1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تریبون آزاد هفته سوم (موضوع : نسل دهه هفتادی ها و مشکلاتشون)

شروع موضوع توسط New_Sense ‏Apr 25, 2015 در انجمن تریبون آزاد

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. Jud/Abbot

Jud/Abbot دختر همیشه خندون

10,718
    18,011
    48,955
    توکشوری جهان سوم کسی که این رشتهای انسانی میخونه توسرشون حلوا حلوا میکن کلن ماربرعکسیم:35::35:

Sαяαb، Goln@r و M.G.Captain از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Jud/Abbot

10,718
    18,011
    48,955
    بابت اینک ما به سختی واردمیشیم به اسونی فارغ التحصیل میشیمممم الان یکمی این روند عوض شدهه بابت اینکمیخای مقابله کنی تغیبرن چیزعادیه چون داری ازاخرین مراحل نوجوینت میگذری وهنوزخودت باورنکردی داری بزرگ میشی همون طورک ازقبل گفتم خوداگاهی ازمشکلات بزرگ ده هفتادیاست

Sαяαb، Goln@r و M.G.Captain از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. Jud/Abbot

10,718
    18,011
    48,955
    بابت اینک ما به سختی واردمیشیم به اسونی فارغ التحصیل میشیمممم الان یکمی این روند عوض شدهه بابت اینکمیخای مقابله کنی تغیبرن چیزعادیه چون داری ازاخرین مراحل نوجوینت میگذری وهنوزخودت باورنکردی داری بزرگ میشی همون طورک ازقبل گفتم خوداگاهی ازمشکلات بزرگ ده هفتادیاست

Sαяαb و M.G.Captain از این پست تشکر کرده اند.
  4. Jud/Abbot

10,718
    18,011
    48,955

Sαяαb و M.G.Captain از این پست تشکر کرده اند.
  5. Sαяαb

Sαяαb بــایــد از ســمت خــدا معــجزه نــازل بــشــود... همراه انجمن

5,786
    16,110
    86,575
    ای جاااان گفتی!خدایی بچه که بودیم چقد دلمون میخواست بزرگ شیم!!؟ اما الان دوست داریم بچه بمونیم!
    من واقعا دوست دارم مثه بچها باهام رفتار شه و بچه بمونم چون اونجوری خیلی از مسئولیتا بهم داده نمیشه....

Goln@r از این پست تشکر کرده است.
  6. Sαяαb

5,786
    16,110
    86,575
    من همه ارزوم اینکه دندون پزشکی قبول شم ، چرا؟؟من از رشته تجربی بیزارم ولی به این نتیجه رسیدم که الان پول تویه پزشکیو زیر رشته هاشه!
    ته ته تهش میخوام اینو بگم که الان همه فکروذکرم رسیدن به پوله!الان اگه شما پول داشته باشی حرفت خریدار داره اما ادم بی پول حرفی واس گفتن نداره!
    من واقعا واسه جامعم متاسفم که روند اینجوریه که اگه پول داشته باشی همه چی داری ولی چ میشه کرد تا بوده همین بوده!

Goln@r از این پست تشکر کرده است.
  7. Jud/Abbot

10,718
    18,011
    48,955
    همه دلشون میخادبچه باشن

8. این حرف شما برای چهار دیواری خونه یا حریم شخصی شماست،اما حتی در حد یه خونه دانشجویی وقتی یه نفر شد دونفر دیگه قوانین هم میشه قوانینِ جمع،ینی شما نمیتونی نصفه شب هر وقت دلت خواست برقارو روشن کنی،حتی نمیتونی با موبایلت بلند حرف بزنی،باید سایلنت کنی، وقتی سرما خوردی باید ماسک بزنی بری خیابون که بقیه مریض نشن شاید دلت نخاد ماسک بزنی اما باید بزنی،چون زندگی اجتماعی چه ده نفر چه دو نفر قوانین خودشو داره،وقتی جامعه ای یه چهار چوب داره کسی حق نداره ازش عبور کنه تو یه کشور شاید سرعت مجاز اتوبان سیصد کیلومتر باشه اما جای دیگه 120 تا، کسی حق نداره هنجار شکنی کنه،این ینی زندگی اجتماعی.
    مواد مخدر برای جامعه مضره پس باید جلوش گرفته بشه،تخلف از قوانین راهنمایی رانندگی برای جامعه مضره چون جون افراد رو به خطر میندازه پس باید جلوش گرفته بشه، فروش اسلحه مضره پس باید جلوش گرفته بشه،جلوی دزدی بااید گرفته بشه.
    حالا من میگم اگه حجاب اختیاری باشه خیلی ها دوست دارن تابستون با تاب شلوارک بیان تو خیابون،خیلی از آقایون هم شاید بخان با رکابی بیان بیرون، تو جامعه نوجوون هم هست، وقتی این خانوم رو میبینه غرایز جنسیش بیدار میشه و میره خونه چهار تا عکس رنگی دانلود میکنه،بعد از یک ماه دیگه انقد عکس دیده براش عادی میشه میره فیلم دانلود میکنه فیلم هم عادی میشه میره خود ارضایی میکنه،اونم که عادی شد میره یه با یه دختر رفیق میشه، اول دستشو میگیره عادی که شد می بوستش عادی که شد دستش میره تو پهلو دختره اونم که عادی شد...
    این فقط برای قشر نوجوون بود، تو جامعه متاهل هم داریم که وقتی اندام به خانوم جوان رو میبینه و با همسرش مقایسه میکنه نسبت بهش سرد میشه،
    چه مجرد چه متاهل وقتی چیزی رو ببینه و بخاد و بهش نرسه به مرور زمان سرخورده و افسرده میشه. همسر سرد میشه، مادر سرد، میشه فضای خونه سرد میشه، بچه به بیرون چناه میبره، طلاق زیاد میشه... این حرفا خیلی آشناس چون الان هم طلاق زیاد شده هم ...
    یه مرد هم حق نداره هیکل و بازوهای ورزشکاریشو بریزه بیرون یا شلوار فاق کوتاه بپوشه یا یقه سینه شو باز بذاره چون همه این اتفاقات بالا برای یه دختر نوجوان یا یه خانم متاهل تکرار میشه،
    پس بد حجابی و بی حجابی به جامعه ضربه میزنه و باید از این رفتار اشتباه جلوگیری بشه مثل بقیه رفتارهایی که اولش مثال زدم

setareh، sina1221، Sαяαb و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. Sαяαb

5,786
    16,110
    86,575
    ببین عزیز من شما داری میگی من باید خودمو تویه قواره قواره پارچه حبس کنم که شما گناه نکنی؟؟
    من باید حجاب داشته باشم تا یه مرد گناه نکنه؟این دیگه ته نامردیه!!!!!!!!!!!

setareh، diamondpower و Goln@r از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. روی صحبت من فقط به خانوما نبود،حتی یقه لباس ی یه آقا هم نباید باز باشه،استارت این حرکت رو به نظر من آقایون بی ملاحظه زدن، انقدر هرجور دلشون خواست پوشیدن که لباس تنگ و کوتاه و در حد آستین حلقه ای... که مثلا فردی مثل شما بالاخره یه جایی میزنه سیم آخر و میگه: چرا من همش بخودم سخت بگیرم اما پسرا آزادن و هر لباسی که میخان میپوشن... اگه از از اول به اون آقاهم میفهموندن که حجاب برای مرد هم هست و حق نداره هرطور دلش خواست تو جامعه ظاهر بشه... این اتفاقات نمی افتاد

setareh، دختری آسمونی و Sαяαb از این ارسال تشکر کرده اند.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.