1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تریبون آزاد هفته دوم (موضوع : سبک های مختلف موسیقی)

شروع موضوع توسط New_Sense ‏Feb 28, 2015 در انجمن تریبون آزاد

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. Goln@r

Goln@r هیچ....

2,983
    5,827
    12,708
    خب چیز خوبی بود؛ مرسی...
    این یه افتخار نیست و هیچ حالت کلاس گذاشتن هم نداره؛ اما من به طور کلی آهنگ های فارسی رو گوش نمیدم،
    از ایرانی ها ، توی سبک پاپ گوگوش به نظر من از همه یه سر و گردن بالاتر هست ؛ صدای قشنگ و متن و آهنگ انتخاب شده ی آهنگ هاش یه جوری گلچین شده هستن انگار....
    و رپ هم یاس خب خوبه؛ جاستینا؛ چون حرفش از یاس بهتر و حق تر هست باز هم...
    من سنتی گوش نمیدم اما خب حالتی که توی آلبوم جدید همایون شجریان هست رو دوست دارم...

سبک پاپ خارجی؛ می تونیم خیلی ها رو انتخاب کنیم؛ و این یه انتخاب و نظر شخصی هست برای من: adele صدای خوبی داره و هیچ چیز مزخرفی هم توی آهنگ هاش گفته نمیشه؛ rihanna هم صدای قشنگی داره اگه از آهنگ های جلفی که 99 درصد مواقع خونده فاکتور بگیریم ایشون R&B و hip hop هم کار می کنه ولی به طور کلی پاپ رده بندی میشه)
    ... taylor swift می تونه دقیقا احساسات دخترانه رو توصیف کنه و این که ان قدر توی آهنگ هاش رو راست هست با همه رو دوست دارم؛ (نظر شخصی منه دوستان)
    rap که خب Eminem، باز هم چون من می تونم با مساعلی که بیان می کنه ارتباط برقرار کنم و لحن خشن و تندش رو دوست دارم...
    خب از اینجا به بعد باید بگم که دیگه توی گفتن سبک ها خوب نیستم و فقط خواننده ها رو میگم:
    System of a down که خودم تازه کارم توی گوش دادن بهشون اما لحن و صدا ی خوبی دارن؛ موسیقی کاملی هم به نظر می رسه و مفهوم توی همه ی آهنگ هاش هست و معمولا ادم فقط با ترجمه نمی فهمه چی می خوان بگن دقیقا
    anathema: لحن آروم و احساسی و البته قبلا از اون خشن هایی که میگین می خوندن anyway حالا! به طور کلی همون دلیل اولی و موسیقی لطیفشون
    (بقیه رو میام میگم بعدا، ادامه داره)

M.G.Captain و Mariツ از این پست تشکر کرده اند.
  2. Quf

Quf

154
    461
    6,321
    رپ... اونم فقط "مــلتفت"
    به نظرم کامل ترین و بهترین گروه رپ، البته تو رپــفارس...
    چون تو همه ی سبک های رپ کار کرده، از اجتماعی بگیر تا گنگ و خالطوربازی!!!

"علی قــــافــ"
    بــهرام
    اشکان فــدایی
    سروش هیچکس
    مهدیار آقاجانی

عــبـاس :35::35:

M.G.Captain، ΛŁФЛΞ و Mariツ از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. Mariツ

Mariツ وقتی خودت در خود گرفتاری هر گونه یِ زنجیر یعنی هیچ

1,617
    4,460
    28,740
    پاپ خواننده های مختلف گوش می دم ولی ستاره های پاپ: به نظر من ابی و گوگوش و بعضی آهنگا هم داریوش و شادمهر و ویگن ( فقط آهنگ مرا ببوس...) هستن
    رپ: یاس
    کارای رضا یزدانی تو فضای نوستالوژیک و عاشقانه و فان رو دوست دارم بیشتر به خاطر ترانه هاش (مخصوصا ترانه های اندیشه فولادوند) و نوای گیتارش
    سنتی: موسیقی (بی کلام) سنتی رو می بیشتر می پسندم یا آهنگای خیلی قدیمی رو
    سمفونی ام 4فصل ویوالدی ؛ سونات مهتاب بتهوون خیلی آرامش داره! خارجی هم آهنگایی که آروم و با متن خوب باشه ، پراکنده و بیشتر تو سبک پاپ گوش می دم!

Goln@r و M.G.Captain از این پست تشکر کرده اند.
  4. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431
    خوشحالم که تریبون آزاد با حجم گسترده ای از نظرات روبرو بوده و بازم جای شکرش باقیه . قبل از اینکه یادم بره طبق قانون که اول هفته ذکر کردم این موضوع امشب باید بسته بشه .

و تا آخر امشب فرصت دارید که نظراتتون رو بگید .

در مورد اینکه صحبت محمد عزیز که تو هر سبک چه خواننده ای

من اونچنان زیرمجموعه سبکای موسیقی آشنایی ندارم ولی در حد اونچیزایی که میدونم رو میگم .

