1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تریبون آزاد هفته دوم (موضوع : سبک های مختلف موسیقی)

شروع موضوع توسط New_Sense ‏Feb 28, 2015 در انجمن تریبون آزاد

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. اره ولی نه هر نوع موسیقی ای

منظورت اینه که اون سبکها رو هم خواننده های ایرانی اسفاده کنن ؟

ΛŁФЛΞ و JOUDIaBot از این پست تشکر کرده اند.
  2. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    اره چراک نه ولی خب نمیش خیلی سخته

ΛŁФЛΞ از این پست تشکر کرده است.
  3. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    بایدسبکهای مختلف موسیقی توایران به هرکئومش ازنظرمن بهاوارزش داد

4. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    به هرکدومش بودجه ایی داد تاازصورت زیرزمینی بودن دربیان وبتون ازادانه کارکن

5. این وزارت ارشادی که من میبینم بزاره همین اهنگها هم پخش شه و همین خواننده ها هم بخونن هنر کردن
    تا میان به یه اهنگ و خواننده مجوز بدن داد یه سری ادم میره هوا که وای اسلام به خطر افتاد جوانها الان میرن جهنم :279:

Goln@r از این پست تشکر کرده است.
  6. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    اره دقیقن این طوره ولی وزارت ارشادبخش موسیقیاش جاهای دیگش هیچ کارن اصل وزیرکل اجازه نمیده همین طورین بخاطرموسیقهایی ک پخش میش دردسردارن

Mariツ و ΛŁФЛΞ از این پست تشکر کرده اند.
  7. Mariツ

Mariツ وقتی خودت در خود گرفتاری هر گونه یِ زنجیر یعنی هیچ

1,617
    4,460
    28,740
    من تا حدودی نظرای بقیه رو خوندم و برام جالب بود. کلا موسیقی کار سخت و درون گرایی هستش که اگه به بهترین شکل بهش پرداخته بشه واقعا تاثیر گذار میشه ولی انقدر آسون گرفته شده الان که کلی خواننده با سبک های مختلف همه جای دنیا هست! من زیاد تو این مورد صاحب نظر نیستم فقط در همین حد که خیلی از پاپ خونا و رپرای ایرانی واقعا موسیقیو به بازی گرفتن حالا یا واسه جلب توجه یا هرچیز دیگه ای اسم نمی برم که سوءتفاهم نشه واسه طرفداراشون...! البته منظورم این نیست که من به بهترین خواننده ها و موسیقی ها گوش می دم! اینکه از آهنگی خوشم بیاد برمی گرده اول به آهنگسازیش و بعد متن و بعدشم خواننده و صداش . البته روحیه آدم تو اون لحظه هم تاثیر داره رو آهنگی که گوش میده!
    هر سبکی هم تو نوع خودش خوبه و من می پسندم خصوصا موسیقی های بی کلام و سنفونی های 4 فصل ویوالدی که واقعا زنده هستن! درباره ی رپ هم که جدیدا بعد مجاز شدن کار یاس بهش می گن (گفت آواز) که من واقعا نمی فهمم ملاک مجاز بودن چیه تو رسانه های ما و چرا آنقدر رپو بد جلوه دادن و همین که بعد اینهمه تلاش مجاز شده آخرم اسمشو عوض کردن!!!! کلا رسانه هامون رادیو و تلوزیون پیر و بی حوصله دارن با موسیقی برخورد می کنن هم راجع به تکراری بودنشون هم اینکه بیشتر سنتی و پاپ پخش می کنن و هم اینکه معرفی خواننده ها و کاراشون واقعا ضعیفه! راک هم به نظرم سبک خوبیه و نوای گیتار الکتریک و آگوستیک برعکس هیجان و صدای زیری که دارن خیلی احساسی تر و غمگین تر هستن!

Goln@r، ΛŁФЛΞ و JOUDIaBot از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. ΛŁФЛΞ

ΛŁФЛΞ -__see yOu soon__-

8,507
    39,285
    143,127
    موسیقی یه چیزه فراگیره کـ خود انسان ها به دنبالش میرن و و رسانه ایران به دلیل اسلام کم به موسیقی میپردازه و این کار کاملا اشتباه و متاسفانه همه چیز انسان به چشمش بجای اینکه به عقلش باشه
    موسیقی اسلامی § دیدگاه اسلام به موسیقی
    در میان فقهای اسلام کسانی مانند شهاب‌الدین الهیثمی و ابن ابی‌الدنیا بوده‌اند که موسیقی را یکسره لهو و لعب می‌دانستند و آن را مکروه یا حرام تلقی می‌نمودند. فارابی معتقد بود که موسیقی نمی‌تواند هرگونه حالت روحی یا هر نوع شور و هیجانی را در شخص برانگیزد. ابن زیله نیز معتقد بود که موسیقی می‌تواند شخص را به ارتکاب عمل گناه بکشاند. با این حال، ابوحامد محمد غزالی، موسیقی و سماع را جایز دانسته است. از آن‌جا که دامنه تمدن اسلامی جز عربستان کشورهای بسیاری از جمله مصر، ایران، هند و آفریقا را دربرمی‌گرفت، موسیقی اسلامی نیز با تنوع و گوناگونی روبه‌رو بوده است.

Goln@r و Mariツ از این پست تشکر کرده اند.
  9. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    اره خو گفته بودن هرکی گوش بده حرام من زیادشنیدم میگگن چون ازحالت طبیعی انسانوخارج میکنه گناه

Mariツ، Goln@r و ΛŁФЛΞ از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. ΛŁФЛΞ

ΛŁФЛΞ -__see yOu soon__-

8,507
    39,285
    143,127
    از نظر من موسیقی ای کـ آدم تحریکـ کنه حرامه ..

Mariツ از این پست تشکر کرده است.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.