1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تست هوش

شروع موضوع توسط sajjad ‏Aug 1, 2012 در انجمن تست روانشناسی

1. sajjad

sajjad

1,334
    1,393
    286
    تست هوش باید پس از خواندن سئوال در عرض فقط ۵ ثانیه به آن جواب درست را بدهید در پایان تعداد پاسخهای درست شما ضرب در ۱۰ میشود و میزان آی کیو شما را نشان میدهد (آسانی سوالات شما را گول نزند !!!)​
    ۱- بعضی از ماهها ۳۰ روز دارند بعضی ۳۱ روز چند ماه ۲۹ روز دارد؟​
    ۲- اگر دکتر به شما ۳ قرص بدهد و بگوید هر نیم ساعت ۱ قرص بخور چقدر طول میکشد تا تمام قرصها خورده شود؟​
    ۳- من ساعت ۸ شب به رختخواب رفتم و ساعتم را کوک کردم که ۹ صبح زنگ بزند وقتی با صدای زنگ ساعت از خواب بیدار شدم چند ساعت خوابیده بودم؟​
    ۴- عدد ۳۰ را به نیم تقسیم کنید وعدد ۱۰ را به حاصل آن اضافه کنید چه عددی به دست می آید؟​
    ۵- مزرعه داری ۱۷ گوسفند زنده داشت تمام گوسفند هایش به جز ۹ تا مردند چند گوسفند زنده برایش باقی مانده است؟​
    ۶- اگر تنها یک کبریت داشته باشید و وارد یک اتاق سرد و تاریک شوید که در آن یک بخاری نفتی یک چراغ نفتی و یک شمع باشد اول کدامیک را روشن میکنید؟​
    ۷- فردی خانه ای ساخته که هر چهار دیوار آن به سمت جنوب پنجره دارد خرسی بزرگ به این خانه نزدیک میشود این خرس چه رنگی است؟​
    ۸- اگر ۲ سیب از ۳ سیب بردارین چند سیب دارید؟​
    ۹- حضرت موسی از هر حیوان چند تا با خود به کشتی برد؟​
    ۱۰- اگر اتوبوسی را با ۴۳ مسافر از مشهد به سمت تهران برانید و در نیشابور ۵ مسافر را پیاده کنید و ۷ مسافر جدید را سوار کنید و در دامغان ۸ مسافر پیاده و ۴ نفر را سوار کنید و سرانجام بعد از ۱۴ ساعت به تهران برسید حالا نام راننده اتوبوس چیست؟​
    ارزیابی تست براساس تعداد جوابهای نادرست سطح هوش
    ۷تا و بیشتر دانش اموز دبستان​
    ۶ تا دانش اموز دبیرستان​
    ۵ تا دانشجو​
    ۲-۳ استاد دانشگاه​
    ۱ مدیران ارشد . . . . .​

پاسخ تست ها
    ۱- تمام ماهها حداقل ۲۹ روز را دارند​
    ۲- یک ساعت (شما یک قرص را در ساعت ۱ و دیگری را درساعت ۱/۵ و بعدی را در ساعت ۲ می خورید)​
    ۳- ساعت کوکی نمیتواند شب و روز را تشخیص دهد پس به اولین ساعت ۹ که برسد زنگ میزند که ساعت ۹ شب است​
    ۴- حاصل ۷۰ است ( تقسیم بر نیم معادل ضرب در ۲ است)​
    ۵- او ۹ گوسفند خواهد داشت​
    ۶- کبریت​
    ۷- سفید چون خانه ای که هر چهار دیوارش رو به سمت جنوب پنجره داشته باشد باید در نوک قطب جنوب باشد​
    ۸- همان۲ سیب​
    ۹- هیچ( حضرت نوح بود نه حضرت موسی)​
    ۱۰- خوب خودتونید دیگه( نام خودتان)​

nama، کلوچه خانوم و Admin از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,506
    24,602
    62,699
    ۶ تا دانش اموز دبیرستان

البته تست زنی من حرف نداره ولی چون الان این استایل دوم رو روش کار کردم شدید خستم و ذهنم کار نمیکنه

sajjad از این پست تشکر کرده است.
  3. 4تا اشتباه داشتم

4. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    2 تا اشتباه ..... این اخری خیلی نامردی بود اصلا حواسم به برانید نبود . اون خرسه هم والا نمی دونستم توی قطب همه دیوارهاش به سمت جنوبه ...

5. اینو قبلا تو ی سایت دیگه خونده بودم.فک کنم در حد ی دانشجو بودم.

6. Dark Shadow

Dark Shadow Whisper

792
    1,348
    314
    3تا اشتباه:استاد دانشگاه(قربون هوشم برم):geek:

7. nama

nama

1,808
    2,576
    354
    جالب بود...

سپاس...

8. Ivan

Ivan

140
    143
    167
    به جون مادرم ب غیر از یارو 3تا قرصا همه رو درست جواب دادم یعنی فقط ی1 غلط داشتم
    مدیر ارشد...