خواننده های زیادی هستن و من به شخصه واسه هر سبک نمیتونم بگم 1 دونه خواننده .

در پاپ (مرد) : ابی و داریوش و معین

در پاپ اعتراضی : فرهاد و فریدون و کوروش یغمایی

در پاپ (زن) : هایده و گوگوش و دلکش

پاپ داخل ایران : رضا صادقی و محسن چاووشی و احسان خواجه امیری

خواننده های گروهی : چارتار و رستاک و پالت

در رپ : بهرام و یاس و هیچکس

در تلفیق چند سبک : شاهین نجفی و محسن نامجو

در سنتی : شجریان و ناظری و سالار عقیلی

در لایت و بی کلام : موزارت و یانی و ونجلیس

آهنگسازهای فیلم ها : استاد بزرگ انیو موریکونه و جری گلد اسمیت و جان ویلیامز

آهنگسازهای فیلم ها در ایران : محمدرضا علیقلی و مجید انتظامی

آهنگسازهای ایرانی : فرید زلاند و اسفندیار منفرد زاده و سیاوش قمیشی

خواننده های خارجی بدون در نظر گرفتن سبکاشون : آوریل و پینک فلوید و لینکین پارک

فعلان اینا تو ذهنم بود خواننده های قدیمی هم تا دلتون بخواد هست ولی من فاکتور گرفتم .

Mariツ، Goln@r، M.G.Captain و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. ΛŁФЛΞ

ΛŁФЛΞ -__see yOu soon__-

8,507
    39,285
    143,127
    ما با موسیقی خارجی کاری نداریم .. مشکل موسیق های داخلیه کـه ضعف های زیادی داره

M.G.Captain از این پست تشکر کرده است.
  6. M.G.Captain

M.G.Captain تو ای خاتون من ؛تن خسته مرا دریاب M&A عضو کادر مدیریت مدیر ارشد

10,776
    29,243
    164,453
    آبجی فاطیمای عزیز منم نگفتم که کاری داشته باشی ! چون هر کاری هم داشته باشیم نمیتونیم در این تاپیک جلوی ادامه ی کار یک خواننده را بگیریم یا اینکه بتونیم کمک به ادامه ی کار یک خواننده کنیم :smile:
    ما فقط قصد داریم در این تاپیک نظراتمون رو در مورد موزیسین ها اعلام کنیم !
    حالا آبجی جان شما اگر دوست نداری بهترین های سبک های خارجی را نام ببری میتونی بهترین های سبک های فارسی رو نام ببری که البته فکر کنم بیشتر اهل سبک های رپ و متال و راک و ... باشی و خیلی اهل سنتی و پاپ و... نباشی
    توی همون سبک هایی که دوست داریشون از هر سبک چند تا خواننده رو نام ببر(یا یکی)

Mary.bg، ΛŁФЛΞ و Mariツ از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. ΛŁФЛΞ

ΛŁФЛΞ -__see yOu soon__-

8,507
    39,285
    143,127
    رپ : یاس
    پاپ : داریوش و گوگوش جدیدا بهزاد پکس و علی بابا و سوگند عبدالمالکی و تیام

Mary.bg و M.G.Captain از این پست تشکر کرده اند.
  8. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431
    خب خسته نباشید و خدا قوت به همه دوستان عزیزی که در دومین هفته تریبون آزاد شرکت کردن . :22:

همانطور که قول داده بودیم این تریبون آزاد سر 1 هفته باید بسته میشد و امشب این 1 هفته تموم شد .

قول بعدی که داده بودیم این بود که بهترین مشارکت کننده جایزه بدیم و چون مشارکت کننده های خوبی در هفته دوم داشتیم ، تصمیم بر این شد که به 5 نفر اولی که بهترین شراکت رو در بحث داشتند جایزه بدیم . سعی و تلاش شده که هر هفته به مشراکت کننده ای که غیر از کمیت (تعداد نوشتن) به کیفیت نوشته هاش دقت بشه و اینکه در صورتی که تعداد مشارکت کنندگان زیاد بود به مشارکت کننده ای که در هفته قبل مدال نگرفته مدال داده بشه تا هر هفته به تعداد خاصی مدال داده نشه ولی خب دادن به مدال ها بدون هیچ جانبداری شخصی هست و کاملا براساس کیفیت نوشته و وارد بودن به موضوع به کاربر داده میشه .

5 نفر اول منتخب در دومین هفته تریبون آزاد (با موضوع : سبک های مختلف موسیقی)

نفر اول : Goln@r

نفر دوم : M.G.Captain

نفر سوم : A£๏ภє

نفر چهارم : AIDA_SKATER

نفر پنجم : nilz73

در آخر از همه دوستان تشکر میکنم در هفته های بعدی امیدوارم شاهد تریبون آزاد قوی تر و بهتری باشیم .

موفق و پیروز باشید .

(تایپیک بسته شد)

آخرین ویرایش: ‏Mar 7, 2015
    Mary.bg، Niloufar، Goln@r و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.