1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تریبون آزاد هفته سوم (موضوع : نسل دهه هفتادی ها و مشکلاتشون)

شروع موضوع توسط New_Sense ‏Apr 25, 2015 در انجمن تریبون آزاد

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. Jud/Abbot

Jud/Abbot دختر همیشه خندون

10,718
    18,012
    48,956
    اکثر پدر ومادر به قول خودت جبر انتخاب میکن وبعضی موارد نه اگه پدر مادر هرکسی اول دوست اون فرد باشه سپس پدر یامادرش خیلی چیزا حل میشه چون فرد همیشه احساس ارامش خاصی داره وهروقت خطا کنه نمیترسه از داد تنبیه چون میدونه یک رفیقی داره که میتونه بهش بگه ورفیقش بجای داد دعوا راهنمایی ش کنه وازهمه مهم تر سرزنش نکنه یا فردهمیشه احساسارامش داره چون هرجا ناراحت بشه میدونه پدر مادری داره که باهاش درد دل کنه اگ همه پدرمادر این طرباشان جامعه گلستان میشه

2. simid

simid ŚĨMĨŃ ŐMĨĎ

7,654
    15,777
    60,053
    بحث سربازی
    درسته نیلوفرجون خوبه ماهم نمیگم ک بده.من حرفم اینه ک باچشمای خودم دارم میبینم ک 80%پسرا بعد سربازی معتاد و عوضی میشن.الان من اگه جنبه ی چیزی نداشته باشم پیش چند نفر برم از هرکدومشون ی چی یاد میگیرم و بدتر میشم.شاید تو این دوسال حتی ارشد بگیرم.زن بگیرن.بچه دارم میتونن بشن.پسر عمم فوق لیسانس مکانیک سربازیش چی بود؟توی مدرسه فنی درس داد با حقوق جز سابقشم ب حساب میومد.اینجوری خیلی خوبه.کلا منم دوس داشتم پسر باشم فقط برا سربازی.ولی مشکلات خودشو داره.جایی ک خانواده نباشه خیلی راحت میشه خیلی کارا داره.
    بازم میگه بر میگرده ب ی تعداد ادم

Goln@r و Sαяαb از این پست تشکر کرده اند.
  3. simid

simid ŚĨMĨŃ ŐMĨĎ

7,654
    15,777
    60,053
    درباره درک نکردن پدر و مادر اینکه من خودم مامان و بابام متولد 46 و 50.مامانم فرهنگیه چون ک بیرون میبینه درکم میکنه.فکرش اینا همه چیش.الانم همه خونواده ها ی جوری فهمیدن ک باید با بچشون رفیق باشن.همیشه با حرف زدن مشکلارو حل میکنیم سخت گیریای خودشم داره ولی باید داشته باشه
    ولی بین دوستام بهشون زور میگن چادر بپوش اون جا حق نداری بری و گیرای دیگه ک ب ضرر بچس.رفتن دانشگاه خودشونو گم کردن

4. simid

simid ŚĨMĨŃ ŐMĨĎ

7,654
    15,777
    60,053
    اگه ما با پدرومادرامون رفیق باشیم هیچ مشکلی نداریم
    مشکلای دیگم مثه تورم و گرونی اینا برا همس.حداقل مشکلای شخصی خودمون میتونیم حل کنیم

5. simid

simid ŚĨMĨŃ ŐMĨĎ

7,654
    15,777
    60,053
    ماخیلی راحت میتونیم با پدرومادرمون دوست شیم صمیمی
    1.تو مکالمای ساده شرکت کنیم.اینجوری باعث میشه ک تو مکالمه های بزرگم راحت بحرفیم
    2.ازصحبت کردن درباره موضوعای سخت و مشکل نترسیم.میتونیم درباره جسم و احساسمون باهاشون صحبت کنیم
    3.بدونیم که میخوایم به چه چیزی برسیم
    4.اگه سختمونه با پدرمون صحبت کنیم میتونیم فقط با مادرمون بحرفیم
    5.صحبت هایی بهتر جلو میره که تبدیل به جنگ و دعوا نشه
    6. زمان و مکان مناسب و انتخاب کنیم برا حرف زدن
    7.وقتی پدر و مادرصحبت میکنند به آنها گوش بدیم
    با این چیزای راحت ک همم میتونیم کارمون راحت تر میشه ولی برا من مادرم خودش اومد جلو

6. simid

simid ŚĨMĨŃ ŐMĨĎ

7,654
    15,777
    60,053
    اونا باید خودشونو جای ما بزارند.با دوست بیرون رفتن عیبی نداره.چ میدونم حتی ارایش کردن مگه چیه.مهم اینه ک از همه چی خبر داشته باشن و نزارن چیزی بشه. نه اینک گیر بدن و الکی فکرای بد کنن

7. Sαяαb

Sαяαb بــایــد از ســمت خــدا معــجزه نــازل بــشــود... همراه انجمن

5,786
    16,057
    86,577
    دید من نسبت به دانشگاه این نیست دوباره بخون چیزیو که نوشتم!میگم دوره ماها اینجور شده که همه زندگیت میشه دانشگاهت قبلش همش هیچه!

simid از این پست تشکر کرده است.
  8. Sαяαb

Sαяαb بــایــد از ســمت خــدا معــجزه نــازل بــشــود... همراه انجمن

5,786
    16,057
    86,577
    درمورد دوستی با پدرومادر باید بگم که اینکار واس خیلی از ماها خیلی سخته بخصوص خود من!چرا؟؟چون درک من از خیلی چیزا با درک خونوادم از اون چیزا زمین تا اسمون فرق داره!جالبیش اینجاست که ن من حرف اونا رو قبول دارم نه اونا حرف منو درک میکنن!!

Goln@r و simid از این پست تشکر کرده اند.
  9. simid

simid ŚĨMĨŃ ŐMĨĎ

7,654
    15,777
    60,053
    خب برا من خیلی راحت بود.چون از وقتی ک یادم میاد منو خواهرم بامامانم رفیق بودیم چون مامانم خواست.

Sαяαb از این پست تشکر کرده است.
  10. Jud/Abbot

Jud/Abbot دختر همیشه خندون

10,718
    18,012
    48,956
    من شخصن با پدر ومادرم مشکلی نداشتم همیشه دیدم بیشتر از هم سن سال های خودم بهم بها ازادی دادن من بیشترمواقع به بابام میگم داداش وعین خواهبرادری باهاش دردل میکنم

Sαяαb از این پست تشکر کرده است.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.