1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

$$ تاپيك جامع پيگيري مشكلات موبايلي كاربران $$

شروع موضوع توسط Merjhoi ‏Dec 2, 2013 در انجمن اخبار موبایل

1. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,425
    12,223
    7,327
    سلام به همه ي آبجيا و داداشاي گلم
    تو اين تاپيك ميتونين مشكلات خودتون رو در زمينه موبايل و تبلت و سيستم عاملها مطرح كنيد تا رفع بشه...
    در ضمن درخواست نرم افزار يا بازي هم در اين تاپيك ميتونيد ثبت كنيد تا رسیدگی بشه...
    از فرستادن اسپم شديدا خودداري كنيد...
    و فقط وفقط از كليد تشكر استفاده كنيد
    ان شاءالله بتونم كمكتون كنم

به اميد ديدار

پسر بارونی، pouya .1377، ILMAH_68 و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. behnam7503

behnam7503 ناظم انجمن

3,895
    10,884
    1,729
    عالیه اگه مشکل سخت افزاری هم دوستان داشتن به عنوان مثال گوشیهای ضربه خورده یا آب دیده و یا گوشیهایی که مشکل دارن ، برای رفع این مشکلها رو من هم میتوانین حساب باز کنین

پسر بارونی، pouya .1377 و Merjhoi از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. ILMAH_68

ILMAH_68 خدایا شکرت

2,142
    8,277
    2,351
    با سلام اقا من رفتم گوشی رو گرفتم 920 منظورمه حالا میخوام یه آهنگ واسه زنگ خورش بذارم نمیشه چکار کنم؟

pouya .1377 از این پست تشکر کرده است.
  4. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,425
    12,223
    7,327
    برای عوض کردن زنگ گوشی، مسیج، پیغامگیر، ایمیل به :
    Start > Settings > ringtones & sounds
    بروید

در این قسمت play A Sound For میتوانید :
    صدای قرار ملاقات ها
    صدای اطلاع دهنده ها
    صدای دکمه ها
    صدای Lock وزنگ خور گوشی را فعال و غیر فعال کنید.

دوستان عزیز صبر کنید
    هنوز تموم نشده این راه معمولیش بود اما چنانچه از این آهنگ ها خسته شدید و دوست دارد آهنگ دلخواه خود را برای زنگ یا پیام و یا صدای هشدار گوشی انتخاب کنید در این آموزش که در پست بعدی به طور کامل جزئیاتش رو خواهم نوشت شما می توانید آهنگ های خواننده مورد علاقه خود را به عنوان زنگ گوشی مورد استفاده قرار دهید
    در ادامه با ما همراه باشید...عوض کردن آهنگ زنگ گوشی
    برای این کار چندین روش وجود دارد که در اینجا برای راحتی شما دوستان عزیز ساده ترین آن را آموزش می دهم

با فایل منیجر به محل ذخیره آهنگ های خود بر روی گوشی بروید و آهنگی را که می خواهید به عنوان زنگ گوشی استفاده شود را انتخاب کنید .در گوشی من آدرس آهنگ های مورد علاقه ام اینجا است فکر کنم شما هم همین باشد
    My Documents\Zune\Content\0100
    و یا فایل هایی که از طریق بلوتوث دریافت کرده اید
    \My Documents
    بعد از انتخاب آهنگ دلخواه ان را در پوشه ویندوز کپی کنید(آدرس پوشه ویندوز
    Widows\)
    حتما نام و پسوند فایل را یادداشت نماید در ادامه لازم می شودبه عنوان مثال پسوند: mp3 و نام آهنگ 24
    نیمی از کار تمام شد
    با برنامه WP7 Root Tools و یا هر برنامه دیگه ای که می توانید به ریجستری گوشی دسترسی داشته باشید، وارد ریجستری گوشی خود شوید و به قسمت زیر بروید
    Current user\ContorolPanel\Sounds\RingTone0
    (0)صفر است
    Sound را باز کنید و در قسمت value data بعد از ویندوز(Windows\ ahang dlkha.mp3)آهنگ کپی شده در ویندوز همراه با پسوند آهنگ را وارد کنید. ذخیره را بزنید و لازم نیست گوشی را ریست کنید.
    بعد از انجام این کار توی قسمت
    Settings/System نام آهنگ قابل مشاهده است اما از این جلو تر نروید چون دوباره باید همه چیز را تکرار کنید

pouya .1377 و ILMAH_68 از این پست تشکر کرده اند.
  5. Merjhoi

5,425
    12,223
    7,327
    راه حل دیگه:
    گوشی رو به PC وصل کن و صبرکن تا زون باز شه...بعد روی آهنگ دلخواهت کلیک راست کن و Edit رو بزن...وقتیپنجره ی Edit باز شد در قسمتGENRE نوع رو روی Ringtone قرار بده و بعد اهنگ رو سینک کن توی گوشیت....بعد آهنگ خودش به قسمت Custome رینگ تون هامیره....موفق باشی

pouya .1377 و ILMAH_68 از این پست تشکر کرده اند.
  6. ILMAH_68

ILMAH_68 خدایا شکرت

2,142
    8,277
    2,351
    نگرفتم چی گفتی:16:

7. ILMAH_68

ILMAH_68 خدایا شکرت

2,142
    8,277
    2,351
    اصلا آهنگایی که دانلود میکنم یا از طریق بلوتوث میگیرم گزینه واسه رینگ تون نداره اون راه حل دومی رو اصلا نگرفتم چی گفتی یعنی چیزایی که گفتی نیومد و یه چیز دیگه اینکه خیلی برنامه واسه دانلود داره اگه شما میدونید چه برنامه ای خوبه و کاربردی تره بگید همونم دانلود کنم با تشکر فراوان:22:

8. ILMAH_68

ILMAH_68 خدایا شکرت

2,142
    8,277
    2,351
    با سلام اقا مجتبی من ویندوز گوشیمو اپدیت کردم هیچ تغییری نکرد تو سایت گفته بود یه سری چیزایه جدید اضافه میشه چرا اونجوری نشد؟ با تشکر فراوان

9. Merjhoi

5,425
    12,223
    7,327
    به 8.1 آپدیت کردی؟

ILMAH_68 از این پست تشکر کرده است.
  10. ILMAH_68

ILMAH_68 خدایا شکرت

2,142
    8,277
    2,351
    از من 8.0.1012.124 بود الان 8.0.10328.78
    گفته بود این اخرین ورژنی هست که اومده