1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تقدیم به عزیز ترینم

شروع موضوع توسط *امين* ‏Mar 30, 2013 در انجمن درد دل

 1. *امين*

  *امين* *امین*

  8,444
  23,248
  1,251

  برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید  من آموخته ام که برای زخم پهلویم در برابر هیچ کیکاووسی ،گردن کج نکنم و زخم در پهلو و تیر درگردن ،خوشتر تا طلب نوشدارو از ناکسان وکسان! زیرا درد است که مرد میزاید و زخم است که انسان می آفریند! پدرم میگوید : قدر هر آدمی به عمق زخمهای اوست. پس زخمهایت را گرامی دار. زخمهای کوچک را نوشدارویی اندک بس است تو اما در پی زخمی بزرگ باش که نوش دارویی شگفت بخواهد و هیچ نوشدارویی شگفت تر از عشق نیست!!!
  ونوشداروی عشق تنها در دستان اوست....
  او که نامش خداوند است!
  پدرم گفته بود که عشق شریف است وشگفت است و معجزه گر اما نگفته بود او که نوشدارو دارد، دستهایش این همه از نمک عشق پر است ونگفته بود که عشق چقدر نمکین است و نگفته بود که او هر که را دوست تر دارد بر زخمش از نمک عشق بیشتر میپاشد! زخمی بر پهلویم است وخون میچکد وخدا نمک می پاشد! من پیچ میخورم وتاب میخورم و دیگران گمانشان که میرقصم! من این پیچ وتاب را و این رقص خونین را دوست دارم، زیرا به یادم می آورم که سنگ نیستم، چوب نیستم خشت وخاک نیستم که انسانم!
  پدرم گفته است از جانت دست بردار، از زخمت اما نه، زیرا اگر زخمی نباشد، دردی نیست و اگر دردی نباشد در پی نوشدارو نخواهی بود واگر در پی نوشدارو نباشی عاشق نخواهی شد و...
  عاشق اگر نباشی خدایی نخواهی داشت!!!


  پ ن : تقدیم به مخاطبه عزیزم
   

  موضوعات مشابه

  behnam7503 از این پست تشکر کرده است.
 2. cute pishi

  cute pishi پیشی کوچولو (((:

  370
  1,352
  433
  مرسیthumbsup
   
  behnam7503 از این پست تشکر کرده است.