1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تریبون آزاد (دهه 70دی ها)

شروع موضوع توسط barfi ‏Jan 20, 2015 در انجمن تریبون آزاد

1. آخ آخ گفتی.....
    بزنم تو دهنه آموزش پروش بیخودمون -_-

Negin189، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───، setareh و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. ★ سونامی ★

★ سونامی ★ منم یکی از اون 1000 تام

3,071
    9,231
    1,845
    اسم بده جنازه تحویل بگیر :35::23:

M.G.Captain، Negin189، barfi و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. setareh

setareh ღشرمنده دستای پینه بسته پدرممღ

10,641
    63,408
    88,247
    من با اندی موافقمممممممممممممممممم

4. ★ سونامی ★

★ سونامی ★ منم یکی از اون 1000 تام

3,071
    9,231
    1,845
    نظر من اینه درباره ی حجاب هم واسه دخترا هم پسرا بحرفیم
    :shifty:

5. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,502
    24,598
    62,664
    بحث میتونه بر سر سیستم اموزشی هم باشه
    مشکلات و ... مدارس و دانشگاه ها

6. •KOSAR•

•KOSAR• Lady Of Autumn

2,451
    13,438
    5,966
    AdminAdmin
    barfibarfi New_SenseNew_Sense

میگم من خیلی فسفر سوزوندم به این نتیجه رسیدم که چطوره درمورد اهمیت من (اعم ازخوشگلی و وجود پروجودم :35: ) نسبت به جامعه صحبت و مذاکره کنیم چطوره؟ :35::35:
    نه جدا فاطمه و بهراد خوشم اومد از این ایده واقعا لازمه برامون! من میگم یه بحث جنجالی راه بندازیم مثلا بیایم درمورد نحوه استفاده درست از امکاناتمون رو زیرذره بین بزاریم..مثلا همین گوشی و کامپیوترکه همه دارن ولی طرز استفادشو بلد نیستن...یا بیاین خودمون وبیه رو به چالش بکشیم که چطور بی شعور نباشیم و به عقاید بقیه احترام بزاریم وفرهنگ مناسبی ایجاد کنیم...یا بحث کنیم که چرا ملت ایران انقد دوست دارن تو زندگی خصوصی همدیگه سرک بکشن...میتونیم بحث کنیم که چرا هیچی سرجاش نیست؟چرا مثلا دانشگاه ومدرسه جایی برای علم آموزی نیست...باورکنین ایده و چالش برابحث خیلی زیاده و منم خوراکمه اینجور چیزا..هرچی باشه من پایتونم :16:

امابه هرحال موضوع مهمتری از نقش من در جامعه وجود نداره:35::35::35:

7. •KOSAR•

•KOSAR• Lady Of Autumn

2,451
    13,438
    5,966
    البته باید برا این حث یه پست دیگه بزنیم که اسپم نکنن بچه ها وفقط حرفای مفید توش بزنیم

8. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,502
    24,598
    62,664
    جلوتر هم گفتم
    این ایده قبلا تو مدیریت داده شده بود، قرار بود که بعد امتحانات راه بندازیم که شکر خدا افتاد، البته یه ذره یهویی که نشد خوب برنامه ریزی کنیم
    ولی به عنوان اعضای جوان کشور و به خصوص ده هفتادیا که یا دانشجو هستن یا در شرف دانشجو شدن همچین چالشی خیلی پر اهمیت هست
    شخصا خیلی دوست دارم فضای سایت رو بعد از مدت ها به سمت بحث ها و چالش های روز بکشیم تا صدای هفتادیا شنیده بشه
    به هر حال کم نیستیم، نزدیک 40 هزار نفر که مطمئنا وقتی این چالش ها راه اندازی بشه اعضای فعال به مراتب بیشتر هم میشه، اصلا شاید اتفاقا غیر قابل پیش بینی افتاد، شاید تو این ممکلت بی در و پیکر کسی پیدا شد بخواد به حرفای این جونا و نسل اینده ساز گوش بده
    خیلی اتفاقات خوب و بد میتونه بیوفته
    ولی شرایطی داره
    اینکه کسایی که بحث میکنن جنبه شنیدن انتقاد نسبت به نظر خودشون رو داشته باشن
    و یا زود از کوره در نرن و شروع به حاشیه کشیدن بحث و فحاشی نکنن (این مورد در مورد دهه خودمون زیاد دیده میشه)
    به هر حال خیلی خوب میشه قبل از اینکه بحث هارو شروع کنیم ،حداقل تا زمان انتخاب موضوع اول، تدابیری برای این موارد اندیشده بشه تا موردی پیش نیاد و بحث ها خوب به سر انجام برسه بلکه اثر مثبتی داشت تا به جاهای خوب خوب رسیدیم

9. •KOSAR•

•KOSAR• Lady Of Autumn

2,451
    13,438
    5,966
    اینکه یده کی بوده دیگه بحثش تموم شد!مهم اینه که عملی بشه...خوب اینا که اصلا کاری هستن...اصلا لازمه بحث و بیان عقیده داشتن جنبه کافی هستش که اونم باید تصویب بشه! یکی بیاد فحاشی کنه یا به اجبار بگه حرفش درسته که نمیشه!خب سامان دانشگاه ها هم بحث خیلی خوبی هستن اما به نظرت خوب نیست اول ازخودمون شروع کنیم؟اینکه چطوری باید رفتار کنیم؟توی هرجامعه ای

M.G.Captain، Admin، Negin189 و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. اینکه یه موضوع از جامعه رو مطرح کنیم و جمعا روش تمرکز کنیم و نظراتمونو بگیم خیلی ایده خوبیه. به شرط اینکه این کار درست انجام بشه و نقطه نظرات در چارچوب های تعیین شده، و درست و منطقی و به دور از حب و بغض باشه.
    تفکر سیستمی داشته باشیم.
    موضوعات در مورد مسائل و مشکلات روز کشور و (جهان) باشه، اینطور نباشه که فقط به مسائل داخلی بپردازیم.
    فعلا همین چیزا به ذهنم رسید که بگم.
    باشد که رستگار شویم

M.G.Captain، Admin، Negin189 و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.