1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تصاویراشكهاي عبدولي

شروع موضوع توسط Acontius ‏Aug 8, 2012 در انجمن عکس عمومی

1. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388

be5194485e08fe50af84ba62d648c933.
    6c19de817b27d27eeeef76476386ca08.
    db7b16b334fe6ab97e14eab155ba8a0f.
    bb7d3d6248411e620f7b88f89c1bf476.
    محمدبنا:جایزه ی من را بدهند به عبدولی

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران در مورد ناداوری که در مبارزه سعید عبدولی صورت گرفت، گفت: از دید من عبدولی قهرمان المپیک است. او جانانه مبارزه کرد اما متاسفانه داور به وضوح حق او را ضایع کرد. با این حال عبدولی از دید من مدال طلای المپیک را کسب کرده است.

وی تاکید کرد: برای مسئولان فیلا سخت است که کشتی فرنگی ایران در بازی‌های المپیک چهار فینالیست داشته باشد و سه مدال طلا بگیرد. اینها حق کشی کردند و کاری نمی‌شود کرد. ما باید روی تشک حق‌مان را بگیریم. کشتی سعید عبدولی آنقدر واضح بود که همه دیدند چطور کشتی گرفت.

محمد نبا خاطرنشان کرد: برای مسئولان فیلا قابل هضم نیست که کشتی فرنگی ایران که سابقه قهرمانی در المپیک را نداشته بیاید و دو مدال طلا بگیرد و در آستانه کسب سومین طلا هم باشد. آنها این را باور ندارند و به هر بهانه‌ای می‌خواهند علیه کشتی فرنگی ایران حاشیه سازی کنند.

بنا در پاسخ به این پرسش که محمد علی آبادی برای شما تقاضای نشان لیاقت و جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی کرده است، گفت: من نشان لیاقتم را از مردم گرفته‌ام. جایزه‌ای هم که می‌خواهند به من بدهند، به سعید عبدولی بدهند که از نظر من قهرمان المپیک است.

مارتینتی:عذرخواهی می کنم داور عامل اصلی حذف عبدولی بود
    رییس فدراسیون جهانی کشتی اعتراف کرد که حذف عبدولی به دلیل ناداوری بوده است.

پس از حذف ناعادلانه سعید عبدولی از رقابت های المپیک،مارتینتی در گفت و گو با خبرنگاران ایرانی از قضاوت داور این کشتی ابراز تاسف کرد.
    رییس فدراسیون جهانی کشتی(فیلا) ضمن عذر خواهی از همه ایرانی ها به خاطر این ناداوری گفت:«من عذر می خواهم.باید بگویم که داور عامل اصلی حذف کشتی گیر ایران از رقابت های المپیک بود.»
    عبدولی بعد از ظهر امروز و با ناداوری در حالی که 2 امتیاز از حریف خودش پیش بود در عین ناباوری از رقابت های المپیک حذف شد.

کلوچه خانوم، aylin، marzieh و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. sajjad

sajjad

1,334
    1,395
    288
  3. marzieh

marzieh

6,019
    4,021
    553
    :cry::cry::cry::cry::cry:ای جان بیچاره این همه زحمت کشیده بعد به یه کسی که اصلا مطرح نیست ببازه !!!!

4. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    منم اشکم دراومد دیروز ... خیلی نامردی کردن در حقش .... حقش طلا بود

5. marzieh

marzieh

6,019
    4,021
    553
    :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: اره !!!!
    وزنه برداری رو دیدی چه کردیم همه رو دیوونه کردیم ؟؟؟
    احسان جوووووووووووووووووونو دیدی چه کرد ؟؟:16::inlove:

6. :267:

MHK1372 از این پست تشکر کرده است.
  7. عبدولي قهرمانه:12::12:

8. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    :cry:مرگ بر اسرائیل

9. مرگ بر توئه ملعوم:roflmao

10. MahD!ye