1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تجاوز به دختران جوان توسط دو مرد شیطان صفت

شروع موضوع توسط sajjad ‏Aug 27, 2012 در انجمن اخبار حوادث

 1. sajjad

  sajjad

  1,334
  1,420
  363
  رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ جزئیات جنایت سیاه دو پسر شیطان صفت که با طرح دوستی دختران جوان را مورد آزار و اذیت قرار می دادند را تشریح کرد و گفت : خانواده ها باید نظارت کافی بر روی روابط فرزندان خود را داشته باشند.

  سوم دی ماه سال گذشته زن جوانی به همراه مادرش با مراجعه به کلانتری 158 کیانشهر به مأموران گفت : توسط دو سرنشین یک دستگاه خودرو پژو 405 نقره ای مورد آزار و اذیت و همچنین سرقت طلا و جواهرات همراه خود قرار گرفته ام .

  با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور شعبه سوم دادیاری دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

  با ارجاع پرونده به اداره شانزدهم پلیس آگاهی ، شاکی در اظهارات خود به کارآگاهان گفت : یکم دی ماهدر مسیر رفتن به سمت مدرسه بودم که یک دستگاه خودرو ماکسیما سفید رنگ ، با دو سرنشین جوان ، در مقابل پای من توقف کرد .

  یکی
  از سرنشینان آن با طرح این موضوع که قصد آشنایی با مرا دارد ، خواهش کرد تا شماره تلفن همراهش را دریافت کنم . پس از رد و بدل شدن شماره های تماس ، در حدود ساعت 20 و 30 دقیقه همان روز این جوان که در اولین برخورد خود را سیاوش معرفی کرده بود ، با معرفی خود به نام کامران ، با من برای فردای آن روز قرار ملاقات گذاشت .

  ساعت 18 و 30 دقیقه فردای آن روز ، در خیابان نیروی هوایی ، کامران به همراه همان جوانی که روز گذشته راننده ماکسیما بود ، با یک دستگاه خودرو پژو 405 نقره ای با شیشه های دودی و یک نشان خارجی نایک بر روی شیشه عقب خودرو بر سر قرار حاضر شد . کامران ، راننده پژو 405 را به نام امیر و به عنوان پسرعمه خود معرفی کرد .

  در زمان حرکت ماشین و در حالیکه کامران در صندلی عقب ماشین در کنار من نشسته بود ، امیر به سمت تهرانپارس و از آنجا به سمت لشگرک تغییر مسیر داد . در حالی که می خواستم از راننده پژو درخواست کنم تا به سمت شهر باز گردد ، ناگهان کامران ضمن ضرب و شتم به سمت من حمله ور شد و قصد داشت تا با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار دهد که در برابر او مقاومت کردم .


  وی افزود : ناگهان ماشین در حاشیه جاده که کاملا خاکی بود توقف کرد و امیر نیز به کمک کامران آمد و ... به هیچ عنوان قادر به توضیح آن لحظات نیستم و همه چیز شبیه یک کابوس بود . در حالیکه ماشین دوباره شروع به حرکت کرده و این بار کامران به عنوان راننده در پشت فرمان ماشین نشسته بود ، امیر طلا و جواهراتم شامل یک جفت گوشواره ، یک رشته زنجیر و پلاک ، یک رشته دستبند و همچنین گوشی تلفن همراهم را سرقت کرد و مرا در منطقه کیانشهر از ماشین پیاده و هر دو نفر به سرعت از محل متواری شدند .

  پس از پیاده شدن از ماشین ، زمانیکه قصد یادداشت شماره پلاک خودرو پژو 405 را داشتم متوجه شدم که آن دو نفر با طرح و نقشه مرا سوار ماشین کرده اند چرا که شماره پلاک ماشین قابل شناسایی نبود و روی آن پوشانده شده بود . کامران جوانی میانه اندام و حدودا 25 ساله و امیر نیز حدودا 30 ساله ، چاق ، قد متوسط و سری نیمه تاس داشت .


  در ادامه و با توجه به اظهارات شاکی پرونده ، کارآگاهان اقدام به چهره نگاری تصاویر دو سرنشین خودرو پژو 405 کردند و تصاویر اولیه آنها در اختیار کارآگاهان قرار گرفت .

  با توجه به شیوه و شگرد متهمان در سرقت طلا و جواهرات دختر جوان ، کارآگاهان با نظر گرفتن این فرضیه که متهمان به احتمال فراوان از مجرمان سابقه دار در زمینه زورگیری هستند به بررسی دقیق بانک اطلاعات مجرمان به ویژه در زمینه زورگیری و سرقت های به عنف پرداخته و در تطبیق تصاویر متهمان با تصاویر به دست آمده از چهره نگاری ، موفق به شناسایی یکی از مجرمان سابقه دار به نام "محمد . ق" 27 ساله در زمینه سرقت به عنف و زورگیری شدند .

