1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تریبون آزاد هفته سوم (موضوع : نسل دهه هفتادی ها و مشکلاتشون)

شروع موضوع توسط New_Sense ‏Apr 25, 2015 در انجمن تریبون آزاد

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. من و امثال من هم بدمون نمیاد تابستون تی شرت سه ربع بپوشیم،یا دوتا دکمه پیرهنو باز بذاریم هوا بخوره... اما این کار رو نمیکنیم

setareh، دختری آسمونی و Sαяαb از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Sαяαb

Sαяαb بــایــد از ســمت خــدا معــجزه نــازل بــشــود... همراه انجمن

5,786
    16,111
    86,576
    خب ببین عزیز من تویه جامعه واسه همه یجورایی اثبات شده که حجاب تنها ماله خانوماست!!!!!!!!o_O
    اخه من باید حجاب داشته باشم اونوقت پسرا با هر سرو وضعی دلشون میخواد تویه جامعه ظاهر شن؟؟

3. Sαяαb

5,786
    16,111
    86,576
    شما و امثال شما تنها10درصد از جامعه .... نهایتا 20درصد از اون هستین!!!نه؟؟؟

4. Sαяαb

5,786
    16,111
    86,576
    منظورم شما و کسایی هستش که اینکارو نمیکنین!

5. نمیخام بگم منشا بد حجابی تهاجم فرهنگی و این صحبتاس... این کاملا نظر خودم بود که بد حجابی پسرا بعد از بیش از ده سال به اینجا رسیده که دخترا بزنن سیم آخر...
    حداقل یه بخشش از این ناشی میشه، این اتفاق انقد آروم و ذره ذره افتاد که وقتی بخودمون اومدیم کار از کارگذشته بود، اون خانم هم که لج میکنه به نظر من حق داره همچین فکری به سرش بزنه، حالا انجام اشتباهه ها !

Sαяαb و دختری آسمونی از این پست تشکر کرده اند.
  6. simid

simid ŚĨMĨŃ ŐMĨĎ

7,654
    15,776
    60,056
    ب نظر من هرکسی ازاده.ولی من چادریم.
    من با حجاب بیشتر موافقم.حجاب فقط چادر نیس ک
    این همه مانتویی.ی حدی داره هرچی...پسرام جدیدا شورشو.دراوردن باشلوارک و تابن
    ما ک شپالیم بدترشو میبینیم
    لب دریا انتالیاس.هم زنا هم مردا.

7. simid

simid ŚĨMĨŃ ŐMĨĎ

7,654
    15,776
    60,056
    بات موافقم.هرکی بیشتر پول داره بیشتر احترام میزارن

8. simid

simid ŚĨMĨŃ ŐMĨĎ

7,654
    15,776
    60,056
    [Q ،UOTE="diamondpower, post: 586156, member: 36787"]این حرف شما برای چهار دیواری خونه یا حریم شخصی شماست،اما حتی در حد یه خونه دانشجویی وقتی یه نفر شد دونفر دیگه قوانین هم میشه قوانینِ جمع،ینی شما نمیتونی نصفه شب هر وقت دلت خواست برقارو روشن کنی،حتی نمیتونی با موبایلت بلند حرف بزنی،باید سایلنت کنی، وقتی سرما خوردی باید ماسک بزنی بری خیابون که بقیه مریض نشن شاید دلت نخاد ماسک بزنی اما باید بزنی،چون زندگی اجتماعی چه ده نفر چه دو نفر قوانین خودشو داره،وقتی جامعه ای یه چهار چوب داره کسی حق نداره ازش عبور کنه تو یه کشور شاید سرعت مجاز اتوبان سیصد کیلومتر باشه اما جای دیگه 120 تا، کسی حق نداره هنجار شکنی کنه،این ینی زندگی اجتماعی.
    مواد مخدر برای جامعه مضره پس باید جلوش گرفته بشه،تخلف از قوانین راهنمایی رانندگی برای جامعه مضره چون جون افراد رو به خطر میندازه پس باید جلوش گرفته بشه، فروش اسلحه مضره پس باید جلوش گرفته بشه،جلوی دزدی بااید گرفته بشه.
    حالا من میگم اگه حجاب اختیاری باشه خیلی ها دوست دارن تابستون با تاب شلوارک بیان تو خیابون،خیلی از آقایون هم شاید بخان با رکابی بیان بیرون، تو جامعه نوجوون هم هست، وقتی این خانوم رو میبینه غرایز جنسیش بیدار میشه و میره خونه چهار تا عکس رنگی دانلود میکنه،بعد از یک ماه دیگه انقد عکس دیده براش عادی میشه میره فیلم دانلود میکنه فیلم هم عادی میشه میره خود ارضایی میکنه،اونم که عادی شد میره یه با یه دختر رفیق میشه، اول دستشو میگیره عادی که شد می بوستش عادی که شد دستش میره تو پهلو دختره اونم که عادی شد...
    این فقط برای قشر نوجوون بود، تو جامعه متاهل هم داریم که وقتی اندام به خانوم جوان رو میبینه و با همسرش مقایسه میکنه نسبت بهش سرد میشه،
    چه مجرد چه متاهل وقتی چیزی رو ببینه و بخاد و بهش نرسه به مرور زمان سرخورده و افسرده میشه. همسر سرد میشه، مادر سرد، میشه فضای خونه سرد میشه، بچه به بیرون چناه میبره، طلاق زیاد میشه... این حرفا خیلی آشناس چون الان هم طلاق زیاد شده هم ...
    یه مرد هم حق نداره هیکل و بازوهای ورزشکاریشو بریزه بیرون یا شلوار فاق کوتاه بپوشه یا یقه سینه شو باز بذاره چون همه این اتفاقات بالا برای یه دختر نوجوان یا یه خانم متاهل تکرار میشه،
    پس بد حجابی و بی حجابی به جامعه ضربه میزنه و باید از این رفتار اشتباه جلوگیری بشه مثل بقیه رفتارهایی که اولش مثال زدم[/QUOTE]
    ما چ بخوایم چ نخوایم تو کشور اسلامی زندگی میکنیم.پس باید طبق قانونش عمل کنیم.میگم هرکی ازاده یعنی نباید ب زور باشه.من خودم طرفدار حجابم ب جاش.

9. simid

simid ŚĨMĨŃ ŐMĨĎ

7,654
    15,776
    60,056
    من خودم نامزد دارم.مهمونیای دوستانه ک میرم اکثر خانوما راحت با تاب و شلوارن.اصلا درست نیس.هرچی ی جایی داره.شاید برا شوهر اون مهم نباشه.وقتی رفتم حتی شالمو درنیاوردم.چون اصن دوس ندارم وقتی کسیو نمیشناسم اینطوری بگردم.ذات مرد نمیشه فهمید.نمیدونم کجا دارن میرن

10. simid

simid ŚĨMĨŃ ŐMĨĎ

7,654
    15,776
    60,056
    [QU OTE="Goln@r, post: 585927, member: 8169"]شاید کنکور و وارونه بودم سیستم اموزیش هم مشکل بزرگی باشه البته برای همه ی نسل ها؛
    اینکه به سختی وارد دانشگاه بشی و بعد دیگه درس نخونی و راحت بیای فارق التحصیل بشی!
    ،
    اینکه آرزو های ما خلاصه میشه توی پول ، این یه مشکل بزرگه... اینکه بچه ها به فکر اینن که برن دکتر و مهندس بشن به خاطر کلاس این کار؛
    اینکه وقتی توی مدرسه ها می پرسی هیچکس هدفش خدمت به جامعه اش نیست و همه به چیز هایی که خیلی وحشت ناک فرعی هستن فکر می کنن...
    اینا شاید مشکلا های جدی تری باشه؛ نه؟[/QUOTE]
    اصن هیشکی هدف نداره.همه میگن همینجوری میخوایم اینکاره شیم

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.