1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تریبون آزاد هفته سوم (موضوع : نسل دهه هفتادی ها و مشکلاتشون)

شروع موضوع توسط New_Sense ‏Apr 25, 2015 در انجمن تریبون آزاد

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431
    به نام حضرت دوست

سلامی به بلندی روزها و به کوتاهی شبهای بهاری

در خدمتتون هستم با سومین هفته از تریبون آزاد متاسفانه این هفته سوم با تاخیر شروع شد و اینکه قرار بود پارسال شروع بشه ولی به دلیل نزدیکی به عید استارتش خورد بعد از عید و بازهم به دلیل مشکلات عمده ای که بود در اردیبهشت ماه هفته سوم شروع شد . و من عذرخواهی میکنم از دوستانی که در رای گیری با 9 رای به این موضوع رای دادن امیدوارم این تریبون محلی باشه برای گفتگوهای روزمره و صحبت هایی در مورد مشکلاتتون در هر زمینه ای و باعث پیشرفتی در زندگی آیندتون .

موضوع هفته سوم : نسل دهه هفتادی ها و مشکلاتشون

قوانین انجمن هم طبق روال هر هفته هست که در زیر ذکر شده .

1. طبق روال هفته قبل نظرات خودتون رو در چهارچوب احترام به دوستاتون و بدون جبهه گیری که باعث بی احترامی و توهین بشه بگید .

2. استفاده از الفاظ رکیک و بد و توهین که باعث ایجاد اخلال در تایپیک بشه دوری کنید .

3. تاکید میشه از کاربرانی که در مورد موضوع تخصصی دارن و میتونن حرفای مفید و قابل توجه ای بزنن در این تایپیک شرکت کنن .

4. این تایپیک تریبون آزاد هست و دقت کنید چت روم عمومی نیست پس از الفاظی که اسپم و شوخی های محاوره ای مثل : (قربونت برم کجا بودی ؟ چه خبر ؟ فدات شم از فلانی چه خبر ؟ و یا شکلکهای بدون متن ) که فقط جنبه خنده و شوخی داره بپرهیزید .

5. به بهترین مشارکت کنندگان در تریبون آزاد این هفته مدال های نقره ای تعلق میگیره .

6. موضوعیت صرفا جنبه اجتماعی داره و خواهش میکنم از دوستان از جنبه مذهبی و اعتقادی بحث نکنن .

6.قانون جدید (آزمایشی) : دوستانی که در تریبون آزاد های هر هفته بهترین مشارکت رو داشته باشن و بنا به تشخیص تیم مدیریت در جایگاه تیم همیار انجمن قرار میگیرن و از تخصصشون استفاده میشه .

4d66710dc2ae6630cc66b352c026b4fc.

پیوست ها:

• Picture2.
      Picture2.jpg
      اندازه فایل:
      کیلوبایت 154.8
      نمایش ها:
      0
    barfi، Sαяαb، M.G.Captain و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. simid

simid ŚĨMĨŃ ŐMĨĎ

7,654
    15,776
    60,056
    دخترارو نمیدونم ولی برا پسرای هفتادی مشکل سربازیشون ک معافیت انگار ی جوری اصن امکان نداره و مدتشم بیشتر شده

Mary.bg، *ĦØRÂ*، New_Sense و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. simid

simid ŚĨMĨŃ ŐMĨĎ

7,654
    15,776
    60,056
    تا اومدیم روزه بگیریم افتاده تو تابستون و بعدم موقع کنکور الانم ک موقع امتحانای دانشگاه

*ĦØRÂ*، New_Sense و AIDA_SKATER از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. Jud/Abbot

Jud/Abbot دختر همیشه خندون

10,718
    18,011
    48,955
    سلام من اول از هرچیز میخام بگم هر نسلی یا هر ده ای مشکلات خاص خودشوداشته داره مثلن اگ این طور بگیم ده شصستادیااااا تو اسایش کامل بودن وهربدبختی مال ما هفتادیااست من قبول ندارم یابرعکسش از نظر عقیده شخصی خودمممم هفتادیا نسلی تو چیزی مابین مدرنیته وسنتی گیر کرده یعنی میخاد به روز بشه یا مثلن اروپایی شه یا روشن فکربشه اما هنوزززز تو قدمهای اولیه خودش گیر کرده یعنی یک ادم سنتی ولی درظاهر مدرنیته

liar، *ĦØRÂ*، New_Sense و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. Jud/Abbot

10,718
    18,011
    48,955
    من این موردا زیاد تو بچه های ده هفتادی دیدم منظورم انجمن نیست به کسی برنخوره ده هفتادیا از نظرمن میخاد فریاد بزنه بگه منم هستممم منم جوددارم منم ازادی میخام رفاه میخام ولی فریادش ازنوع دیگ بروز میده ازنظرمن بچه های متولد 70تا75خیلی فرق دارن تا76تا79 این ده اول هفتادیا کسایی بودن که تازه جنگ ایران عراق تموم شده بود بهنوعی ارامش نسبی به وجود امده بود وسعی بود طوری تریبت شن مطابق با معیارهای ما قبل خودشون ولی ده دوم هفتادیا ازنظرم جامعه ما احساس کرد باید یکم عوض شه واین نسل کمی جسارت تر باراومد یعنی یادگرفت زیاد به هرکسی یاهرچیزی نه نگه یاجسارت غرورش کمی بیشتر

liar، *ĦØRÂ*، New_Sense و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. Jud/Abbot

10,718
    18,011
    48,955
    درمورد سربازی معافیت که سیمین گفت باید بگم مشکل عمده پسرااست ومربوط به هفتادیا نیست به قولی اش کشک خاله است چه بخان چه نخان باید برن خخخخخ درمورد ماه رمضان اون جور چیزا بایدبگم که خو هرسال میچرخه دیگگگگ

*ĦØRÂ*، New_Sense و AIDA_SKATER از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. Jud/Abbot

10,718
    18,011
    48,955
    دههفتادیا با مشکل شدید مالی واین چیزایی که توایران اومده از جوامع دیگ در طرف همان طور که گفتم هفتادیا مثلن میخاد بگه من مدرنیته ام وبااین وضع مثلن ازدواج سفید میاد داخل ایران هفتادیا مثلن مدرنتیه نمیدونه فلسفه ازدواج سفید چیهوفقط اون از ظاهرسکس میبنه در حالی که این طور نیست ومیره برفرض مثال ازدواج سفید میکنه واحساس بودن میکنه این همونی میشه که من گفتم لباس مدرنتیه در غالب افکاررررر روبه مدرنیته که پایش سنتی

*ĦØRÂ*، New_Sense، AIDA_SKATER و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. Jud/Abbot

10,718
    18,011
    48,955
    مشکل مالی که خو یک چیز کاملن روشنی تورم کمبود کار تعدیل نیرو تو همه سازمان های دولتی از یک طرف خرج سنگین زندگیییییی همه ی این عوامل خود به خود طرف رو از خیلی چیزا دوری میکنه وبه چیزایی میبره که نباید ببره

*ĦØRÂ*، New_Sense، AIDA_SKATER و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. Jud/Abbot

10,718
    18,011
    48,955
    دخترای هفتادیااااا بازم از نظر من خیلی مسایل ومشکلات دارن سعی میکن با نوع سبک لباس های تقلید شدههههههه یا ارایش خاص یا حتی فکرهای خاص مال یک مکتب زمانی خاص بگن اره ماهم هستیم درحالی که هنوز خودشونو نشناختن وتوپله اول گیر کردن ازیک طرف باعث میشه دیگران فکرکنند چرا اینا این طورن یا چرا ان قدر دخترای این زمونه سرکش شدن

M-arya-M، *ĦØRÂ*، New_Sense و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. Jud/Abbot

10,718
    18,011
    48,955
    درحالی که این دختر به اصلاح سرکش شده میخاد خیلی چیزارو به اثبات برسونه اماااااااااا چون دختر بیشتر ازاین نمیتونه ومهر سکوت بر لباش این دخترا که ارایش مختلف دارن یا تیپاشون به قول بعیا بی حجابی اینا نه بی حجابن نه عقدیی ایناااااااا

*ĦØRÂ*، New_Sense، AIDA_SKATER و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.