1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تضاد در من وتو 1

شروع موضوع توسط MHK1372 ‏Sep 7, 2012 در انجمن مطالب جالب

1. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    مجری شبکه من و تو قبل از بیان خبری که می خواست اعلام کند گفت: این خبر یک کمی خطرناک است.

اما خبر از این قرار است که دانشمندان علوم رایانه ای دانشگاه برمینگام انگلیس یک نوع فرمولی ابداع کرده اند که از اطلاعات روی صفحه موبایل اشخاص می توانند حرکات آینده فرد را پیش بینی کنند.

مجری من و تو علت خطرناک بودن خبرش را این عنوان کرد که اگر این فرمول وارد جامعه شود آمار طلاق خیلی بیشتر می شود!

البته منظور مجری این شبکه برملاشدن خیانت بعضی همسران به یکدیگر است.

گفتنی است ابراز خطر کردن مجری شبکه من و تو در حالی است که این شبکه در برنامه های مختلف و حتی اظهارات کارشناسی اش ضمن ترویج روابط آزاد و خارج از عرف و فرهنگ خانواده های ایرانی به عادی سازی خیانت بین همسران دامن می زند.

کارشناس من وتو که مخاطبینش را به داشتن روابط آزاد تشویق می کرد، با وقاحت تمام، مذهب را عامل عقب ماندگی ایران معرفی کرده و از اینکه خانواده های ایرانی شرایط را برای روابط آزاد فرزندانشان فراهم نمی کنند ابراز تأسف کرد.

شایان ذکر است، افت شدید مخاطبین شبکه من وتو، گویای این واقعیت است که پیش از هشدار مجری من و تو از فرمول جدید ابداع شده، مخاطبین به هدف شبکه های ماهواره ای از جمله این شبکه در ترویج فرهنگ غرب و به انحراف کشیدن جوانان و فروپاشی خانواده ها پی برده اند.

N@$@$، nama، Admin و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    اصا کلا اینا مفسد فی الارض هستن:cautious::cautious:
    من که نمیبینم اصا!!!

N@$@$ از این پست تشکر کرده است.
  3. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    خوب كاري مي كني ، هر كي هم ديدي گفت من عاشقشم و ... داره كلاس مي ياد
    تو هم زياد جديش نگير
    يه اصل رسانه اي هست كه مي گه رسانه همچون بذري است كه مدت ها طول مي كشه تا تو تاثيرات مخربش را بدركي

N@$@$ و Admin از این پست تشکر کرده اند.
  4. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    :cautious::cautious::cautious:
    چه نکته ی ظریفی!

5. nama

nama

1,808
    2,577