1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تبریک و چند توصیه محسن رضایی به رییس جمهور یازدهم

شروع موضوع توسط Admin ‏Jun 16, 2013 در انجمن اخبار سیاسی

1. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,514
    24,631
    62,809
    من خودم مخالف سرسخت جلیلی بودم و هستم
    اما از پیروزی روحانی هم اونجوری که باید خوشحال نیستم
    اما خب چون رضایی جامع ترین برنامه رو داشته و گفته این برنامه رو در اختیار روحانی قرار میدم میشه یه امید هایی داشت، البته اگه روحانی کار اجرای برنامه هارو به خود رضایی بده، چون مطمئنا کسی بهتر از رضایی از پس اجرای اون برنامه ها بر نمیاد

barfi 2 و Shiva از این پست تشکر کرده اند.
  2. barfi 2

barfi 2 karbar ekhraji:-D

375
    1,023
    232
    در جهت اینکه سال آینده نگیم صد رحمت به محمود صلوات :35:

Seyed Mahdi از این پست تشکر کرده است.
  3. barfi 2

375
    1,023
    232
    روحانی کسیه که سیاست مدارانه حرف مبزنه و عمل میکنه،اگرم برنامه هاشو در اختیار رضایی قرار نده،سعی میکنه برنامه ها رو کنار هگ جا بده!
    تمام کاندید ها رو هم بهشون پر چ بال میده!
    تا ثابت کنه که با همه دوسته !

Shiva از این پست تشکر کرده است.
  4. Shiva

Shiva

5,462
    12,103
    1,270
    چرا رضایی؟:68:
    ولی به هر حال روحانی گفتش که از تمام کاندید های دیگه برای اینکه این رقابت رو شکل دادن تشکر میکنم و ازشون در سامان دادن ایران یاری می طلبم:biggrin:

barfi 2 از این پست تشکر کرده است.
  5. barfi 2

375
    1,023
    232
    در سامان دادن :24:

Shiva از این پست تشکر کرده است.
  6. Shiva

Shiva

5,462
    12,103
    1,270
    :16:

barfi 2 از این پست تشکر کرده است.
  7. Admin

12,514
    24,631
    62,809
    گفتم که برنامه رضایی کامله
    از حدود یه سال پیش 16000 نخبه از سراسر کشور برای تدوین این برنامه کمک کردن، برنامه های رضایی تا الان بدن نبودن، یه نمونش سند چشم انداز 20 ساله یا همون ایران 1404

اینم یه برنامه کوتاه مدت ولی قوی هست

Shiva و barfi 2 از این پست تشکر کرده اند.
  8. barfi 2

375
    1,023
    232
    آدرس ایمیل منم از این سند چسم انداز سرچسمه میگیره:17:
    F.salehi1404
    :35:

9. Admin

12,514
    24,631
    62,809
    منظورم اجرای برنامه های اقتصادی بود که خود رضایی تو این 1 سال تدوین کرده و گفته در اختیار رئیس جمهور قرار میدم...فک کنم یه سوتفاهمی شد...

Shiva و barfi 2 از این پست تشکر کرده اند.
  10. barfi 2

375
    1,023
    232
    واﮐﻨﺶ ﻫﺎی ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺧﺒﺮ اﻧﺘﺨﺎب ﺣﺴﻦ روﺣﺎﻧﯽ رﯾﯿﺲ ﺟﻤﻬﻮر ﻣﻨﺘﺨﺐ در ﯾﺎزدﻫﻤﯿﻦ دورﻩ اﻧﺘﺨﺎﺑﺎت رﯾﺎﺳﺖ ﺟﻤﻬﻮری در اﯾﺮان ﺳﺎﻋﺎﺗﯽ ﭘﺲ از اﻋﻼم رﺳﻤﯽ ﭘﯿﺮوزی او در اﻧﺘﺨﺎﺑﺎت آﻏﺎز .ﺷﺪﻩ اﺳﺖ

