1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

بیوگرافی مهدی کامرانی

شروع موضوع توسط Mehdi 3 ‏Jul 28, 2013 در انجمن بیوگرافی هنرمندان ایرانی

1. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005
    مهدی کامرانی متولد خرداد ۱۳۶۱ در شهر ری
    قد 180
    وزن 75
    پست گارد راس
    تیم مهرام
    بدون شک یکی از عوامل پیروزیهای اخیر تیم ملی بسکتبال که بسیار موثر و تاثیر گذارده بوده است، گاردراس باهوش و توانمند این تیم یعنی «مهدی کامرانی» است. کامرانی طی چند سال اخیر در کنار حامد حدادی و صمد نیکخواه بهرامی 2 لژیونر بسکتبال ایران، به همراه تیم ملی بسکتبال کشورمان موفقیتهای چشم گیری را به دست آورده است و با کسب این پیروزیها موقعیت و جایگاه بسکتبال را در سطح آسیا و حتی جهان ارتقاء داده اند.کامرانی در رقابتهای باشگاهی هم یکی از مهره های تاثیر گذار و کلیدی تیم مهرام است
    او در پاسخ به اینکه چگونه به این موفقیت رسیده گفت
    من تمام موفقیتهای خودم را مدیون شرایط سخت گذشته می دانم. آن زمان وقتی قهرمان یا ملی پوشی را می دیدم در رویای این مسئله که "آیا می شود روزی من هم ملی پوش شوم؟" فرو می رفتم و در دل آه می کشیدم، همیشه آرزو داشتم که پیراهن یا تیشرت ورزشی از یک قهرمان هدیه بگیرم و آن را با افتخار بر تن کنم. تمام این مسائل باعث شد که با غیرت و تعصب بسیار بالا و کمک خداوند پله های ترقی را یکی پس از دیگری سپری کنم و در جایگاهی قرار گیرم که همیشه آرزوی آن را در سر می پرواندم. در حال حاضر نیز برای پیراهن تیم ملی کشورم تعصب بسیاری قائل هستم و وقتی آن را بر تن می کنم با حس خاصی به تلاش و کوشش می پردازم. به نظر من یک قهرمان هیچگاه نباید پیشینه خود را فراموش کند و همیشه با تکیه بر اصولی که از ابتدا برای خود تعریف کرده است، گام به جلو بردارد.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

թคгเรค، narges.m، Angry و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. magid202020

magid202020 خوشا عشقو خوشا خون جگر خوردن

854
    2,911
    335
    ممنون داش مهدی.....معلومه عاشق بسکتبالی...خیلی زیبا بود مرسی داری شدید

behnam7503 و Mehdi 3 از این پست تشکر کرده اند.
  3. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360
    Che shomareye barazandei ham miposhe...

narges.m و Mehdi 3 از این پست تشکر کرده اند.
  4. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360
    Vaghean kheyli khob bazi mikone

narges.m و Mehdi 3 از این پست تشکر کرده اند.
  5. خخخخخخخخخخخ:16:

:17:

Angry و Mehdi 3 از این پست تشکر کرده اند.
  6. خوب بود مرسی!

Mehdi 3 از این پست تشکر کرده است.