ترور شخصيت فرهنگي و هنري من منتشر مي‌شود و كاملا مشخص است كه عده‌يي دنبال خراب كردن من هستند.

كارگردان «سوپراستار» ادامه داد: «كساني كه من را مي‌شناسند متوجه مي‌شوند كه اين نامه لحن و ادبيات من را ندارد. من هرگز در هيچ نوشته‌يي با لحن دستوري و تحكمي با كسي حرف نمي‌زنم». او سپس افزود: «قضاوت كردن كار هر كسي نيست و من به خودم اجازه نمي‌دهم درباره رفتار و زندگي كسي داوري كنم.»

روزنامه اعتماد

2. میخواستم این پست رو بزارما :35: ولی لایک راستی لینک پستت رو پاک کن :smile:

M.G.Captain و خانوم مهندس از این پست تشکر کرده اند.
  3. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431

لینک پستم واسه صحت خبر هست .

M.G.Captain و ♕ مـــــ☽ــــــاه بانــــو ♕ از این پست تشکر کرده اند.