ﺑﻪ ﮔﺰارش ﻋﺼﺮ اﯾﺮان ﮐﺎخ ﺳﻔﯿﺪ ﺑﺎ ﺻﺪور ﺑﯿﺎﻧﯿﻪ ای ﺑﺎ اﺷﺎرﻩ ﺑﻪ اﯾﻨﮑﻪ ﺑﻪ اﻧﺘﺨﺎب ﻣﺮدم اﯾﺮان اﺣﺘﺮام ﻣﯽ ﮔﺬارد ، از ﺣﺴﻦ روﺣﺎﻧﯽ ﺧﻮاﺳﺖ ﺗﺎ از ﻓﺮﺻﺖ ﻣﻮﺟﻮدﺑﺮای ﻓﺮاﻫﻢ ﮐﺮدن آﯾﻨﺪﻩ ای .ﺑﻬﺘﺮ ﺑﺮای ﻣﺮدم اﯾﺮان اﺳﺘﻔﺎدﻩ ﮐﻨﺪ

در اﯾﻦ ﺑﯿﺎﻧﯿﻪ ﺑﺮ ﺧﻮاﺳﺘﻪ دوﻟﺖ واﺷﻨﮕﺘﻦ ﺑﺮای ﻣﺬاﮐﺮﻩ ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ ﺑﺎ دوﻟﺖ اﯾﺮان ﺑﺮ ﺳﺮ .ﻣﻮﺿﻮﻋﺎت ﻣﻮرد اﺧﺘﻼف ﺗﺎﮐﯿﺪ ﺷﺪﻩ اﺳﺖ

وزارت ﺧﺎرﺟﻪ اﻧﮕﻠﯿﺲ ﻫﻢ ﺑﺎ ﺻﺪور ﺑﯿﺎﻧﯿﻪ ای، از روﺣﺎﻧﯽ ﺧﻮاﺳﺘﻪ ﺗﺎ از ﻓﺮﺻﺖ ﻣﻮﺟﻮد ﺑﺮای ﺣﻞ .ﻣﻮﺿﻮﻋﺎت ﻣﻮرد ﻣﻨﺎﻗﺸﻪ اﯾﺮان و ﻏﺮب ﺑﻬﺮﻩ ﺑﺒﺮد

ﻟﻮران ﻓﺎﺑﯿﻮس وزﯾﺮ ﺧﺎرﺟﻪ ﻓﺮاﻧﺴﻪ ﻧﯿﺰ در ﺻﻔﺤﻪ ﺗﻮﯾﯿﺘﺮ ﺧﻮد ﻧﻮﺷﺖ ﮐﻪ ﺑﻪ اﺷﺘﯿﺎق ﻣﺮدم اﯾﺮان ﺑﺮای ﻣﺮدﻣﺴﺎﻻری اﺣﺘﺮام ﻣﯽ ﮔﺬارد. وزﯾﺮ ﺧﺎرﺟﻪ ﻓﺮاﻧﺴﻪ ﻧﯿﺰ آﻣﺎدﮔﯽ ﮐﺸﻮرش ﺑﺮای ﮔﻔﺘﮕﻮ .ﺑﺎ دوﻟﺖ ﺟﺪﯾﺪ اﯾﺮان را ﻣﻮرد ﺗﺎﮐﯿﺪ ﻗﺮار دادﻩ اﺳﺖ

ﮔﻔﺘﻨﯽ اﺳﺖ ﺧﺒﺮ اﻧﺘﺨﺎب ﺣﺴﻦ روﺣﺎﻧﯽ ﺗﺎ ﺣﺪود زﯾﺎدی ﮐﺸﻮرﻫﺎی ﻏﺮﺑﯽ را ﺷﻮﮐﻪ ﮐﺮدﻩ اﺳﺖ ﭼﺮا ﮐﻪ ﭘﯿﺸﺘﺮ در ﺗﺤﻠﯿﻞ ﻫﺎی رﺳﺎﻧﻪ ﻫﺎی ﻏﺮﺑﯽ از روﺣﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﭼﻬﺮﻩ ای ﮐﻪ ﺷﺎﻧﺲ .ﭼﻨﺪاﻧﯽ ﺑﺮای ﭘﯿﺮوزی در اﻧﺘﺨﺎﺑﺎت اﯾﺮان ﻧﺪارد، ﯾﺎد ﻣﯽ ﺷﺪ

Shiva و Admin از این پست تشکر کرده اند.