• این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تریبون آزاد هفته سوم (موضوع : نسل دهه هفتادی ها و مشکلاتشون)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

New_Sense

یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ...
همراه انجمن
لایک ها
11,359
به نام حضرت دوست

سلامی به بلندی روزها و به کوتاهی شبهای بهاری

در خدمتتون هستم با سومین هفته از تریبون آزاد متاسفانه این هفته سوم با تاخیر شروع شد و اینکه قرار بود پارسال شروع بشه ولی به دلیل نزدیکی به عید استارتش خورد بعد از عید و بازهم به دلیل مشکلات عمده ای که بود در اردیبهشت ماه هفته سوم شروع شد . و من عذرخواهی میکنم از دوستانی که در رای گیری با 9 رای به این موضوع رای دادن امیدوارم این تریبون محلی باشه برای گفتگوهای روزمره و صحبت هایی در مورد مشکلاتتون در هر زمینه ای و باعث پیشرفتی در زندگی آیندتون .

موضوع هفته سوم : نسل دهه هفتادی ها و مشکلاتشون

قوانین انجمن هم طبق روال هر هفته هست که در زیر ذکر شده .

1. طبق روال هفته قبل نظرات خودتون رو در چهارچوب احترام به دوستاتون و بدون جبهه گیری که باعث بی احترامی و توهین بشه بگید .

2. استفاده از الفاظ رکیک و بد و توهین که باعث ایجاد اخلال در تایپیک بشه دوری کنید .

3. تاکید میشه از کاربرانی که در مورد موضوع تخصصی دارن و میتونن حرفای مفید و قابل توجه ای بزنن در این تایپیک شرکت کنن .

4. این تایپیک تریبون آزاد هست و دقت کنید چت روم عمومی نیست پس از الفاظی که اسپم و شوخی های محاوره ای مثل : (قربونت برم کجا بودی ؟ چه خبر ؟ فدات شم از فلانی چه خبر ؟ و یا شکلکهای بدون متن ) که فقط جنبه خنده و شوخی داره بپرهیزید .

5. به بهترین مشارکت کنندگان در تریبون آزاد این هفته مدال های نقره ای تعلق میگیره .

6. موضوعیت صرفا جنبه اجتماعی داره و خواهش میکنم از دوستان از جنبه مذهبی و اعتقادی بحث نکنن .

6.قانون جدید (آزمایشی) : دوستانی که در تریبون آزاد های هر هفته بهترین مشارکت رو داشته باشن و بنا به تشخیص تیم مدیریت در جایگاه تیم همیار انجمن قرار میگیرن و از تخصصشون استفاده میشه .

4d66710dc2ae6630cc66b352c026b4fc.jpg

پیوست ها

Jud/Abbot

دختر همیشه خندون
لایک ها
18,120
سلام من اول از هرچیز میخام بگم هر نسلی یا هر ده ای مشکلات خاص خودشوداشته داره مثلن اگ این طور بگیم ده شصستادیااااا تو اسایش کامل بودن وهربدبختی مال ما هفتادیااست من قبول ندارم یابرعکسش از نظر عقیده شخصی خودمممم هفتادیا نسلی تو چیزی مابین مدرنیته وسنتی گیر کرده یعنی میخاد به روز بشه یا مثلن اروپایی شه یا روشن فکربشه اما هنوزززز تو قدمهای اولیه خودش گیر کرده یعنی یک ادم سنتی ولی درظاهر مدرنیته

Jud/Abbot

دختر همیشه خندون
لایک ها
18,120
من این موردا زیاد تو بچه های ده هفتادی دیدم منظورم انجمن نیست به کسی برنخوره ده هفتادیا از نظرمن میخاد فریاد بزنه بگه منم هستممم منم جوددارم منم ازادی میخام رفاه میخام ولی فریادش ازنوع دیگ بروز میده ازنظرمن بچه های متولد 70تا75خیلی فرق دارن تا76تا79 این ده اول هفتادیا کسایی بودن که تازه جنگ ایران عراق تموم شده بود بهنوعی ارامش نسبی به وجود امده بود وسعی بود طوری تریبت شن مطابق با معیارهای ما قبل خودشون ولی ده دوم هفتادیا ازنظرم جامعه ما احساس کرد باید یکم عوض شه واین نسل کمی جسارت تر باراومد یعنی یادگرفت زیاد به هرکسی یاهرچیزی نه نگه یاجسارت غرورش کمی بیشتر

Jud/Abbot

دختر همیشه خندون
لایک ها
18,120
درمورد سربازی معافیت که سیمین گفت باید بگم مشکل عمده پسرااست ومربوط به هفتادیا نیست به قولی اش کشک خاله است چه بخان چه نخان باید برن خخخخخ درمورد ماه رمضان اون جور چیزا بایدبگم که خو هرسال میچرخه دیگگگگ

Jud/Abbot

دختر همیشه خندون
لایک ها
18,120
دههفتادیا با مشکل شدید مالی واین چیزایی که توایران اومده از جوامع دیگ در طرف همان طور که گفتم هفتادیا مثلن میخاد بگه من مدرنیته ام وبااین وضع مثلن ازدواج سفید میاد داخل ایران هفتادیا مثلن مدرنتیه نمیدونه فلسفه ازدواج سفید چیهوفقط اون از ظاهرسکس میبنه در حالی که این طور نیست ومیره برفرض مثال ازدواج سفید میکنه واحساس بودن میکنه این همونی میشه که من گفتم لباس مدرنتیه در غالب افکاررررر روبه مدرنیته که پایش سنتی

Jud/Abbot

دختر همیشه خندون
لایک ها
18,120
مشکل مالی که خو یک چیز کاملن روشنی تورم کمبود کار تعدیل نیرو تو همه سازمان های دولتی از یک طرف خرج سنگین زندگیییییی همه ی این عوامل خود به خود طرف رو از خیلی چیزا دوری میکنه وبه چیزایی میبره که نباید ببره

Jud/Abbot

دختر همیشه خندون
لایک ها
18,120
دخترای هفتادیااااا بازم از نظر من خیلی مسایل ومشکلات دارن سعی میکن با نوع سبک لباس های تقلید شدههههههه یا ارایش خاص یا حتی فکرهای خاص مال یک مکتب زمانی خاص بگن اره ماهم هستیم درحالی که هنوز خودشونو نشناختن وتوپله اول گیر کردن ازیک طرف باعث میشه دیگران فکرکنند چرا اینا این طورن یا چرا ان قدر دخترای این زمونه سرکش شدن

Jud/Abbot

دختر همیشه خندون
لایک ها
18,120
درحالی که این دختر به اصلاح سرکش شده میخاد خیلی چیزارو به اثبات برسونه اماااااااااا چون دختر بیشتر ازاین نمیتونه ومهر سکوت بر لباش این دخترا که ارایش مختلف دارن یا تیپاشون به قول بعیا بی حجابی اینا نه بی حجابن نه عقدیی ایناااااااا

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا