1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تازه فهمیدم ما ترکا تو خاک ایران چقد تنهاییم .....:(((((

شروع موضوع توسط girl turk70 ‏Aug 12, 2012 در انجمن اخبار حوادث

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. همه دوستام دوس پسرم بچه های نت سامان علی وخیلیلای دگ تو فیس بوک دانشگاهمون تو اینجا زندگی کنی میفهمی من چی میگم واس همون جمع بستم 100 هزار طرفدار میرن ورزشگاه تو شعارشون همه همه

aliturk از این پست تشکر کرده است.
  2. marzieh

marzieh

6,019
    4,019
    551
    ولی ما تو ایران به دنیا اومدیم !!! نه ترکیه همین ترکیه ای که انقدر عاشقشید یه زمان در مقابل ایران ایران هیچی نبود !!!
    اگه اینجوری بخوایید حساب کنید منم باید بگم ایران وطنم نیست !!!!

MHK1372 از این پست تشکر کرده است.
  3. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    جمع نبند ........ تو و سامان و غیره تموم جامعه ترک کشور نیستید ...... منم می تونم ترک های اذربایجانی رو نشونت بدم که از جونشون برای ایران حاضرن مایه بزارن ...... ترک های اصیل با شرفتن این رو یادت باشه ... فکر کردین ما کجا زندگی می کنیم .... من اگه بیشتر از دوستای همشهریم دوست و رفیق توی ارومیه , تبریز , اردبیل , زنجان , قزوین نداشته باشم کمتر هم ندارم .....

راستی ایرانی بودن لیاقت می خواد ....... نژاد آریایی داشتن لیاقت می خواد .....آریایی یعنی شرافت و بزرگی ...... ترک اصیل هم یعنی شرافت و بزرگی ......

marzieh از این پست تشکر کرده است.
  4. راستی ایرانی بودن لیاقت می خواد ....... نژاد آریایی داشتن لیاقت می خواد .....آریایی یعنی شرافت و بزرگی ..[/quote]
    اگ اونجوریه من همون بی شرف بمونم بهتره

5. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    هستین دیگه و تا ابد هم می مونید ...... شما جراتش رو دارید یه روز جمع شید توی یکی از خیابون های تبریز ..... چرا توی فضای مجازی آذربایجان آذربایجان می کنید ....... جراتش رو دارید یه روز برید توی یکی از خیابون های تبریز ..... حاضرم قسم بخورم قبل از همه خود مردم تبریز جلوتون وامیستن .....

شما حتی یه ترک اصیل هم نیستید ... چون یه ترک اصیل شرافتش رو به هیچ قیمت نمی فروشه ... چون ترک اصیل نمک این کشور رو بخوره نمکدونش رو نمی شکنه .. این رو ننگ برای خودش می دونه ......

به قول دوستان تبریزیم آذربایجان سر ایران است ..... سر و بدن جدا از هم نمی تونن زندگی کنن .... این ترک اصیله

MHK1372 و marzieh از این پست تشکر کرده اند.
  6. ما ایرانو دوس داریم کمم شهید ندادیم واس این خاک...توقع زیادیم نداریم کاش همین ایران ایرانی که میگه یه ذره ما ترککا رو ادم حساب میکرد

اینا از خداشونو ما نسلمون ریشه کن شه

7. ما توقعی نداریم به قران وقتی تو خود دانشگاه تبریز دو بار یه سوالو بپرسی استاد فارس تو استان خودت برمیگرده میگه

فک کنم ترکی اره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینجاس که میخوام بشنم گریه کنم که ما ترکارو فقط با جوکایی که ازمون تعریف کردن میشناسن

8. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    تا نیم ساعت پیش شما ایران رو به عنوان کشورتون قبول نداشتین الان شد ایران رو دوست داریم .......

این سفسطه ها و مظلوم نمایی به دردتون نمی خوره ..... انگار همه ایران آباده فقط تبریز و آذربایجان ویرانه ........ آذربایجان از خیلی از استان های ایران آبادتر و آزاد تر هست ... با هر سازی زدید همه رقصیدن ..... من نصف ایران رو گشتم تبریز جز ابادترین شهر های ایران هست .... بهتون توجه شده توقعاتتون بالا رفته ... مردم شهر من پس باید چی بگن ؟؟ مردم شهرهای خراسان جنوبی چی باید بگن , مردم خوزستان با اینکه شریان نفتی و اقتصادی کشوره ولی پر از محرومیته چی بگه ...... سیستان و بلوچستان چی بگه ؟؟

شما خودتون هم نمی دونید چی می خواین ..... اگه می دونستید که زجر نداشت شنیدنش برای آدم ....

شما که می زنی به سینه ات و آذربایجان آذربایجان می کنی ... مردمت دارن زیر خاک جون می دن شما اومدی از بدبختی مردمت سوء استفاده می کنی تا افکار پوچت رو تو بوق و کرنا کنی ... تو اگه واقعا معتقدی ترکی امروز به جای اینکه بیای و از عالم و آدم شکایت کنی از خودت شکایت می کردی که چی کردی برای اون مردم بیچاره زیر اوار و بدون خونه

9. گله کردنم واس ما زیادی میبینن

ما حق نداریم گله کنم اما این فارسا دم به دف کوروش کوروش کردنی هچ نمشه

تا مییایم دهنمونو وا وکنیم تو دهنمو میکوبن

تو از کجا میمدونی شاید کمک نقدی کردیم لازم نیس پاشم برم اهر

10. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    شما حتی نمی تونی درک کنی این جک ها با چه هدفی ساخته یم شه ..... رشتی بدبخت چی بگه ؟؟ کرد بدبخت چی بگه ؟ لری بیچاره چی بگه ؟؟

شما که اینقدر آذربایجان می گی و احتمالا عقاید پانترکیسم هم دارید و افتخار می کنید که از سیاست چیزی حالیتونه یعنی و اقعا نمی دونی این جک ها نه از طرف مردم ایران ساخته می شه بلکه راهی هست برای جدایی اقوام ایران .....

اون وقت اون استاد توی دانشگاه و بین اون همه ترک این حرف رو زد و شما کاری نکردید ؟؟؟ پس حاشا به غیرتتون

marzieh از این پست تشکر کرده است.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.