1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تبس: مثلث ایده آل من، با بازی در کنار رونی و مسی شکل می گیرد، نه رونالدو

شروع موضوع توسط حاجی 7 خط ‏Jun 30, 2013 در انجمن اخبار ورزشی

1. حاجی 7 خط

حاجی 7 خط منتظرکدوم خوشی بمونم...دنیامگه چی داشته رو نکرده

4,725
    16,107
    712
    این مهاجم آرژانتینی که به تازگی از منچسترسیتی به یوونتوس پیوست، تاکید کرد که هم تیمی سابقش در منچستریونایتد در لیست مهاجمان مورد علاقه اش جای ندارد.
    سایت گل- کارلوس تبس، مهاجم جدید یوونتوس، اعلام کرد مهاجمانی که رویای بازی در کنار آنها را داشته، وین رونی و لیونل مسی هستند و هرگز به بازی در کنار کریس رونالدو فکر نکرده است.
    این مهاجم آرژانتینی که به تازگی از منچسترسیتی به یوونتوس پیوست، تاکید کرد که هم تیمی سابقش در منچستریونایتد در لیست مهاجمان مورد علاقه اش جای ندارد.
    او در گفتگو با توتو اسپورت، در پاسخ به این سوال که رویای بازی در کنار کدام مهاجمان را داشته، گفت:" مثلث ایده آل من، با بازی در کنار رونی و مسی شکل می گیرد. آنها بازیکنانی هستند که من رویای بازی در کنارشان را دارم، نه رونالدو."
    تبس که در دوران حضورش در منچسترسیتی جنجال های زیادی ایجاد کرد و اختلافات زیادی با روبرتو مانچینی پیدا کرد، به هواداران یوونتوس اطمینان داد که در این تیم دردسری ایجاد نمی کند.
    او در دیدار مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان از رفتن به زمین به عنوان بازیکن ذخیره خودداری کرد و به همین دلیل، برای 5 ماه از این تیم کنار گذاشته شد.
    " از تلویزیون، همه چیز از آنچه واقعا اتفاق افتاد، بدتر به نظر می رسید. وقتی سرمربی تصمیم گرفت که ژکو را از زمین بیرون بکشد و یک مدافع را به زمین بفرستد، من خیلی ناراحتم شدم.
    اما کسی که بیشتر عصبانی بود، ژکو بود که شروع کرد به زبان بوسنایی به مانچینی فحش دادن. مانچینی هم به ایتالیایی جوابش را می داد؛ واقعا صحنه سوررئالی بود.
    من شروع به صحبت با سابالتا کردم و وقتی مانچینی برگشت و دید که من روی نیمکت هستم، عصبانی شد. در حالی که عصبانیت اصلی او به خاطر درگیری اش با ژکو بود.
    در ابتدای دوران حضورم در انگلیس، خیلی کله شق بودم. اگر سرمربی من را تعویض می کرد، به او فحش می دادم و توهین می کردم. دیگر اینطور نیستم. یاد گرفته ام که چطور رفتار کنم."
    تبس فصل آینده پیراهن شماره 10 یوونتوس را به تن خواهد کرد.