  محمد . ق یکی از مجرمان سابقه داری است که پیش از این و به همراه دو نفر دیگر ، در سال 1389 به اتهام زورگیری و حمل سلاح سرد توسط کلانتری 118 ستارخان دستگیر و جهت انجام تحقیقات و شناسایی جرایم ارتکابی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته بود .

  با شناسایی "محمد . ق"، تصاویر وی بلافاصله توسط شاکی مورد شناسایی قرار گرفت . شاکی پرونده پس از شناسایی دقیق "محمد . ق"به کارآگاهان گفت : این شخص همان راننده خودروهای ماکسیما و پژو 405 است و کامران او را به نام امیر و پسرعمه خود معرفی کرده بود.

  با شناسایی محمد . ق به عنوان یکی از متهمان پرونده ، کارآگاهان اداره شانزدهم موفق به شناسایی محل سکونت وی در خیابان آهنگ شدند . در تحقیقات نامحسوس پلیسی ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که محمد . ق به تازگی اقدام به تغییر خودرو پژو 405 کرده و پس از فروش خودرو 405 نقره ای ، یک دستگاه خودرو پژو پرشیا سفید رنگ خریداری و در حال حاضر در اختیار دارد که خودرو جدید نیز به مانند خودرو پژو 405 دارای شیشه های دودی است .

  با توجه به نتایج بدست آمده از تحقیقات پلیسی و احتمال ارتکاب جرایم مشابه دیگر این بار با استفاده از خودرو پرشیا سفید رنگ در شرایطی که مخفیگاه متهم به صورت نامحسوس تحت مراقبت قرار داشت ، کارآگاهان به بررسی شکایت های مشابه در خصوص آزار و اذیت و سرقت های به عنف پرداخته و در بررسی های خود موفق به شناسایی زن جوانی شدند که توسط دو سرنشین یک پرشیا سفید رنگ مورد آزار و اذیت و سرقت طلا و جواهرات قرار گرفته بود .

  با دعوت از شاکی پرونده اخیر ، این زن جوان بلافاصله تصویر محمد . ق را به عنوان راننده پرشیا سفید رنگ مورد شناسایی قرار داد و زمانیکه تصاویر چهره نگاری شده کامران نیز در برابرش قرار گرفت ، کامران نیز به عنوان همدست محمد مورد شناسایی قرار گرفت و صراحتا اعلام کرد : این دو نفر ، با تهدید چاقو و گاز اشک آور مرا مورد آزار و اذیت قرار داده و پس از سرقت طلا و جواهرات و گوشی تلفن همراه ، مرا در جاده تلو رها و متواری شدند . در جاده تلو و به کمک یک زن و شوهر جوان توانستم خود را به کلانتری برسانم .

  508b938ff636cfd14726e36ad30244d1.
  سرانجام ساعت هفت صبح 24 مرداد ، کارآگاهان اداره شانزدهم "محمد . ق"را در زمان خروج از مخفیگاهش و در حین سوار شدن به خودرو پرشیا سفید رنگ دستگیر و به اداره شانزدهم منتقل کردند .

  همزمان با انتقال متهم به اداره شانزدهم ، از شکات پرونده نیز جهت مواجهه حضوری دعوت به عمل آمده و در شرایطی که متهم در اظهارات اولیه خود منکر هرگونه ارتکاب جرمی شده بود ، با حضور شکات پرونده و مواجهه حضوری با آنها به ناچار لب به اعتراف گشود و ضمن اعتراف صریح به زورگیری های همراه با آزار و اذیت شکات پرونده ، هویت دقیق همدست خود به نام "کامران . الف" 24 ساله معرفی کرد .

  "محمد . ق"در ادامه تحقیقات ، در خصوص مخفیگاه کامران به کارآگاهان گفت :کامران بلامکان است و شب ها در خانه تعدادی از دوستان خود استراحت می کند .

  با بهره گیری از اطلاعات بدست آمده از محمد . ق و شیوه و شگردهای پلیسی ، کارآگاهان موفق به شناسایی دقیق مخفیگاه متهم شدند. ساعت 9 صبح همان روز و زمانیکه کارآگاهان اداره شانزدهم پس از اخذ دستور قضایی قصد ورود به مخفیگاه متهم را داشتند ، کامران که متوجه حضور آنها در محل شده بود ، قصد داشت تا از طریق پنجره مشرف به خیابان از محل متواری شود که قبل از هرگونه اقدام برای فرار ، توسط کارآگاهان دستگیر شد .

  با دستگیری و انتقال کامران به اداره شانزدهم ، با وجود مواجهه حضوری با شکات پرونده وی همچنان مدعی بیگناهی شد تا آنکه پس از اطلاع از اعترافات صریح محمد . ق و مواجهه حضوری با همدست خود ، به ناچار لب به اعتراف گشود و به فریب دختران جوان ، آزار و اذیت و همچنین سرقت های به عنف از آنها اعتراف کرد و صراحتا اعتراف کرد که به همراه محمد و پس از طرح دوستی و آشنایی با دختران جوان و جلب اعتماد آنها ، اقدام به ارتکاب دیگر جرایم خود کرده است .

