1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تریبون آزاد هفته دوم (موضوع : سبک های مختلف موسیقی)

شروع موضوع توسط New_Sense ‏Feb 28, 2015 در انجمن تریبون آزاد

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. H@MID

H@MID لطفا.....باش!

1,213
    12,190
    39,310
    رپ اول به نشانه اعتراض بوده ولی الان با سبکای دیگه قاطی شده

ΛŁФЛΞ و JOUDIaBot از این پست تشکر کرده اند.
  2. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    توعرصه کلاسیکم هم فکرنکنم زیادحرفی برای گفتن داشت باشه ایران

ΛŁФЛΞ و H@MID از این پست تشکر کرده اند.
  3. H@MID

H@MID لطفا.....باش!

1,213
    12,190
    39,310
    باشه واسه فردا

ΛŁФЛΞ از این پست تشکر کرده است.
  4. Goln@r

Goln@r هیچ....

2,983
    5,827
    12,663
    دقیقا من هم همین رو میگم... و میگم که اینا الان تو حاشیه است... فرض کن رادیو رو روشن کردی؛ یه خانواده تو ماشین هستن؛ چند نفر از اون خانواده می خوان به یه آهنگ کردی گوش کنن و چند نفر منتظر یه آهنگ پاپ از یه خواننده ی معروف هستن؟
    بخش بزرگیش اقتضای سن هست که نوجوون ها به یه سمت باشن و پیرتر ها به یه سمت ولی در کل خیلی از خود بزرگ تر ها؛ میانسال ها هم اینجوری هستن...

(eminem پس چی؟ نکنه جاز می خونه؟ )
    موسیقی می تونه حتی صدای باد لا ی شاخه های درختان باشه؛ می تونه حتی صدای قطره های آبی باشه که از صخره می چکه... به طور کل به نوای دل پذیر میگن... این نوا می تونه اینایی که گفتم باشه؛ می تونه رپ باشه می تونه متال باشه ^_^ بعله

کز گفته ی تو جهان شود پر

دقیقا! یه نفر دیگه هم اشاره کرد چون فکر می کنن کلاس داره که از چیز هایی که خیلی از آدم ها ندیدن تو عمرشون و نه خواهند دید صحبت بشه توی موسیقی...

شما که نظر میدین آدم می مونه... یه کم توی خود نقل خود موافقت کردم با شما... ببخشید :smile:

ΛŁФЛΞ و H@MID از این پست تشکر کرده اند.
  5. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    نه، موسیقی، محلی، هنوزمیون، نسل، جدیدرایج، خیلی، ازنسلهای، جون، موسیقی، محلی، نسل، خودشون، دوستدارن

6. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    من، میگم، بایدپایه، گداری، بشه، سبکهای، دیگ، هم، رایج، بشه، موسیقی

7. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431

( البته به غیر استثناهایی که نمیشه گفت موسیقی میشه گفت یه جریان موسیقیایی) میشه در این مورد توضیح بیشتری بدین؟

در واقع موسیقی یک نماد هست یک آلتی که توی همه مفاهیم اجتماعی نمود پیدا میکنه اگر موسیقی رو به غیر از مفاهیمی که آرامش دهنده نباشه و باعث به وجود اومدن یه چیز فراتر از تصورات ما باشه . میشه گفت این موسیقی به کمال نرسیده شاید مثل موسیقی هایی که در بعضی از سبکهای بلک متال باعث میشه جوانان به سمت خودکشی و مرگ کشیده بشن و یا موسیقی جنگ های صلیبی که در اصل ذات موسیقی رو به انحراف میکشونن چون در واقع انرژی که از موسیقی شما دریافت میکنی باید به رشد و شکوفایی برسه یعنی باعث شه انسان به زندگی امیدوار تر شه (البته منظور من رو بد برداشت نکنید موسیقی های غمگین و دپرس کننده و ...نمیگم) .
    وقتی از موسیقی به عنوان چیزی غیر از معنای موسیقی استفاده بشه که باعث از همپاشیدگی روابط های انسانها و جنگ و جدل و مرگ و نامیدی بشه به نظر من میشه گفت این یه جریان موسیقیایی هست .( دقیقا مثل ابزار انرژی هسته ای که در تقابل به ذات انسانی برای کمک به انسانها ساخته نشه و برای کشتار جمعی به وجود بیاد)

ΛŁФЛΞ و Goln@r از این پست تشکر کرده اند.
  8. ΛŁФЛΞ

ΛŁФЛΞ -__see yOu soon__-

8,507
    39,285
    143,127
    موسیقیه بی کلام یکی از تاثیر گذارترین چیزیه کـ روح و روان فردو مورد تاثیر قرار میده
    و نوع دیگر موسیقی ها هم همینطور
    درست با نظر ناظممون
    ....
    پس ما باید با توجه به روحیاتمون به هر موسیقیه گوش نکنیم ..
    موسیقی انواع و اقسام داره
    سنتی کـ از دیرباز با موسیقی ایران آمیخته شده
    محلی موسیقی ای که نسل جوون ما اهمیتی نسبت بهش نداره
    رپ کـ آمیخته شده با اراجیف و طرفداران زیادی داره
    و ...
    مشکل ما مشکلات جامعه اس کـ موسقی شادی کـ گذشتگانما گوش میدادن بـ موسیقی هایی کـ پر از یاس و ناامیدی و غمگین تبدیل شده الانم هست ولی اکثر به غمگین تبدیل شده
    حالا دور از فرهنگ کـ بحثش خیلی زیاده ما هیچ شناختی از خویش و فرهنگ و ملیت نداریم کـه با این مشکلات مواجه میشیم

Goln@r و New_Sense از این پست تشکر کرده اند.
  9. Goln@r

Goln@r هیچ....

2,983
    5,827
    12,663
    تریبون آزاد هست دیگه؛ با اجازه...
    ببخشید؛ من نظر خودم رو گفتم ببخشید که بی ربط و پراکنده است

شاید چون الان یاس و نا امیدی چیز هست که پیدا میشه و دیگه خبری از اون شادی های گذشته نیست؟

10. ΛŁФЛΞ

ΛŁФЛΞ -__see yOu soon__-

8,507
    39,285
    143,127
    منظورتونو متوجه نشدم

Goln@r از این پست تشکر کرده است.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.