1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تصاویر فجیع از شنای مختلط زنان عریان درشمال کشور +عکس

شروع موضوع توسط MOHAMMAD ‏Sep 9, 2012 در انجمن عکس عمومی

1. saber

saber

145
    107
    191
    با من بودین؟

2. saber

saber

145
    107
    191
    بله از اینا فجیع تر هم هست
    اگه خواستین پاسخ بدیندر قسمت نقل قول پاسخ بدین که من گیج نشم
    ممنون

3. چ
    چشششششم

4. saber

saber

145
    107
    191
    چشمتون بی بلا

5. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    فتوشاپ چیه بیا اینجا زنده ببین:roflmao

6. nafa30

nafa30 boys are toys"some boys are less than toys"

3,174
    6,460
    532
    اینا اینجارو با سواحل مدیترانه اشتب گرفتن

7. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    اتفاقا" خيلي هم به ما ربط داره چون هممون داريم در يه كشور زندگي مي كنيم و اگر فضايي مسموم باشه فقط براي من مسموم نيست يا تو يا كسه ديگه اي براي همه ي ما مسمومه.
    براي همينه كه حضرات آل الله تاكيد زيادي بر روي امر به معروف و نهي از منكر دارند
    من خودم تو مترو خيلي برام اتفاق افتاده كه يه دختره با وضع بدي مياد نزديك ومن خيلي آشكار خودم را دور مي كنم طوري كه همه مي فهمند به چه دليل من عقب عقب رفتم (مخصوصا" اگه خلوت باشه كه ديدم طرف سرخ شده!!!)
    هار هار هار

8. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    اين كه خيلي راحت داره قارچي وار اين نوع رفتار ها افزايش پيدا مي كنه به دليل بي اهميت دانستن اين موارده
    اگه همه مردم به اين نكات اهميت مي دادند و حتي فقط يه تذكر مي دادند كسي كه حتي پر رو هم باشه آخرش كم مياره

9. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    تا حالا با خودتون گفتين چرا فقط زنان محدوديت هايي دارند در اسلام؟(البته آقايون هم محدوديت دارند اما نه مثل خانوم ها)

نظر من اينه كه :
    زن مث مرواريد(هم از لحاظ زيبايي و هم از لحاظ لطافت روح) پس مطمئنا" نبايد خيلي راحت در دسترس باشه پس خداوند يك حجابي براي زن تعريف كرده كه مثل صدف مرواريد را حفاظت كنه
    تازه من خودم بعضي وقتا كه لباس خيلي تنگي مي پوشم حس بدي دارم چون نگاه سنگين مردم را رو خودم حس مي كنم حالا موندم چطوري بعضي زنان ؟؟؟؟؟؟
    لطفن هم، ايران را با جاي ديگه اي مقايسه نكنيد چون ما خير سرمون مسلمونيم!!!!