1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تازه فهمیدم ما ترکا تو خاک ایران چقد تنهاییم .....:(((((

شروع موضوع توسط girl turk70 ‏Aug 12, 2012 در انجمن اخبار حوادث

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,523
    24,697
    63,070
    :mad:

2. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    منطقه 12 تهران(منطقه ي مادريم) سست تر از دهات اهره چون علاوه بر اينكه
    1-پرجمعيت ترين منطقه ي تهرانه
    2-متراكم ترين منطقه ي تهرانه
    سست ترين و قديمي ترين خونه ها با كوچه هاي اكثرا تنگ را داره تازه بازار مواد شيميايي و رنگ را هم در خودش جا داده!!!
    يعني اگه زلزله اي حتي ضعيف هم به وقوع بپيونده اونوقت اگه همه هم آماده باش باشند چون نمي توانند به مردم اين منطقه دسترسي داشته باشند ...(خدا بخير كنه)
    اما به هر حال :قلب ايراني براي ايراني مي تپه مي خواد ترك باشه مي خواد لر يا عرب و يا فارس...
    تسليت مرا پذيرا باش...
    وتشكر مرا به خاطر فريمي كه گذاشتي بپذير كه گوياي واقعيت هاست...

marzieh و Admin از این پست تشکر کرده اند.
  3. هم اتاقیه من خونشون تو دهات اهر هست ازش خبری ندارم
    خطاشون اشغاله:cry:

4. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
  5. sajjad

sajjad

1,334
    1,395
    288
    نمیدونم چی بگم
    واقعا الان یعنی مسئله صدا سیماست؟؟
    اول به فکر مردم باشید نه این مسئله های الکی...
    اینا بعدا میشه در بارش حرف زد.
    خدا کمکشون کنه!!

6. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    من شبکه خبر رو مثال زدم وگرنه به صد در صد شبکه های دیگه هم پخش کردن , اصلا امکان نداره پخش نشه . من زیاد تلویزیون نگاه نمی کنم ولی دیروز تو این خبر رو دادی شبکه خبر رو باز کردم که اون هم داشت همین خبر رو بررسی می کرد .

درباره تابناک ..... متاسفانه این تابناک به اصطلاح داره سنگ مردم تبریز رو به سینه می زنه ولی کیه که ندونه این سیاست بازی محسن رضایی هست .... متاسفانه خیلی چیزها رو نمی شه گفت ولی بعضی ها می خوان از این زلزله و غم مردم هم برای سیاست بازی خودشون استفاده کنن .

واقعیت اینه که اگر تبریز خودش امکانات داشت این امکانات از کل ایران براش فراهم شده از طرف دولت تهیه شده از پول بیت المال تهیه شده دیگه ..... همیشه هم ساعت اولیه زلزله و سیل امداد رسانی مشکل داره چون از اسمش مشخصه دیگه غیرمترقبه ... کسی انتظارش رو نداره .... توی قضیه بم هم همین طور بود تا بخوان همه گروه های امداد و نجات برسن زمان می بره ....

من چند بار گفتم با این تفکر که بعضی از مردم آذربایجان دارن مشکل دارن ...... اگر شما ابور دارید از ایرانید پس مطمئن باشید مردم و مسئولین هم باور دارند شما از ما هستید و تمام تلاششون رو می کنن .. حداقلش اینه که همه انسانیم دیگه حس هم نوع دوستی داریم این داستان ها و جبهه گیری ها چیه .... طرف به فکر مردمش نیست که دارن با مرگ دست و پنجه نرم می کنن اومده از زمین و زمان انتقاد می کنه

marzieh و MHK1372 از این پست تشکر کرده اند.
  7. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,523
    24,697
    63,070
    برای کل جوابت. همین الان به دستم رسید.

7e1091b83cee65a0f1a469b8900a6165.

aliturk از این پست تشکر کرده است.
  8. sajjad

sajjad

1,334
    1,395
    288
    حتی تو فیسبوک هم خیلی دارن اطلاع رسانی میکنن
    حتی اون سید محمد حسینی که رفت اونور بهش انگ سیاسی چسبوندن داره 10دقیقه ای یک بار بست میزاره
    ولی الان مهم مردمن بیخیال

9. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    الله سوزا یار السون
    دشمن لروزخارالسون

10. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    دادا دو جور کمک رسانی داریم ..... اولا امداد رسانیه که در زمان زلزله انجام می شه احتیاج به دستور کسی نداره دومیش کمک رسانی بعد از زلزله هست مثل بازسازی و غیره ...

... برای اینکه متوجه این تیتر خبری که گذاشتی همین الان برو خبرگذاری فارس و مصاحبه وزیر کشور رو بخون ....

نجار خواسته عمده رئیس جمهور را آغاز بازسازی عنوان کرد و گفت: در همین راستا فردا معاون اول رئیس جمهور و وزیر اقتصاد و دارایی برای ارزیابی خسارات از نزدیک و انجام اقدامات لازم برای تخصیص اعتبارات به مناطق زلزله‌زده اعزام می‌شوند.

این دستوری بود که منظور نماینده اهر بوده ..

marzieh از این پست تشکر کرده است.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.