1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

ترائوره: با پولي که از ايران در آوردم تاجر شدم!

شروع موضوع توسط girl turk70 ‏May 25, 2012 در انجمن عمومی

1. عيسي ترائوره بازيکن سابق پاس، پرسپوليس و سايپا مهمان ستاد منشور اخلاقي بود.
    خبرآنلاين؛ او به همراه فونيکه سي رفته بود تا درباره پاره اي از مسايل توضيح دهد. عليپور که قبلا گفته بود با اين بازيکن تاجر برخورد مي کند، گويا به دليل فعاليت هاي اين بازيکن در ايران، او را به ستاد منشور اخلاقي دعوت کرده بود. ترائوره پيش از اين جلسه، حرف هاي جالبي درباره کارهاي تجاري اش در ايران زد: «اينکه روزنامه ها نوشتند من در کار روغن موتورم، درست است ولي کار من فقط روغن موتور نيست. هزار تا کار ديگر هم مي کنم! اگر قشنگ برويد پرونده من را ببيند، مي فهميد که من چقدر آدم مهمي هستم. من حتي باعث شدم تا رابطه سياسي دو کشور خوب شود. رئيس جمهور ما با رئيس جمهور ايران دوست شود. من خيلي کارها کردم. دو کشور اگر با هم مچ شدند، به خاطر من بود. حتي تيم ملي مالي را آوردم ايران که بازي برگزار نشد.»
    او خيلي راحت و شفاف مي گويد: «من ايجنت هم هستم. الان کارهاي فونيکه را من مي کنم. در اينجا من بزرگ فونيکه هستم در مالي او بزرگ من!» ترائوره سپس اضافه مي کند: «من از سال اولي که آمدم پرسپوليس وپول خوب گرفتم، بايد پولم را چطور مي فرستادم کشورم؟ اينجا هم که بانک هاي ايران سود زيادي به من نمي دادند. به همين خاطر تصميم گرفتم تا کار تجاري کنم. کلا فک و فاميل ما تجارت مي کنند. يعني اينطوري نيست که من آمدم ايران، تصميم گرفتم که تجارت کنم. همه اعضاي فاميل ما تجارت مي کنند، من با پولي که از ايران در آوردم هم به خانواده ام در مالي کمک کردم و هم اينکه تاجر شدم! من چرا نبايد تجارت کنم، هان؟!»
    عيسي که ديروز لباس عجيب و غريبي هم به تن کرده بود، درباره آن توضيح مي دهد: «اين لباس هاي کشورم است. هميشه آنها را مي پوشم.» فونيکه سي هم که کنارش ايستاده بود، با خنده گفت: «من هم از اين لباس ها دارم و زياد مي پوشم.»

... تنها شما نيستيد که از پول ما تاجر مي شويد!... پول ما دنيا را آباد هم مي کند!... ... :8:

Admin از این پست تشکر کرده است.