1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تاپیک فراخوانی برای شرکت در صندلی داغ

شروع موضوع توسط behnam7503 ‏Oct 21, 2013 در انجمن صندلی داغ

1. behnam7503

behnam7503 ناظم انجمن

3,895
    10,884
    1,729
    [Broken External Image]:

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران عزیز انجمن دهه هفتادیها ...

طی صحبت هایی که در کادر مدیریتی انجمن دهه هفتادیها انجام گرفت قرار بر این شد که از این پس هر هفته یک دوره صندلی داغ برگزار شود تا در کنار کار انجمن دهه هفتادیها یک جو صمیمانه نیز به وجود آید ...

[Broken External Image]:

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

اما این امر مستلزم رعایت قوانین از سوی شما کاربران عزیز انجمن دهه هفتادیها هست ...

0550f0cde3c362e8f415df1339e1dbf7._.

قوانین صندلی داغ :

الف) قوانین مربوط به سوال کنندگان

1) در طرح سوالات، قوانین تالار میبایست به طور کامل رعایت شود.

2) سوالاتی که مطرح می شوند نباید حرمت افراد و حریم خصوصی اشخاص را نقض نماید .

3) سوالات خصوصي نيز ميتوان پرسيد ولي جواب دادن يا ندادنشون با خود پاسخ دهنده باشه چون لذت صندلي اينه كه بتوان موارد خصوصي رو هم پرسيد .

4) برای هر مهمان یک تاپیک جداگانه ایجاد خواهد شد که کاربران می توانند سوالات خود را در همان تاپیک در بخش نظرات از مهمان برنامه بپرسند.

5) سوالات نباید به صورت جنگ و جدل یا انتقام یا دوئل یا مسخره کردن یا کشمکش یا ... باشد.

6) کاربران فقط مجاز به پرسیدن سوالات خود هستند و اظهار نظر درباره جوابها و تفسیر گفته های مهمان برنامه مجاز نیست.

نكته : هر كاربري بيشتر از 2 سري سوال اجازه پرسش ندارد (هر سري 10 سوال كه درمجموع 20 سوال مي باشد) اين باعث ميشود سوالات اصولي و مهم و حسابشده پرسيده شوند.

7) سعي كنيد سوالات حالت كليشه اي پيدا نكند و تقريبا به تخصص مهمان صندلي مرتبط باشد.

8) کسانی که قصد پرسیدن سوال رو دارند ابتدا تمام سوالات را بخوانند تا سوال تکراری پرسیده نشود و اگرچنين سوالاتي بود مهمان برنامه عنوان كند قبلا جواب داده شده است .

9) از مطرح نمودن سوالهای تکراری ، بي معني و بي محتوي اجتناب ورزید. این نوع سوالات توسط مدیران تالار ویرایش و حذف میگردد.

ب) قوانین مربوط به ميهمان
    1) مهماني که روی صندلی داغ قرار میگیرد به سوالاتی که توان جوابش را ندارد خط تیره قرار بدهد . (البته تا جایی که امکانش وجود دارد پاسخ بدهد)

2) مهمانان عزیز صندلی داغ هر زمانی که نیاز دارند که تاپیک مربوط به آنها بسته شود ( به دلیل مشغله کاری یا هر دلیل دیگری) تا کاربران سوال جدیدی مطرح نکردند می توانند در خواست خود را به مدیر تالار ارسال نمایند تا نسبت به بستن تاپبک آنها اقدام شود.

3) مهمان برنامه مختار است که هر گونه که دوست دارد (طنز ، کنایه و ... یا رک و پوست کنده) به سوالات پاسخ دهد اما اگر جوابها حدالامکان با واقعیت هم خوانی داشته باشد بهتر است.

4) مهمان هر برنامه می بايست بطور مرتب به تاپبک مربوط به صندلي داغ خود سر بزند و سوالات مطرح شده را پاسخ دهد.

5)مهمان برنامه باید روی دکمه ی نقل قول کلیک کند و جواب ها خود را بنویسد. یا میتواند سؤال ها را در متن پاسخ خود کپی کرده و در سوالات خط کشیده و به آنها جواب بدهید.

6) میهمان صندلی داغ هرکجا که احساس کند سوالاتی جهت دار و با هدف به چالش کشیدن عقاید سیاسی و مذهبی و یا نقد گذشته و سوابقش ارسال شده اند میتواند از پاسخ دادن به آنها خودداری نموده و ضمن اعلام جواب ندادن به سوال ، به سوالات بعدی مراجعه نماید.

587d8e28e0a1e28a81fc91bd58552459._.
    (با تشکرکادر مدیریت انجمن دهه هفتادیها)

کاربران توجه فرمایند از امروز مورخ 1392/10/4 در هر سه دور صندلی داغ به نفر برتر که بیشترین لایک و سوالات و بیشترین بازدید را داشته باشند شارژ 50000ریالی و همینطور به نفر برتر سوال کننده صندلی داغ برگزیده شده هم شارژ 50000 ریالی به عنوان هدیه اهدا خواهد شد .

Sonya، Admin، اترو و 11 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,422
    12,203
    7,272
    لایک داش بهنام...در خدمتیم:243:

+FARHAD+، fatemeh99، ★ سونامی ★ و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. Master اتون که من باشم حاضم بیشینم رو صندلییووو
    ولی بهنام زیادی داغ شه میام پایین بلالت میکنم ها (جنبه طنز داشتا) :35:

من هستم

+FARHAD+، fatemeh99، pouya .1377 و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. •KOSAR•

•KOSAR• Lady Of Autumn

2,451
    13,438
    5,966
    اگه بشه منم هستم:20

5. behnam7503

behnam7503 ناظم انجمن

3,895
    10,884
    1,729
    از شنبه شروع میشه

6. ★SARINA★

★SARINA★ بانوی زمستان:d

11,703
    27,122
    1,447
    بنظر خودم من باید اول از همه بشینم رو صندلی..
    چون چند ماهی میشه که توی اون یکی پست درخواستشو دادم اما هنوز روی صندلی داغ نرفتم..
    از اونجایی که هم کاربر قدیمی ای هستم و هم فعال بنظرم بهتره که منو بزارین روی صندلی داغ:smile:

+FARHAD+، fatemeh99، behnam7503 و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. ★ سونامی ★

★ سونامی ★ منم یکی از اون 1000 تام

3,071
    9,231
    1,845
  8. behnam7503

behnam7503 ناظم انجمن

3,895
    10,884
    1,729
    عزیزی ، ولی شما یک دفعه نشستی رو صندلی :biggrin:

+FARHAD+ و fatemeh99 از این پست تشکر کرده اند.
  9. behnam7503

behnam7503 ناظم انجمن

3,895
    10,884
    1,729
    از فردا صبح تا یک هفته شما رو صندلی داغ می نشینین برای ترکیدن حاظر باش :biggrin:

fatemeh99 و Mr EhSaN از این پست تشکر کرده اند.
  10. ~pegah*~

~pegah*~ بدوتندتر نمی رسی عمرا

1,270
    2,874
    357
    من هستم
    فقط مث سعید جزغاله ام نکنین

fatemeh99 و behnam7503 از این پست تشکر کرده اند.