• این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

بیوگرافی مهدی کامرانی

Mehdi 3

مستر نون ^-^
لایک ها
9,781
مهدی کامرانی متولد خرداد ۱۳۶۱ در شهر ری
قد 180
وزن 75
پست گارد راس
تیم مهرام
بدون شک یکی از عوامل پیروزیهای اخیر تیم ملی بسکتبال که بسیار موثر و تاثیر گذارده بوده است، گاردراس باهوش و توانمند این تیم یعنی «مهدی کامرانی» است. کامرانی طی چند سال اخیر در کنار حامد حدادی و صمد نیکخواه بهرامی 2 لژیونر بسکتبال ایران، به همراه تیم ملی بسکتبال کشورمان موفقیتهای چشم گیری را به دست آورده است و با کسب این پیروزیها موقعیت و جایگاه بسکتبال را در سطح آسیا و حتی جهان ارتقاء داده اند.کامرانی در رقابتهای باشگاهی هم یکی از مهره های تاثیر گذار و کلیدی تیم مهرام است
او در پاسخ به اینکه چگونه به این موفقیت رسیده گفت
من تمام موفقیتهای خودم را مدیون شرایط سخت گذشته می دانم. آن زمان وقتی قهرمان یا ملی پوشی را می دیدم در رویای این مسئله که "آیا می شود روزی من هم ملی پوش شوم؟" فرو می رفتم و در دل آه می کشیدم، همیشه آرزو داشتم که پیراهن یا تیشرت ورزشی از یک قهرمان هدیه بگیرم و آن را با افتخار بر تن کنم. تمام این مسائل باعث شد که با غیرت و تعصب بسیار بالا و کمک خداوند پله های ترقی را یکی پس از دیگری سپری کنم و در جایگاهی قرار گیرم که همیشه آرزوی آن را در سر می پرواندم. در حال حاضر نیز برای پیراهن تیم ملی کشورم تعصب بسیاری قائل هستم و وقتی آن را بر تن می کنم با حس خاصی به تلاش و کوشش می پردازم. به نظر من یک قهرمان هیچگاه نباید پیشینه خود را فراموش کند و همیشه با تکیه بر اصولی که از ابتدا برای خود تعریف کرده است، گام به جلو بردارد.

magid202020

خوشا عشقو خوشا خون جگر خوردن
لایک ها
2,931
ممنون داش مهدی.....معلومه عاشق بسکتبالی...خیلی زیبا بود مرسی داری شدید

بالا