1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تریبون آزاد هفته دوم (موضوع : سبک های مختلف موسیقی)

شروع موضوع توسط New_Sense ‏Feb 28, 2015 در انجمن تریبون آزاد

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    یک، موسیقی، میتونه، نشون، دهندی، فرهن، هرملت، باشه،

M.G.Captain، Mariツ، setareh و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    میتونه، حرقها، ملت، ظاهر، باطنم، اشکارکنه

M.G.Captain، Mariツ، setareh و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. فرهنگ هم ربط داره....زیاده!!!
    ولی بیشتر فرهنگی هسش ک ب خورد ما میدن...نه اونچیزی ک واقعا هست...
    البته شایدم باشه این فرهنگ واقعا!!ولی فقط برا ی گروه و مکان خاص ب اسم هالیوود ....

بحث پیچیده ای هسش!!باید همه نظر بدن تا منم بگم

M.G.Captain، setareh و ΛŁФЛΞ از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. بستگی داره...همشون نه!!!
    شاید چشم دارن ب فرهنگ غنی ما ک بهم بریزنش.....
    اگ موسیقی نشون دهنده فرهنگ باشه مسه سنتی اوهوم...ممکنه!!!
    اونم تو شرایط مساوی

5. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    موسیقی، مثل، خیلی، چیزای، دیگ، میتونه، بیانگریک، ملت، باش، بیانگرهمه، چیزش،

Mariツ، setareh و ΛŁФЛΞ از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    مثلن، یک، فردخارجی، میتونه، باگوش، دادن، به، بعصی، موسیقی، ازگذشته، مون، اهدافمون، یاحال، روزمون، باخبرشه، امانه، خیلی

setareh و ΛŁФЛΞ از این پست تشکر کرده اند.
  7. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    البت، بعصیهاتوایران، به، موسیقی، به، عنوان، هنرنگاه، نمیکن، وازش، ابزارسواستفاده، نگاه، میکن

M.G.Captain، Mariツ، setareh و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    ولی، هنوزاون، طورک، موسیقی، جایگاه، خاص، ومحترمی، پیداکنه، توایران، نشده

9. فقط ایران اینجوری نی...تو همه جای دنیا هست!!!
    یجا بیشتر یجا کمتر

10. چرا اینجا کسی از کانتری نگفت؟ یعنی سبکیه که کسی دوست نداره؟
    به نظرم ربط به سلیقه ی شخصی داره نه به فرهنگ و سبک زندگی چون یه نفر دوست داره تو اهنگی که گوش میده مثلا از بدی های دنیاش بشنوه یکی میخواد درمورد شکست عشقی ای که تا حالا نچشیدش بشنوه یکی هم کلا دوست داره فقط یه سری کلمات نامفهومو بشنوه در حالیکه چیزی ازش نمیفهمه...
    ربطی هم به مذهب نداره نمیتونیم بگیم که طرف چون مذهبیه کلا اهنگ گوش نمیده یا این سبک اهنگو گوش نمیده

من خودم عاشق سبک کانتریم درصورتی که این سبک از نطر مکان پیدایشش کیلومترها با من فاصله داره ولی من دوستش دارم چون یه موسیقیه که متنش تقریبا مثل یه داستانه داره یه چیزیو روایت میکنه نه اینکه مثل پاپ یه چیزیو فقط تکرار کنه ولی درعین حال من از سبکهای ایرانی فقط سنتی گوش میدم( خیلی بهم میان نه؟:35: ) اونم چون شعرهایی که استفاده میشه چون مال خود ایرانیاست غنیه اگه داره از عشق حرف میزنه تو هم میتونی ربطش بدی به عشق زیمنی هم به عشق الهی ولی رپ رو دوست ندارم درصورتی که دوستای دبیرستانم خودشونو کشتن ولی نتونستن منو بهش علاقه مند کنم چون غیر از یاس بقیشون انچنان حرفی واسه حرف زدن ندارن و بعضیاشون دیگه دیدن قبلا همه موضوع های مربوط به عشق و عاشقی و بعضا جامعه گفته شده اومدن تو شعراشون دارن فحش میدن بلکه اهنگشون پر شه یه چی بدن بیرون و سبک بعدی یا بهتر بگم خواننده ی بعدی که من دوست دارم و بازهم کسی تقریبا از سبکش هیچی نگفت سامی یوسفه یعنی همون راک اسلامی را که شاده (با روحیه ماها میخونه)ولی در عین حال یا داره درمورد خدا حرف میزنه یا مشکلای مردم جهان و جوانها همون چیزایی که خیلیامون از اهنگی که داریم گوش میدیم میخوایم ولی تو ایران طرفدارای خیلی کمی داره بین هم سن و سالهای ما که تقریبا طرفداری نداره:279:
    ولی به نظرم ربط به شرایط روحی هر فرد هم داره هر فردی براساس روحیه اون موقعش میره طرف سبک موسیقی که به روحیش بخوره مثلا یکی شکست خورده( هرشکستی) توی اون مرحله از زندگیش دوست داره فقط اهنگ های غمگین گوش کنه

موافقم که هنوز موسیقی توی ایران اون جایگاه اصلیشو نداره و نخواهد پیدا کرد نه تا زمانیکه تلویزیون وقتی اهنگ میزاره جای ساز های مربوطش بیاد گل و بلبل نشون بده:279: یا کلیپ ها ی خواننده ها رو نابود کنه یا رادیو رو اگه دوروزپشت سر هم گوش کنید روز سوم تمام اهنگ های پخش شده توی دو روزقبلیو میتونید بشنوید اصلا نمیتونید اهنگ جدیدی رو بشنوین :279:

نمیدونم چقدر مفید بوده بحثم ولی به هرحال گفتمشون

M.G.Captain، Mariツ، setareh و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.