1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تازه فهمیدم ما ترکا تو خاک ایران چقد تنهاییم .....:(((((

شروع موضوع توسط girl turk70 ‏Aug 12, 2012 در انجمن اخبار حوادث

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. ما حرف همه مردم میزنیم
    نه سنگ معاون اول رئیس جمهور

Admin از این پست تشکر کرده است.
  2. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    بی خیال الن شرایط درستی نیست یه عده دارن زیر آوار می میرن ما بیای بحث کنیم ....
    شما حرف همه مردم رو درباره چی می زنیم ..... حرف کدوم مردم رو می زنید ..... خواسته هاتون رو نگاه کنید تو رو خدا

عزای عمومی اعلام نکردند
    تلویزیون پخشش نکرد
    کمک رسانی اوایل زلزله خیلی ضعیف بود

این حرف منطقیه ؟؟؟

رئیس جمهور چرا دستور کمک رسانی نداده ؟؟؟ تا امروز هیچ کس رو از زیر اوار نجات ندادن یا چادر و غذا پخش نشده بین مردم تا رئیس جمهور دستور بده ؟؟؟

الان رئیس جمهور دستور داده حرف شما سنگ معاون رئیس جمهور نیست ....

شایدم دوست دارید هفتاد میلیون ایرانی بیان تبریز تا بفهمید مردم ایران هم شما رو جز خودشون می دونن .....

3. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,501
    24,596
    62,617
    d1d65207e44b64339a4a43c432492139.
    اصلاً دوس ندارم تو این هیری ویری حرفای نامربوط بگم، ولی بعضی وقتا آدم چیزایی میبنه که تا اعماق وجودش از حرص آتیش میگیره!
    دو تا زلزله بیشتر از شش ریشتر اومده، نزدیک 300 نفر "انسان" فوت کردند، بیشتر از 1500 نفر زخمی شدند، چندین هزار نفر آواره شدند و توی چادر میمونن، چند تا روستا صد در صد تخریب شدن و ..... اونوقت یارو اومده تیتر زده: "رگبار رعد و برق و باران در هفت استان کشور"! آخه ........ (استغفرال...له)
    البتّه متأسفّانه با خوشبختانه، "کیهان"، تنها روزنامه ای بود که در صفحه ی اوّلش هیچ چی از زلزله ننوشته بود. فقط توی صفحه ی حوادثش چند خط نوشته بود که منظورش از نوشتن اونا این بود که بگه "همه چی آرومه....." (فقط استخون چند نفر شکسته)
    دوستانی که در صحت این عکس و مطالب تردید دارند، میتوانند به آدرس kayhannews.ir مراجعه کنند تا به عمق فاجعه پی ببرند.

girl turk70 و aliturk از این پست تشکر کرده اند.
  4. من حرف مردم ایرانو نمیزنم بهتره خوب ببینی مساله فقط زلزله الان نیست

5. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,501
    24,596
    62,617
    خبری از رهبر مستضعفان جهان نیست!

girl turk70 و aliturk از این پست تشکر کرده اند.
  6. marzieh

marzieh

6,019
    4,019
    551
    من دیگه با سست بودن خونه ها و این جور چیزا کاری ندارم !!! ولی اینو مطمئنم اگه همچین اتفاقی تو تهران بیفته هیچ کس زنده نمیمونه همون برج میلاد اگه خراب بشه میدونی چه فاجعه ای میشه تو تهران پر از برج و ساختمان های بلنده اگه زلزله بیاد که مناطق پایین تهران کلا نابود میشه و مانطق بالا هم به خاطر برج های بلند و ساختمان ها نابود میشه !!!
    بعدشم الان عمق نگرانی تو اینه که چرا صدا و سیما 1بار اعلام کرد زلزله اومده یا 100بار اعلام کرد به قول ایلیا یه عده از هم وطنای ما دارن با مرگ دست و پنجه نرم میکنن بعد تو میای میگی کسی به ما توجه نمیکنه مارو مسخره میکنین به نظرت این حرفایی که زدی الان موقعش بود طوری رفتار میکنی که ادم حس میکنه یه عقده بزرگ تو دلت داری و همش دنبال یه موقعیت بودی که اونو سر بقیه خالی کنی !!!!

Acontius از این پست تشکر کرده است.
  7. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    یک بانوی ورزقانی زلزله زده، نوزاد پسر خود را در بیمارستان صحرایی به دنیا آورد.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به ورزقان، با وجود همه خرابیها و ویرانیهایی که بواسطه زلزله رخ داده و و بسیاری را داغدار کرده است و سایه مرگ بر سر روستاها افکنده، اما باز اراده الهی بر آن استوار است که زندگی جریان داشته باشد.

شاهد نیز تولد نوزاد پسری در میان تمام هیاهوهای موجود و نگرانیهایی است که آرامش را از گروهی از هموطنانمان گرفته، این تولد در چنین فضا و شرایطی، تأکیدی است بر اینکه تقدیر الهی بر هر چیز مقدم است و هیچ چیز را یارای مقابله با آن نیست .

سلامت جسمی این کودک و مادرش مساعد اعلام شده است .
    (تابناك)

marzieh از این پست تشکر کرده است.
  8. چیز جدیدی نیس نه تنها من و سامان و علی همه ترکا عقده داریم به خاطر تبعیضی که قایل شدن حالا بین اینا من حالا ملایمت ترم خیلی از ترکا ایرانو به عنوان کشور خودشون قبول نمیکنن از جمله خود سامان

Admin و aliturk از این پست تشکر کرده اند.
  9. بعدشم سامان اون عکس اواتورو عو.ض کن....اذربایجان به سوگ نشست نه ایران

aliturk از این پست تشکر کرده است.
  10. marzieh

marzieh

6,019
    4,019
    551
    تا الان اگه شک داشتم که عقده ای هستی الان مطمئن شدم !!!
    الان فقط شما ها نیستید که ناراحتید همه ما ناراحتیم !!!
    نگو همه ترکا عقده دارن همه کلمه مناسبی نیست ما ایرانیا عادت داریم یه اتفاقی که میفته جمع میبندیم !!!!
    اگه شما ایران رو وطن خودتون نمیدونید پس از صدا و سیما هم ایراد نگیرید که چرا اطلاع رسانی نکرد !!! من نمیدونم اگه اطلاع رسانی نکرده من وبقیه مردم از هوا با خبر شدیم ؟؟؟؟ این بی انصافیه که میگی اطلاع رسانی نکردن ما ها چشم داریم گوش داریم دیدیم و شنیدیم که گفتن !!!

MHK1372 از این پست تشکر کرده است.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.