1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تصاویری از اقدام به خودکشی یک دختر اصفهانی در قم (به دلیل مرگ پاشایی)

شروع موضوع توسط New_Sense ‏Nov 16, 2014 در انجمن اخبار اجتماعی

1. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431
    همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید یک دختر جوان قصد دارد از بالای پروژه در حال احداث مونوریل قم خود را به پایین بیاندازد. گفته می شود که این دختر جوان پس از شنیدن خبر فوت مرتضی پاشایی تصمیم به خودکشی گرفته است!خوشبختانه امدادگران با حضور به موقع مانع از این اقدام شده و او را نجات داده‌اند.

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

پ.ن.بهراد : والا من همیشه فکر میکردم جوگیری و خود شیرین بازی مال یه عده خاص هست ولی کم کم دارم پی میبرم نه همه عاشق لمپن بازی و جو گیر شدن هستن ، چرا باید یه مملکتی که این همه آدم با سواد و دانشجو داره باید دچار چنین مسخره بازی و مضحکه شدن بشه ؟ خودمونم تن میدیمااااا ، تاسف باید خورد.
    پاشایی که تا هفته های قبل مطمئنام 50 % عده ای که واسش شمع روشن کردن نمیشناختنش فقط نمیدونستن یه چنین خواننده ای هست بعد از مرگش این همه آدم بیان بیرون به طوری یه چنین دختری به خاطرش چه واقعی چه از روی مشهور شدن بخواد خودکشی کنه .

Negin189، saeidbiotech، diamondpower و 6 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. واقعا جای تاسف داره :(

Negin189، saeidbiotech، diamondpower و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,516
    24,657
    62,907
    از وقتی پاشایی مرده امار سایت های دانلود موزیک 2-3 برابر شده
    دلیلشم مشخصه، هیشکی نمیشناخت، ولی الان که خبرش رو شنیدن ریختن تو سایت ها و دنبال اهنگاش میگردن ببینن کی بود و ...

الان مثلا این همه به امیر تتلو فحش میدن، پس فردا خدایی نکرده سر اونم همچین بلایی بیاد کلی عاشق پیشه پیدا میکنه و همه میرن عزاداری و ...

مشکلی با عزاداری ندارم ولی کاش از این عزاداری ها و به اصطلاح ناراحت شدنا تو همین ماه محرمی که توش هستیم واس امام حسینم میدیدم و شاهد حرمت شکنی ها با اون وضع که هر سال هم نسبت به سال پیش بدتر میشه نمیشدیم

Negin189، diamondpower، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,516
    24,657
    62,907
    بی عشق نیستن
    جو گیرن
    بالا هم گفتم، یه نگا به امار سایت های دانلود بندازید بد نیست، دارن غوغا میکنن
    دلیلشم مشخصه، 70 درصد اصلا نمیشناختن پاشایی کیه، به کمک شبکه های اجتماعی این چند روزه شناختن و تاره دارن دنبال اهنگاش میگردن

5. saeid-ha

saeid-ha belong to autumn !...

3,098
    11,982
    1,894
    اینا رو بی خیال
    قم مونوریل داره؟؟؟

Negin189، diamondpower و ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. ههه اونا دیگه از کم سعادتیشون بوده نه ما که روزمونو باصداش شروع میکردیم ...
    در ضمن وقتی یه کسی مثه تتلو بمیره ( خدا نکرده ) مطمئن باش کسی نمیره ببینه آهنگاش چی بوده
    چون همه جوره معرف حضورمون هست :35:

Negin189، MR.Nimasr و diamondpower از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. saeidbiotech

saeidbiotech Saeid

238
    2,334
    7,979
    بنظر من احترام خوبه.
    تشییع جنازه امر پسندیده ای هستش اما با اصول،،حالا چه اون شخصو بشناسی چه نشناسی .
    اما این خبر اول باید صحت خبر رو بفهمیم بعد اظهار نظر کنیم.
    چون من خودم شایعات افتضاحی رو خوندم متاسفانه.

Negin189، MR.Nimasr و ♕ مـــــ☽ــــــاه بانــــو ♕ از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. MOJOO

MOJOO الهم عجل لولیک الفرج

8
    1,985
    3,459
    کون لقشم کرده من جای مامورا بودم خودم پرتش میکردم تا سقط بشه
    دختریکه نفهم
    عوضی
    باباش مرده بود همچین غلطی نمیکرد

Negin189 از این پست تشکر کرده است.