1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تقدیم، به همه دخترا

شروع موضوع توسط JOUDIaBot ‏Mar 23, 2015 در انجمن درد دل

1. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    *** تقدیم به همه بانوان ***
    حق حضانت برای تو ، درد زایمان برای من!
    نام خانواده برای تو ، زحمت خانواده برای من !
    چهار عقد ، برای تو ، حسرت عشق برای من !
    هزار صیغه برای تو ، حکم سنگسار برای من !
    هوس برای تو ! عفاف برای من !
    هزار سال گذشت این مرض درمان نشد!!
    همه چیز برای تو ؛ و هیچ برای من ..
    براستی زن بودن کار مشکلی است :
    مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی ، همانند یک مرد کار کنی ، شبیه یک دختر جوان به نظر برسی و مثل یک سالمند فکر کنی؛...
    .
    "سیمین دانشور"

Tinaz، alireza76، ♥♥Lee Fatemeh♥♥ و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. الان شادی رفتی یه چرتو پرتیو کپی پیس کردی؟؟

تازه خیلیاش شامل بیشتر خانوما نمیشه مثلا اون خانومی که هی خودشو برای بیرون ارایش میکنه خیلی عفاف حالیشه؟؟

alireza76، M.G.Captain و diamondpower از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. این حرفا مال همون زمان سیمین دانشور بود، الان...
    - یه مرد باید مثل اسب کار کنه و برای خانوادش زحمت بکشه هر روز صبح ساعت 5 دارم مردایی رو تو مترو میبینم که ایستاده میخوابن... دخترای امروزی هم که همه کاراشونو چای سازو... ساندودیچ سازو... غذاسازو...
    - راجب حسرت عشق هم باز ماشالا دخترای امروزی گوی سبقت رو تو هوس بازی از پسرا ربودن...
    - و توصیه میکنم حتما نگاهی به احکام سنگسار بندازید... ( نیاز باشه ثابت میکنم که عملا دادگاه سنگسار قابل اثبات نیست)
    در آخر اینکه فرمودید "همه چیز برای تو و هیچ برای من"... اتفاقا من یه وقتایی فکر میکنم که اگه زن بودم زندگیم بهتر بود: همه جا واسه استخدام خانوم میخان... ماشین همیشه و همه جا براشون هست... ایستادم که باشن درجا یه آقا بلند میشه که خانومه بشینه... همتونم که خوش اشتهایید وقتی پسر بدبخت دلش گرفتار شد 300 تا 300 تا سکه مهریه گردنش میندازید...هر زمانم که اراده کنید درجا اموال مرد توقیف میشه... البته مواقع مهریه گرفتن خانوما کاملا شیعه اثنی عشری هستن و معتقد به تمامی احکام اسلامی و نظام جمهوری اسلامی و همه قوانینش... مخصوصا اون موقع که اسلام میگه مهریه حق زنه، و زن حتی اگه بخاد میتونه برای کارخونه و شیر دادن به بچه پول بگیره...
    زن بودن خیلیم راحته...
    یه دعا هم یادم رفت... خدا پدرشو بیامرزه اونیکه سزارینو اختراع کرد

آخرین ویرایش: ‏Mar 23, 2015
    M.G.Captain و мσнαммαɔ از این پست تشکر کرده اند.
  4. Exactly

5. tnx

M.G.Captain و diamondpower از این پست تشکر کرده اند.
  6. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005

7. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    علیرضاالان، فقط طرف صحبتم باشماست، نه، به، کس، دیگ، چون، اولش، بی، ادبی، نکردی، باهات، بحث، میکنم، فقط جواب شمارومیدم

8. استغفرالله... بی ادبی چیه... اومدیم از هم چیز یاد بگیریم...

M.G.Captain از این پست تشکر کرده است.
  9. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    اولن،سیمین دانشور ازشخصیتی محبوب، برای، من، خیلی، ارزش، قایلم، براشون:16:دومن، بله، قبول، دارم، خرج، زندگی فوق العاده بالاست وخیلی سنگین:16:سوم موقع گرفتن چهارتا گرفتن زن میشه ک بحث ازدواج موقت، مردهاهمه، شعیه، 14معصومی، میشن، پیرو، خط، اسلام:35:سنگساررررمنظوراون سنگسار نیست که، شمامیگی، اونوبله، میدونم، ازتوم، خیلی، بیشترمیدونم:16:موقعی، که، چهارنفربین:16::16:زنامیشه، وسنگساراما، چراااااحتی تواین مملکت مثلن اسلامی:35:ازدواج موقت مردهای به تصویب میرسه اماااااهرشوخی تا مهریه رفت بالا هزارارن بار اومدن این زندانه ها، رونشون، دادن، که مردها، چه، سختی، میکشن، سری، اومدن، قانون، تصویب، کردن، اما، کسی، نیومد، یکبارازسختیهای، زنونه، بگه، زناوقتی، شوهرشون، ازدواج موقت، میکنه، چه، سختی، میکشن، ماشالاه، رسانهای، ماهم، دارن، بافیلمهایب، که، میسازن، کلن، ازدواج، دوم، امری، عادی، جلوه، میدن، چونمیخان، فرهنگ، سازی، کنن، اما، کارای، تهمینه، میلانی، همیشه، بامشکل، روبه، روه، چون، توفیلماش، داره، درد، زنانه، رومیگه، وسرکاررفتن، حق، مردوطیفش، بایدبره،:16:

10. از یارو پرسیدن: نماز میخونی؟ گفت وقت ندارم
    پرسیدن روزه میگیری؟ گفت حال ندارم
    پرسید زن صیغه میکنی؟ گفت آره بابا دیگه کافر که نیستم...

alireza76 و M.G.Captain از این پست تشکر کرده اند.