  هشدار جدی پلیس
  سرهنگ عباسعلی محمدیان در ادامه اعلام این خبر با اشاره به سوء استفاده مجرمان بویژه مجرمان سابقه دار از رفتارهای پرخطر برخی جوانان و نوجوان در ارتکاب جرایمشان گفت : یکی از اهداف پلیس آگاهی از اطلاع رسانی عملکرد یگان های خود ، ارائه هشدارهای لازم به اعضای خانواده ها در خصوص مراقبت از اعضای جوان خانواده و همچنین پرهیز این افراد از انجام برخی رفتارهای پرخطر اجتماعی است که در بسیاری از موارد مجرمان و افراد فرصت طلب با سوء استفاده از همین رفتارهای پرخطر به ظاهر کم اهمیت و بی توجهی افراد به هشدارها و اطلاع رسانی های انجام شده از سوی پلیس ، اقدام به ارتکاب جرایم خود می کنند.

  رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد : متاسفانه هراز چند گاهی پرونده ای با موضوع «روابط خیابانی» و «دوستی های اینترنتی» در پلیس آگاهی تشکیل می شود که در اغلب آنها شهروندان دچار خسارت هایی شده اند. جوانان و نوجوانان نباید به اشخاص غریبه اعتماد کنند و در ذهن خود دوستی های خیابانی و اینترنتی را مبنا و زمینه ای محکم برای تشکیل خانواده بدانند.

  اگر جوانی واقعاً قصد ازدواج دارد و به دنبال تشکیل خانواده است، پنهان کاری بی معناست. اگر هرگونه رابطه و تداوم آن زیر نظر خانواده ها و با کسب مشاوره از افراد ذی صلاح انجام شود، به حتم تبعات ناخوشاید آن برطرف خواهد شد.
  خانواده ها باید بدانند که نداشتن کنترل و نظارت بر رفت و آمد و دوستی های فرزندانشان می تواند عواقب سوئی را برای آنها رقم بزند و یک عمر تلاش آن عزیزان را بر باد دهد.نبود ارتباط عاطفی با فرزندان و نداشتن صمیمیت لازم بین اعضای خانواده،باعث پنهانکاری فرزندان و در نهایت ضربه دیدن جوانان و به ویژه دختران می شود.

  وی افزود : در ادامه با اعلام خبر انتشار بدون پوشش تصاویر متهمان پرونده نیز گفت : با توجه به شیوه و شگرد متهمان در ارتکاب جرایم خود و احتمال ارتکاب دیگر جرایم ارتکابی ، دستور انتشار بدون پوشش تصاویر متهمان از سوی مقام قضایی صادر شده است .

  این مقام انتظامی با تأکید بر این موضوع که هویت شکات مراجعه کننده به پلیس آگاهی در تمامی پرونده های در حال رسیدگی و به صورت به ویژه در پرونده هایی با موضوعات پرونده اخیر کاملا محرمانه می باشد ، عنوان داشت : از سایر شکات احتمالی این پرونده دعوت می شود تا در صورت شناسایی متهمان ، بدون داشتن هرگونه نگرانی و ضمن اعتماد کامل به مجموعه پلیس آگاهی به اداره شانزدهم مراجعه و نسبت به طرح شکایت خود از متهمان پرونده اقدام کنند.
   
  nama، کلوچه خانوم، barfi و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
 2. marzieh

  marzieh

  6,019
  4,146
  726
  :cautious::cautious::cautious::cautious:آره یعنی همون
  خوبه باز این شکلک خاک بر سری یه جا به درد خورد :cautious::cautious::cautious::cautious:
   
  کلوچه خانوم از این پست تشکر کرده است.
 3. MOHAMMAD

  MOHAMMAD

  701
  1,874
  451
  عجب ادمهایی پیدا میشه
   
  کلوچه خانوم از این پست تشکر کرده است.
 4. marzieh

  marzieh

  6,019
  4,146
  726
  عمرا اگه تو اینو خونده باشی
   
  کلوچه خانوم از این پست تشکر کرده است.
 5. barfi

  barfi ♡ ftmh ♡ همراه انجمن

  22,450
  61,058
  61,288
  وای...این چه شکلک خاک بر سری هست....................:eeK::eeK::eeK::eeK::eeK:
   
  کلوچه خانوم از این پست تشکر کرده است.
 6. marzieh

  marzieh

  6,019
  4,146
  726
  اره
  :16:
   
  کلوچه خانوم و fs-laki از این پست تشکر کرده اند.
 7. منم تازه کشفش کردم.
   
  کلوچه خانوم و fs-laki از این پست تشکر کرده اند.
 8. mzc

  mzc

  59
  120
  214
  کشفش کردی باید حتما نشون ما هم بدی؟
  مقصر طراح سایته همه رو منحرف می کنه
   
  کلوچه خانوم از این پست تشکر کرده است.
 9. طراح سایت کار خوبی کرده.مسءله اینجاس که بعضی از کاربرا جنبه ندارن.
   
  کلوچه خانوم از این پست تشکر کرده است.