1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

بیوگرافی و عکس های روشا ضیغمی

شروع موضوع توسط Admin ‏Jul 9, 2012 در انجمن بیوگرافی هنرمندان ایرانی

1. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,514
    24,653
    62,882
    1583d776b0b2ba925c0b4e2d305dd0b6.
    بیوگرافی روشا ضیغمی از زبان خودش:

من متولد 29 دی‌ماه سال 1369 هستم و در دبیرستان، گرافیك خواندم، در حال حاضر دانشجوی رشته مترجمی زبان انگلیسی هستم.
    كار هنری را با گرافیك آغاز كردم. اما زمانی كه 12 ،13 ساله بودم و نیوشا وارد سینما شد، به صورت ناخودآگاه وارد این موضوع شدم. این اولین بار است كه با جایی حرف می‌‌زنم، درباره خودم باید بگویم بسیار انسان آرامی هستم شاید در ظاهر با شیطنت رفتار كنم اما هیچ‌وقت بچه‌گانه فكر نمی‌‌كنم.
    روشا ضیغمی : دوست دارم در كاری كه انجام می‌‌دهم كسی از من توقع نداشته باشد. بر خلاف ظاهرم بسیار احساساتی هستم. از جایگاه نیوشا در سینما خیلی راضی و خوشحال هستم.
    دوستانی هستند كه به من خیلی لطف دارند مثلا اگر طرفدار نیوشا هستند، طرفدار من هم می‌‌شوند، چون كسی فعلا از من كاری ندیده است. فقط شنیده‌اند كه «روشا ضیغمی» یك فیلم بازی كرده اما امیدوارم در آینده مردمی كه الان مرا به خاطر خواهرم دوست دارند بیشتر به خاطر خودم دوست داشته باشند.

نظر نیوشا ضیغمی در مورد خواهرش: به عنوان یك خواهر بزرگتر آینده روشا برای من بسیار پراهمیت است. روشا خودش هم می‌‌داند كه هیچكس در دنیا نه به اندازه من به او علاقه دارد نه برای آینده‌اش نگران است. حتی شاید جاهایی من از پدر و مادرم بیشتر نگران روشا باشم. رابطه من و روشا نه خواهرانه است و نه مادرانه، یك رابطه دوستانه است با حس مادرانه و خواهرانه. از این‌كه روشا اینگونه وارد حرفه سینما شده خیلی خوشحالم چون دوست ندارم بگویند خواهر نیوشا ضیغمی است برای خودش جایگاهی دارد. نه اصلا اینطور نیست روشا گرافیك خوانده و با طراحی لباس هم اكنون وارد سینما شده و كار بازی را از سكانس‌های كوچك آغاز كرده و این برای من خوشایند است. من تا به حال بی‌ربط از روشا حمایت نكرده‌ام و نگفتم چون خواهر من است باید به پشتوانه اعتبار من وارد این حرفه شود، بلكه جاهایی هم بوده است كه من روشا را حمایت نكردم تا مستقل بتواند از پس كارهایش بر بیاید، ولی نمی‌‌توانیم از این فاكتور بگیریم كه من خواهر روشا هستم. دوست ندارم برچسب این‌كه «روشا ضیغمی خواهر نیوشا ضیغمی است» به روشا چسبانده شود چون خیلی از آدم‌ها اینگونه نابود شده‌اند كه طرف پسر فلانی است، خواهر فلانی است. ترجیح می‌‌دهم «روشا ضیغمی» خودش به این جایگاه برسد تا این‌كه من برایش كاری كنم.

[Broken External Image]:

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

[Broken External Image]:

a7c7d6466cf0c70100cb764bdd1460f2.

f27afddb83a365b60cf6d73bba567f52.

dc562e11db614f585e5cbca205ab6ee3.

f33bcd113e1ef9eba2beb77576951c3f.

[Broken External Image]:

Acontius، marzieh و کلوچه خانوم از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. marzieh

marzieh

6,019
    4,021
    553
    اینام خانوادگی عمل کردن همشون !!!
    باباشون معلم شیمیه ، معلم پسر داییم بوده میگفت انقدرم بد درس میده !!!!

3. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    چه نازه ؟؟؟؟ از خواهرش خوشگل تره

4. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    بگیرمش برات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin:

5. marzieh

marzieh

6,019
    4,021
    553
    اره دیگه عسل فک کنم باید استینامونو بالا بزنیم بریم روشا رو واسه ایلیا بگیریم :16:

6. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
  7. marzieh

marzieh

6,019
    4,021
    553
    چه ذوقی کرد اگه میدونستم انقد ذوق میکنی نیوشا رو هم واست میگرفتم

8. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    نه نیوشا دیگه پیر شده دسته دوم شده ........ :35::260:

9. marzieh

marzieh

6,019
    4,021
    553
    :cautious: پرو
    امشب حاضر شو میخواییم بریم صحبت کنیم شاید ... شدن دخترشونو بهت دادن !!! :16:

10. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    با تو برم که دختر کور و کر و لال هم داشته باشن نمی دن بهم چه برسه به این .....دستت مرسی تنهایی برم بهتره :tongue: