1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

تاثیر امواج ماهواره بر روند اتصال به خدا

شروع موضوع توسط New_Sense ‏Sep 1, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431

وقتی تو جهل مرکب قرار بگیریم این میشه ، کل دنیا به چی فکر میکنه ما به چی ! ، هنوز عده ای هستن هم مردم رو خر فرض کردن و هم فکر میکنن اعتقادات مردم بازیچه تو دستشونه .

خودتون قضاوت کنید .

nagi، alireza1377، ثمـــــــــینم ツ و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. kamyar_mj

kamyar_mj The Fault in Our Stars

964
    2,184
    7,718
    نع اجازه نمیده دعاهای مابه خدابرسه اگه برسه حتما با پارازیته :35::35::35::35::35::35::35:

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── از این پست تشکر کرده است.
  3. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── ツ▂▃▄▅▆▇█▓▒░♥♥ی دخی چت مخ و شیطون♥♥░▒▓█▇▆▅▄▃▂ツ

12,018
    103,093
    134,982
    خخخخخخخخخخخخخخخ روانیای مسخره خخخخخخخخخخخخخخخخخ!

MahdiyarMJD از این پست تشکر کرده است.
  4. ILMAH_68

ILMAH_68 خدایا شکرت

2,142
    8,277
    2,351
    ما که ماهوراه نداریم چرا دعام مستجاب نشد:134::134::134:

5. $$h@mid$$

$$h@mid$$ id line: hamid.hb.313

1,954
    10,759
    4,583
    میدانید در قطب شمال گرگ هارا چطور شکار میکنند؟

روی تیغه ای خون ریخته و آن را در قالب یخی قرار میدهند و در طبیعت رها میکنند.
    گرگ آن را میبیند،خون را لیس میزند.
    یخ اب شده و تیغه زبان گرگ را میبرد.
    گرگ خون بیشتری میبیند و تصور میکند شکار خوبی بدست اورده...
    بیشتر لیس میزندوخون خود را میخورد...
    ان قدر از گرگ خون میرود ک توسط خودش میمیرد.
    و این کاری است که ماهواره با شما میکند...
    خودت خودت را میکشی
    تصور میکنی گرگ دانایی هستی ولی تو قربانی یک سیستم کثیف شدی.
    لقمه هایمان را حرام نکنیم...

meshkat1371 و ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── از این پست تشکر کرده اند.
  6. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431

این مثالی که شما زدی آقا حمید واسه حیوون صدق میکنه نه واسه آدم ؛ اگر بحث در مورد یک سیستم هست همه ماها با قدم گذاشتن توی هزاره جدید قربانی مدرنیته و این زندگی ماشینی هستیم ولی بحث یحث اعتقاد هست ؛ وقتی من و یا شما یا هر کسی بنا به هر دلایلی معتقد یه آیین و دینی هستیم میتونیم خودمون رو بر اساس اون چیزی که باورمون هست به خدا و یکتا راستین برسونیم ؛ میتونیم اینو بگیم هر کس اعمال خودش داره و خودش جوابگو هست ولی اگر کسی اجبار بزاری که فلان کار کن فلان کارو نکن ؛ فلان اعتقاد قبول کن ؛ فلان دینو قبول نکن پس ما دخالت کردیم توی بزرگترین چیز بشری ؛ این تفکرات خرافاتی که تو همین عکس میبینید فقط فقط گمراهی یه عده ای رو میرسونه که فکر میکنن تکنولوژی ؛ دنیا بینی و پیشرفت جلوگیری میکنه از دیانت ما تو این دنیا , مثل پدران مذهبی مسیحی در قرون وسطی که بهشت رو میفروختن فکر نکنیم ؛ بزرگ اندیشیدن به درست اندیشیدن هست ؛ دیش ماهواره و امثال اون هیچ ربطی به دعاهای ما نداره ؛ چرا ؟ چون دعاهای ما از قلبمون میاد وبه پروردگارمون میرسه نه از پشت بوم خونمون . پس بیایم از خودمون درست دیدن درست فکر کردن و درست عمل کردن رو شروع کنیم نه شعار پرستی رو سرلوحه کارمون کنیم .

7. $$h@mid$$

1,954
    10,759
    4,583
    بسیاری از جملات هستند که مفهومی و تامل برانگیزن ، این جمله بالا هم جرء اون دسته هستند منظور از دیش ماهواره در واقع برنامه های ماهواره است که به خورد ما میدن ، احساس میکنیم که فقط داریم برنامه رو نیگا میکنیم و هیچ اثری بر ما نداره ولی در واقع بالاترین اثرو رو ضمیر ناخودآگاه انسان میذاره ، ماهواره اکثر برنامه هاش با موضوع سکس و امانیسم (انسان محوری به جای خدا محوری ) هست ، این جمله (پس بیایم از خودمون درست دیدن درست فکر کردن و درست عمل کردن رو شروع کنیم نه شعار پرستی رو سرلوحه کارمون کنیم ) من قبول دارم تا زمانی که فکر و عمل و دید یکی باشه نه اینکه بگیم خدا و عملمون ضد خدایی باشه ، همون تاثیر ماهواره رو ناخودآگاه آدم کافیه تا انسان هم مانند حیوان فقط به فکر غرایز خودش باشه و عقل واندیشه هیچ تاثیری تو ذهن انسان نداره

8. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431

خوب جملات مفهومی فلسفه ای باید داشته باشه , همین عکس خیلی از آدمایی که من نمیشناسم از هر نوع قشری توی یکی از سایتای ایرانی گذاشتن و جالبه همه این جمله رو مسخره میکنن چون هیچ معنا و مفهومی که باوری پشتش باشه نداره ؛ برعکس خیلی طنز این جمله ؛ در ضمن برنامه ماهواره که به خورد ما میدن به قول شما ، به خورد ما نمیدن ؛ برنامه ماهواره فقط برای ایرانی توی ایران نیست برای ایرانی های خارج ایران و باقی آدمایی که ایرانی نیستنم هست ؛ صرفا" نیومدن که بگن اینو برنامه مخصوص حمید آقا ساختیم چون میخوایم رو ضمیر ناخودآگاهش کار کنیم ؛ در ضمن یا شما ماهواره زیاد نمیبینی یا کلا" ماهواره رو یه آلت مردونه میدونی ؛ چون ماهواره اینقدری که فکر میکنی برنامه سکسی نداره چون همش پارازیت داره و فیلتره دوستم ؛ ماهواره برنامه آموزشی به شدت داره ، در ضمن حتی اگر برنامه سکس زیاد داشته باشه الان به نفع حکومته چون ترغیب میکنه که بچه دار بشن ؛ همینجور که الان جلوگیری از بچه دار شدن حرام شده ؛ و در ضمن ما آدما برای همه چیمون تصمیم میگیریم بهتره هر کسی تصمیم بگیره که چی خوبه و چی بد ، نه اینکه مثل کره شمالی اعلام کنیم ماهواره بده ، تا کی ؟ تا کی میخوایم رو هر چیزی دست بزاریم ؛ من روحانی قبول ندارم ولی حرف قشنگی زد ؛ زمانی شطرنج حرام بود ویدیو حرام بود الانم میگن ماهواره و وایبر . لاین و فیس بوک حرامه ، فردا هم میگن تو خونت نشستی نباید کنار زنت بخوابی چون فکرایی بدی به سرت میزنه ؛ مثل کره شمالی فکر نکنیم ؛ ما متمدنیم دوست عزیز .

9. $$h@mid$$

1,954
    10,759
    4,583
    اولا بنده نگفتم که ماهواره حرامه یا نه ، چون به من مربوط نمیشه این قضیه ، ثانیا همینطوریکه تو خونه هرکسی یسری قوانین وجود داره که سرپیچی از اون جریمه ای رو به دنبال داره ، جامعه هم بدنبال اون یک سری قوانین خاص خودشو داره مخصوصا جامعه اسلامی ایران که سرپیچی از اون هم جریمه و مجازات داره ، ماهواره هم از زمانیکه اومد جرم شناخته شد ، چه خوبه که مردم همونطوریکه قوانین خونه خودشو رعایت میکنند قوانین جامعه هم رعایت کنند. ثالثا تصمیم هرکس باید با قوانین جامعه مطابقت داشته باشه اگه هرکسی بخواد هرکاریکه دلش میخواد و بنظر خودش درسته رو انجام بده سنگ رو سنگ بند نمیشه وجامعه دچار هرج و مرج میشه ، رابعا سکس از راه نامشروع و برخلاف قوانین اسلامی باعث ازدیاد جمعیت نمیشه لطفا درست فکر کنید و نظر بدید ، خامسا هیچ موقع دوتا شبکه آموزشی در مقابل صد تا شبکه مخرب نمیتونه قد علم کنه ، سادسا من قبول دارم که شبکه ملی برنامه بی محتوا زیاد داره ، ودر آخر پیشنهاد میکنم چند تا مستند در رابطه با برنامه های ماهواره و تاثیر اون به ذهن و روان ببینی

10. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431

اولا" انگار شما منظور منو متوجه نشدین و همینطوری نظر دادین ؛ دوما" من چیکار قوانین و مقرارات دارم اصلا" حرف من چه ربطی به قانون داشت ، اعتقاد بحث ما هست نه قوانین برادر ؛ سوما" بحث تصمیم گیری در مورد روش زندگی هست من نمیدونم چرا امثال شما همه چی رو به هم ربط میدن ؛ چهارما" قوانین که باز گفتین ربطی به راه و روش زندگی و اعتقادات مردم نداره قانون قانونی که تعادل بهم نزنه ؛ پنجما" اون قضیه رابطه سکس فقط مثال بود ولی اگه از دستشون میمد خانه عفافم باز میکردن تا تولید و باروری ایجاد شه ؛ ششما" معلومه شما ماهواره تا حالا تو عمرت ندیدی کل زندگی به همین 5 شبکه ایران صرف کردی ؛ و در آخر من نیازی ندارم چنین مستنداتی ببینم چون تمام این مستندا یک طرفه به قاضی میره و هدفش تخریب هست ، در ضمن دوست عزیز ادعایی ندارم ولی من تو خیلی از ارگانای دولتی بودم ، میتونم بهت ثابت کنم که اشتباه میکنی .